Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-06-21, 20:22

Axiomat: teraz Cie zaskocze: to JA dostaje zjebki od mojego mena za granie/kupowanie nowych gier:)) Bo za czesto za duzo itp. Inna sprawa ze on nie trafi GB i wiekszosci gier ktore kupuje:))

A wogole to dziewczyny tez graja, ale glownie na kompach, niestety..

Gimiak: JA cenie SN za to ze mieli(bo nie wime czy Blotniaks dalej tam robi) dobrego goscia od PR i zalatwiania sponsorow. Cenie za niektore pomysly, a nie trawie czasem za indeologie. Ale milo ze jest takie cos w PL i jest to grupa ktora chce cos zrobic. Wiecej takich;)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Inlagd sill » 2006-06-21, 21:16

Jako zwiazany ze swiatem N, moge cos na jego temat powiedziec. Cenie sobie ludzi go tworzacych za to, ze chca cos zrobic, ze jest tego jakas spojna wizja i ze nie wyglada to jak Skizo, ktorego nie znosze (m.in. za piractwo).

Rozumiem tez jesli ktos nie trawi swiata N, tak jak ja nie znosze Skizo. :twisted:

Z drugiej strony mysle, ze praca we wspolnym serwisie w pewien sposob ogranicza (i nie chcialbym byc postrzegany wylacznie przez pryzmat swiata N), wiec zalozylem swoj blog o DSie (reklamy wlasnego bloga nigdy za malo, ha 8) ).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Blackie » 2006-06-21, 21:20

Na te chwile zajebiscie wkurwia mnie bol glowy. Przepraszam za slownictwo, ale naprawde mnie to denerwuje.
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-06-21, 21:58

IS: nawet gazety wspieraja w pewnym sensie piractwo, wiec czego sie spodziewasz po serwisach w necie? Malo jest takich totalnie nie pirackich. Zyjemy w takim kraju a nie innym. ja juz nawet dyskusji nie zacyznam bo niejednokrotnie przerabialam taki scenariusz. Inna sprawa ze apropo piractwo tez czysta ni jestem i pare piratow na ps1 mi w domu zostalo(5 gier), ale kolekcje sukcesywnie uzupelniam(szkoda ze do kupienia zostaly mi te najdrozsze;/). Ale nie dorabiam do tego ideologii, bo tego trzeba sie wstydzic...

Na skizo nie siedze i nie mam zamiaru, ale jak mozesz to przybliz co tak dokladnie oni tam piratuja.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: soberpl » 2006-06-21, 22:07

Blackie czyzby kac :D Hmm , co do swiata N to nie mam zdania :P jest ,bo jest :wink: zastanawia mnie kwestia serwisu skizo przeciez on nie zacheca do grania na piratach itd. tylko zamieszcza informacje ze swiata co mozna zrobic z NDS lub PSP wiec nie rozumiem o co chodzi?

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Gimiak » 2006-06-21, 22:08

No dla mnie skizo tez jest jakies dziwne, wczesniej troche oglaalem ta strone.
Wlasnie prosimy o dowody! :)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Inlagd sill » 2006-06-22, 06:09

froger3 pisze:czego sie spodziewasz po serwisach w necie? Malo jest takich totalnie nie pirackich.
Wsrod polskojezycznych zgoda, ale wsrod obcojezycznych wyglada to duzo lepiej, wiec jakos mozna. Sprobuj poruszyc temat piratow na swiecie N. Nie da sie. To kolejny jego plus dla jednych, a minus dla innych.
froger3 pisze:Na skizo nie siedze i nie mam zamiaru, ale jak mozesz to przybliz co tak dokladnie oni tam piratuja.
Ja tez nie siedze, bo to byloby s/m. A ze nie chce przyblizac z pamieci, to ciekawych zapraszam na ich forum.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: soberpl » 2006-06-22, 08:23

Szczerze mowiac dalej nie wiem o co Ci chodzi? ,a forum przegladam codziennie (mimo ,ze nie biore czynnego udzialu)...

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-06-22, 08:52

Inlagd Sill pisze:
froger3 pisze:czego sie spodziewasz po serwisach w necie? Malo jest takich totalnie nie pirackich.
Wsrod polskojezycznych zgoda, ale wsrod obcojezycznych wyglada to duzo lepiej, wiec jakos mozna. Sprobuj poruszyc temat piratow na swiecie N. Nie da sie. To kolejny jego plus dla jednych, a minus dla innych.
Tylko bierz poprawke apropo piratow za granica. W USA/Can i cywilizowanej Europie piraty na konsole istnieja , ale jest to problme marginalny. Ceny sa bardziej przyajzne(a moze raczej pensje..) i ludzi stac zeby kupic sobie 1-2 nowe gry w miesiacu.. Jak nie wiecej. Ja tam sie ciesze ze inwestuje w retro i taniej mi to wychodzi.

Pozatym nie ukrywajmy, patrzac na Polakow to wiekszosc ma mentalnosc zlodzieja, policja NIC nie robi w tej sprawie (mala szkodliwosc czynu), lepije cos popsuc niz zbudowac. A szkoda.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Axi0maT » 2006-06-22, 10:35

froger3 pisze: to JA dostaje zjebki od mojego mena za granie/kupowanie nowych gier:)) Bo za czesto za duzo itp. Inna sprawa ze on nie trafi GB i wiekszosci gier ktore kupuje:))
No wlasnie o tym mowie - jestes w tej sprawie wyrozumiala - jak twoj facet kupuje gry to potrafisz to zrozumiec i nie robisz mu o to awantury... tak mi sie przynajmniej wydaje

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-06-22, 14:11

Axi0maT pisze:
froger3 pisze: to JA dostaje zjebki od mojego mena za granie/kupowanie nowych gier:)) Bo za czesto za duzo itp. Inna sprawa ze on nie trafi GB i wiekszosci gier ktore kupuje:))
No wlasnie o tym mowie - jestes w tej sprawie wyrozumiala - jak twoj facet kupuje gry to potrafisz to zrozumiec i nie robisz mu o to awantury... tak mi sie przynajmniej wydaje
Nie no zjebki dostaje..jak kupi jakis szit:)
A tak to spoko, ale fakt faktem ze tylko gracz gracza zrozumie. Bo nie wiem czy w wypadku gdybym konsolami zaintersowana nie byla pozwalabym mu grac u mnie po parenascie godzin :D

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: soberpl » 2006-06-22, 14:17

Dlatego trzeba grac w takie gry ,ktore spodobaja sie naszym 'towarzyszom' :evil: U mnie sprawdza sie Mario Kart 64, Mario Tennis 64, Mario (NES; w tej grze nie mam zadnych szans :? ), Columns (SMD), Donkey Kong Country 2(emu snes'a) i pewnie jakies inne :P

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: froger3 » 2006-06-22, 14:22

soberpl pisze:Dlatego trzeba grac w takie gry ,ktore spodobaja sie naszym 'towarzyszom' :evil: U mnie sprawdza sie Mario Kart 64, Mario Tennis 64, Mario (NES; w tej grze nie mam zadnych szans :? ), Columns (SMD), Donkey Kong Country 2(emu snes'a) i pewnie jakies inne :P
Nie no, my gramy w kupe gier razem, ale szlag mnie trafia jak moj luby odpala Enemy Territory albo Ragnarok Online.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Inlagd sill » 2006-06-22, 14:34

soberpl pisze:Dlatego trzeba grac w takie gry ,ktore spodobaja sie naszym 'towarzyszom' Evil or Very Mad
Polecam Animal Crossing: WW. Cale szczescie mozna miec dwie postacie w jednym domku, ale z drugiej strony co z tego, skoro nie moge odzyskac DSa. :lol:

No i jeszcze wspolne smashowanie (oczywiscie mysle o ktorychs Smash Brosach) jest bardzo odstresowujace. :wink:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Kenzo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 13
Rejestracja: 2006-06-30, 11:07

Re: Co Cie w zyciu wkurza a co napawa optymizmem ?

Post autor: Kenzo » 2006-07-04, 14:38

Denerwuje mnie to ze kiedy mam juz zaplanowane kupno konsoli zawsze do akcji wkracza moja mama i mowi ze " mam juz kik boksink- X Boxa " komputer i internet i mi wystarczy :x
Ostatnio zmieniony 2006-07-05, 11:50 przez Kenzo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ