Najwieksza kolekcja gier

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Najwieksza kolekcja gier

Post autor: froger3 » 2006-08-21, 10:19

Morden: nie mam pojecia, po prostu to co podalam bardziej do mnie przemawia anizeli to co podal Gimiak. Moze to ten uklad a'la sklep. PRawde powiedziawszy to chyba to cale ulozenie (ladnie na polkach oraz standach i w gablotkach)i gadzety robia klimat.

A moja kolekcja przezywa powazny dylemat: czy dozbierac na Gwiazdke i kupic wreszcie ps2(niestety slim'a) czy zainwestowac w gry i zakupic Suikodena 2 oraz 4. Niby na psx2'a gier mam malo(raptem 2, w tym jedna w ntsc, gdyz pozostale to jakies czesci Gran Turismo w ktore zagrywa sie moj luby), ale za ps2 przemawia odtwarzacz DVD, a ze na kompie nie lubie ogladac filmow ps2 wydaje sie bardzo dobrym rozwiazaniem.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Najwieksza kolekcja gier

Post autor: Inlagd sill » 2006-08-21, 14:29

Morden pisze:
froger3 pisze:(...) mimo ze bez pudelek ma gry :P Nie wiem czemu...
Miejsce?
Otoz nie tylko. Przeciez gry bez pudelek sa o wiele tansze i latwiejsze do zdobycia. Nie ma tez wtedy znaczenia kraj pochodzenia i kilka innych szczegolow, ktore moglyby nadszarpnac obraz kolekcji.

Tym bardziej cieszy mnie moja kolekcja wylacznie nowych i europejskich wersji gier na DSa. Nie musze ukrywac nierownych i niepasujacych pudelek i mam rowniez wszystkie punkty VIP.

(Bez lansowania sie, po prostu czasem lubie sie dowartosciowac, ze wybralem droge jakosci, a nie ilosci. :P )
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl


Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Najwieksza kolekcja gier

Post autor: mog123 » 2006-09-27, 21:47

osobiscie to musze miec tego GBA SP ze spongebobem : Q (cieknie slinka )

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Najwieksza kolekcja gier

Post autor: Inlagd sill » 2006-09-28, 05:53

Mog123: jesli chcesz, to mozesz dac znac Axonnowi (swiat N): jest w stanach i ma dostep do nowek ze Spongebobem (faktycznie, design jest mocarny).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

ODPOWIEDZ