W co teraz grasz?

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-07-28, 18:24

W ramach gimnastyki po zakończeniu Darkwing Duck zacząłem szarpaninę w TaleSpin. Uwielbiam

next THE flex
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 32
Rejestracja: 2017-06-24, 12:30
Lokalizacja: A-WW

Re: W co teraz grasz?

Post autor: next THE flex » 2017-07-29, 10:01

Druga płyta FF VIII PSX i 4 misja w Tomb Raider SEGA SATURN

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2017-07-29, 12:45

Ostatnio coś mi niewiele gier wchodzi, We Are The Dwarves jednak nie zdołało utrzymać mnie na dłużej, obecnie gram w Soul Calibur 3 i niedawno zacząłem na PC w Bone: Out from Boneville, troszkę mnie irytuje, ale może jednak ujdzie i ukończę. Poza tym w międzyczasie skończyłem nowszego Shadow Warriora na PC - całkiem przyjemna gra i na pewno pograłbym więcej gdyby mi lepiej działała (było na granicy grywalności).
Sega, Sega über alles
Obrazek

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: szczupi26 » 2017-07-29, 13:05

FFX HD Remaster na PS3, prawdę powiedziawszy dopiero kilka dni temu dowiedziałem się że takowy wyszedł i jak się tak teraz zastanawiam to nadziwić się nie mogę że umknęła mi ta informacja :?
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-08-14, 10:47

Gram w Horizon Zero Dawn. Nie jestem powalony. Gra miała być rewelacyjna a jest po prosu niezła. Szkoda bo sobie wiele obiecywałem po tym szarpidle...

w4siu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 84
Rejestracja: 2014-06-21, 15:29
Lokalizacja: Gdynia/Kosakowo

Re: W co teraz grasz?

Post autor: w4siu » 2017-08-14, 11:47

@up
Mam tak samo, zacząłem i leży, trochę przez brak czasu, ale też nie jest tak że kąpie dziecko wieczorem z wypiekami na twarzy, bo zaraz sobie program :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Exception in thread "main" java.lang.StackOverflowError

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-08-14, 16:29

Niestety RDR to to nie jest. Chyba Wiesiek 3 podniósł zdecydowanie za wysoko poprzeczkę i teraz nic mnie już nie będzie cieszyć ;)

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: philipo » 2017-08-14, 17:30

Bubba n Stix na CD32.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: kolo » 2017-08-14, 23:05

PS2:
Soul Calibur III - ogromna gra jak na bijatykę, absurdalne wręcz ilości rzeczy do odblokowania, bardzo dużo różnorodnych trybów i system walki który wciąż nie był jeszcze przestarzały i nudny. Słowem ostatni dobry Soul Calibur.
PS3:
Hatsune Miku: Project Diva F2 - bardzo solidna gra muzyczna / rytmiczna z zaskakująco strawną muzyką - bardzo dużo rzeczy do odblokowania i w związku z tym bardzo dużo grindu - teraz trzepię punkty na pokoje, meble, skórki i w końcu prezenty ponieważ jakimś cudem udało mi się zaliczyć wszystkie piosenki na hard (nawet nie próbuję zaliczać na extreme) i uzbierałem już wszystkie wdzianka.
PS4:
Ponownie Wiedźmin 3, tym razem na najwyższym poziomie trudności więc idzie mi dość wolno, zwłaszcza że ze względu na bolącego zęba szybko się irytuję.
Zacząłem też grać w Project Cars i już wiem w jaką ścigałkę będę rypał przez najbliższe miesiące. Niby nie jestem wielkim fanem symulatorów ze względu na to że kiepsko sobie z nimi radzę, jednak tutaj jeździ mi się wyśmienicie dzięki sporej płynności ustawień ułatwiaczy. Więcej może napiszę jak już się nią nacieszę.
Poza tym grałem trochę w Deponię, ale ten tego... Bez myszki jak bez nosa, czy jakoś tak.
No i skończyłem Red Faction, po raz piewszy zresztą, pomimo że mam ją na PC. Ten lepki celownik jednak robi swoje, a może po prostu jestem bardziej ogarnięty niż kiedyś. Drabiny to jednak wciąż masakra.
PC:
Oh...Sir! The Insult Simulator - przyjemna przez parę godzin gra logiczna gdzie korzystając z przygotowanej puli fragmentów zdań mamy za zadanie ułożyć zdanie urażające naszego przeciwnika. W singlu jest bardzo słaba, ale nabiera rumieńców podczas gry z żywym przeciwnikiem, czy to online, czy to w trybie hot seat. Humor jest dość absurdalny, więc może nie każdemu podejść.
Lowglow - przyjemna i niezobowiązująca gra logiczna gdzie ustawiając "trampoliny" mamy doprowadzić "piłeczki" do "dołka" przez "labirynt". W przeciwieństwie do większości tego typu każuali jest naprawdę solidna i przyjemna, a przy tym całkiem ładna i relaksująca jednocześnie oferując pewien poziom wyzwania żeby nie stała się zbyt nudna.
I na sam koniec Bone: The Great Cow Race, w zasadzie identyczna jak pierwszy epizod, dość prymitywna, czasem irytująca i bardzo łatwa, żeby nie powiedzieć prostacka przygodówka która jednak ma sporo uroku, w każdym razie na tyle żebym ją skończył skoro już i tak wyłożyłem na nie te 20 gorszy, czy coś koło tego.
Sega, Sega über alles
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: W co teraz grasz?

Post autor: ramzes64 » 2017-08-15, 00:03

Wii Party U (Wii U) ... konkretnie mówiąc 5h w sobote / 5h w niedziele / 4h w poniedziałek

Ogrywałem różne tryby, z różnymi osobami i mi się podoba. Dziś odkryłem inny patent, zamiana stylu mini gierek na coś na zasadzie AGENTA -jeden oszukuje, inni muszą odgadnąć kto miał ułatwienie.

Ogólnie świetne ... i tak jak uważałem, tego typu produkcje warto mieć jeśli będą tanio do kupienia. I nawet jeśli mają leżeć rok, to będzie okazja jak ktoś przyjedzie aby zagrać i świetnie się bawić. Przecież nie każdy ogarnia kontroler, niechce mu się wciskać 10 przysików w Gears of War itp. Tu gierki są proste na wymachiwanie WiiRemote lub przyciskanie 2-3 guziczków. Proste, na reflex lub celowanie.

Jeszcze trochę pogram i recenzja z tego będzie ;) ... w sumie już teraz mógłbym chyba coś napisać / zaczne o tym mocno myśleć.

Zauważyłem jakiś tryb dla pojedynczego gracza... także też obadam z czym to się je. Tytuł polecam. Jest to wariacja Mario Party, tylko z Mii-ludkami
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-08-15, 12:28

kolo pisze:Zacząłem też grać w Project Cars i już wiem w jaką ścigałkę będę rypał przez najbliższe miesiące. Niby nie jestem wielkim fanem symulatorów ze względu na to że kiepsko sobie z nimi radzę, jednak tutaj jeździ mi się wyśmienicie dzięki sporej płynności ustawień ułatwiaczy. Więcej może napiszę jak już się nią nacieszę.
Mój kupel zaczął nieśmiało a teraz ma na Bathurst aktualnie drugie miejsce w rankingu i to bez wspomagaczy, jak reszta rekordzistów ;)

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: W co teraz grasz?

Post autor: szczupi26 » 2017-08-15, 14:02

Ja czekam z niecierpliwością na dwójkę, może to właśnie ta gra da mi motywację do powrotu do ścigałkek i zmiany 1050-tki na coś mocniejszego (w planach 1080 ale na razie pretekstu brak :D)

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Forte » 2017-08-15, 14:57

Ostatnio za dużo nie pogrywam, ale:

Payday 2: Pyszna, przepyszna gra na multi do 4 osób. Gracze wcielają się w role przestępców, którzy napadają na banki, kradną samochody itp. jest kupa śmiechu i dobrej zabawy.

Dragon Ball Xenoverse: kupiłem z ciekawości. Niestety, grze daleko do Budokai Tenkaichi 3, aczkolwiek jest całkiem w porządku. Posiada tryb sieciowy którego jeszcze nie testowałem, a który wydaje się całkiem okej.

Wolfenstein: The new order: Fantastyczny FPS, który łączy staroszkolne rozwiązania z nowoczesnymi. Gorąco polecam.
Sega!

Awatar użytkownika
cissic
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 923
Rejestracja: 2016-03-16, 09:58

Re: W co teraz grasz?

Post autor: cissic » 2017-08-15, 17:03

Forte pisze:Wolfenstein: The new order: Fantastyczny FPS, który łączy staroszkolne rozwiązania z nowoczesnymi. Gorąco polecam.
Koniecznie zagraj w Wolfenstein: The Old Blood. MZ 100x lepsze od podstawki :)

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: W co teraz grasz?

Post autor: Skyline » 2017-08-17, 14:01

Właśnie gram w Crisis Core: Final Fantsy VII na PSP i jestem grą zachwycony, mimo że nie grałem w siódemkę. :)

Troche boję się że FFVII może mi się nie spodobać przez to, że nie mogę strawić rozgrywki oryginalnych fajnali. Grałem w dwójkę, którą też mam na PSP i nie mogłem przeboleć nudnych i losowych walk podczas eksploracji. Po pewnym czasie każda walka powodowała u mnie jakiś tik w mózgu. Czy z siódemką może być tak samo?

ODPOWIEDZ