Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Awatar użytkownika
stillo
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 455
Rejestracja: 2011-01-02, 21:51
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: stillo » 2014-02-09, 15:05

No myśle, że pod koniec przyszłego tygodnia już prawko będe miał w kieszeni :wink:

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: ramzes64 » 2014-02-10, 19:44

no to pozostaje mi tylko życzyć taniego paliwa ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

pain_a
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 131
Rejestracja: 2013-01-31, 13:48

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: pain_a » 2014-02-11, 07:45

Tanie może być ochrzczone :D
Szerokości i przyczepności.

Awatar użytkownika
Zanette
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 74
Rejestracja: 2010-12-22, 21:32
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Zanette » 2014-02-26, 12:29

Murzin pisze:
Przecież to klasyczny troll :P
Z liścia w papę powinieneś ode mnie dostać za tego trolla.
Wypraszam sobie takie obrażanie kobiet na forum :x Poza tym.. zrobiłam wewnętrzny rachunek sumienia i wszelakiego typu emulatory, romy i inne bzdury zlikwidowałam i nie mam zamiaru więcej się nimi zajmować. Granie na konsoli daje jednak więcej satysfakcji, tym bardziej że dobrych oryginalnych gier nie brakuje a i fundusze czasem pozwalają na zakupy ciekawych tytułów. To mnie napawa optymizmem i mam nadzieję że więcej nie usłyszę o sobie opinii że prowokuję, jestem trollicą itp. Bo inaczej rozszarpię a pazury mam naprawdę długie!!

Jedyna rzecz jaka mnie teraz wkurza to że gdy przyszedł czas na sezon jazdy na łyżwach to akurat moje musiały sie popsuć. Na nowy komplet wydałam prawie 350 złotych :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Kaplitov » 2014-02-27, 10:56

Chyba ten sezon coś umyka Ci, przynajmniej jak ja tak patrzę sobie przez okno to widzę ładną, słoneczną, wręcz przedwiosenną pogodę :)

Co mnie ostatnio wkurza? Chyba brak spokoju i problemy ze snem. Jakoś rozwaliłem sobie całkowicie zegar biologiczny (?) i albo zasypiam okropnie późno, albo tak jak dzisiaj w nocy nie spałem w ogóle. I to nie jest tak, że chce mi się spać, ale nie mogę. Mi się po prostu nie chce spać, a jak się położe i spróbuje zasnąć to wychodzi z tego kicha...

Co napawa optymizmem? To, że mam jakotaką pracę i w sumie że czuję się psychicznie bardziej komfortowo niż powiedzmy miesiąc/dwa temu... chyba tyle. Dziwny okres mam ostatnio za sobą, dobrze że się po nim pozbierałem. Nawet rozważałem pozbycie się wszystkich moich elektrośmieci bo nie miałem ochoty nawet ich ruszać i jedyne co robiłem w domu to słuchanie muzyki i śledzenie for internetowych...
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Baieros » 2014-04-05, 21:54

Ilość wolnego czasu jest przerażająca.... Przez ostatnie kilka miesięcy rozkręcałem nowy biznes pracując wciąż na etacie i masakrycznie dużo mnie to kosztuje... Nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem, nie licząc gry na komórce w sklepie czekając na żonę..... Dziś tak na prawdę chwilę odsapnięcia wykorzystałem na porządki....

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Spyro1993 » 2014-05-02, 22:05

Zapamiętajcie: żarówka to ukryty wróg, który czeka kiedy cię dopaść! :angry:
Ponad 1,5 godziny temu siedziałem sobie spokojnie w swoim pokoju, przegladałem co w świecie piszczy na necie, miałem zgaszone światło. Nagle otwierają się drzwi z mojego pokoju i w tym samym momencie został naciśnięty włącznik lampy, usłyszałem głośny huk nad głową, porównywalny do tego jakby ktoś wrzucił granat hukowy do niedużego pomieszczenia, ponadto oberwałem odłamkami szkła... Okazało się, że przy włączeniu lapmy wybuchnęła żarówka i rozwaliła przy tym dośc porządnie klosz, oczywiście wywalając korki z bezpiecznika. Na szczęście rany były tylko powierzchowne i nie zarobiłem w oczy, ale teraz wiem, że żarówkom nie wolno ufać!
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

szczupi26
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 588
Rejestracja: 2014-04-27, 11:32

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: szczupi26 » 2014-05-03, 07:54

Już najstarsi górale mówili że żarówki to zuo wcielone :D
Wracając do tematu, okrutnie wkurzyła mnie pogoda, 4 dni wolnego i mega ambitne plany na majówkę (wypady na rybki, na rowery z żonką, grillowane z rodziną) a wyszła ....... dooopa, wszystko się posypało bo od czwartku praktycznie bez przerwy pada (z małymi przerwami) :angry:
i5 4690K@4400 MHz + NOCTUA NH-U12P|ASRock Fatal1ty Z97|2x4GB G.SKILL TRIDENT X 2400MHz CL10
Gigabyte G1 GTX 1070|Kingston SM2280 M.2 120GB + TOSHIBA 1TB|CORSAIR 520HXEU-520W|CM DOMINATOR 690|BENQ GW2750HM|MICROLAB SOLO 5C

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: mingan » 2014-05-03, 15:01

Szczupi nie narzekaj tak :P Ja wczoraj z moją lubą wyjechaliśmy z Tychów na wycieczkę rowerową. W drodze na Pszczynę złapała nas burza z gradem. Dawno nie jechałem tam przemoczony, przemarznięty i obity przez kulki lodu. Jak dotarliśmy do domu to wyglądaliśmy jak nieboskie stworzenia :)

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Storms » 2014-05-03, 19:31

Też miałem plany na dzisiaj a tu nie dość że zimno to ciemno jak bym pod Mordorem mieszkał. Na szczęście urlop do środy więc jeszcze się wyszaleje.

Panowie, ale maj. Już za niedługo urlopy i wakacje ;)

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: frabi » 2014-05-04, 20:23

Ściągnąłem i zainstalowałem parę dni temu Payday 2 na PS3. Nie zdążyłem jeszcze uruchomić. Dzisiaj skończyłem partyjkę Tomb Ridera, mam jeszcze pół godziny to zerknę na Payday. Pierwsze odpalenie i update - 4GB !!!. Już po 2h ściągania i instalowania gra gotowa, nie pogram sobie dzisiaj.
Nie kumam, jak to jest że często zaraz po pobraniu gry z PS store, od ręki jest update, często spory - mam wrażenie, że w ogóle nie aktualizują plików do pobrania gry w sklepie, tylko i tak zawsze potem jest update. A Ale z payday przegięli - update to chyba pobranie gry po prostu od nowa !
A do tego absurd, że aktualizacji nie można robić w tle, skoro z pobieraniem w tle gier nie ma problemu.
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

mingan
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 274
Rejestracja: 2012-02-09, 18:51
Lokalizacja: Katowice

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: mingan » 2014-05-04, 21:20

Frabi, ja 2 lata temu kupiłem sobie wiedźmina 2. Szczęśliwy zainstalowałem, odpalam, a tu pobieranie aktualizacji...11gb. No i zagrałem 2 dni później bo nie mogłem sobie pozwolić na takie obciążenie neta :/

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Storms » 2014-05-04, 21:28

Tymczasem gdzieś na Wii U basic 8GB, pobiera się 7GB łatka aktualizacyjna.... ;)

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: kolo » 2014-05-04, 21:35

W Wieśku 2 łatka = łatka + DLC, dlatego takie duże, no ale jak ci nie pasuje to płać 30zł za dodatkowy miecz ;) No ale zgadzam się z tobą że CDP nie za bardzo przejmuje się ilością zajętego miejsca, po dwukrotnym zakończeniu gry "moje dokumenty" spuchły mi o 3GB (wszystko z automatycznych zapisów).
Mnie też wkurzyła ta aktualizacja Payday 2, stwierdziłem że najpierw sprawdzę ją zanim zmarnuję dwie godziny, teraz tym bardziej nie chce mi się jej ściągać i instalować.
Pamiętam też jak instalowałem ostatnia aktualizację dla pierwszego wiedźmina, instalacja trwała ponad 4 godziny :D
Sega, Sega über alles
Obrazek

frabi
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 561
Rejestracja: 2012-03-10, 11:08
Lokalizacja: Wrocław

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: frabi » 2014-05-05, 20:34

Te pobieranie i instalowanie aktualizacji na PS3 to już przesada. Ja rozumiem, że aktualizacja może być duża, ale dlaczego wielkiej aktualizacji wymaga produkt prosto pobrany ze sklepu ?!. Mam wrażenie, że w sklepie nigdy nie podmieniają plików tylko zostawiają pierwszą wersję bo potem i tak pobierze się update. A jak już nie przejmują się wielkościami aktualizacji, przynajmniej pozwoliliby je pobierać w tle. Niedługo będzie więcej aktualizowania niż grania. Sprawy nie załatwia nawet super łącze bo czasem instalowanie trwa dłużej niż pobieranie :(
Mam nadzieję, że na nowej generacji jest to lepiej rozwiązane.
C64C&G, A500, A2600, A7800, Videopac, Saba Channel F, SMS, SMD, NES, SNES, N64, PSX, Vectrex, PS3, 3DO, GB Classic, Color, Pocket, Advance & SP, NDS Lite, Sega GG, 3DO
wish list: Entex Adventure Vision, Magnavox Oddysey, A2600 Heavy Sixer, Metal Slug Arcade

ODPOWIEDZ