Rowerem przez świat

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: ramzes64 » 2011-06-05, 21:15

mój będzie no-name, zadrapany, porysowany ;) - ale jeździ i jest lekki - opis jak dorobie się fotki ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Spyro1993 » 2011-06-05, 21:18

Reksio to był mój pierwszy rower. :P Jak znajdę czas to sfotografuję swojego Kelly's Viper SF. :wink:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Baieros » 2011-06-06, 08:03

marcin_N pisze:No to też zapodam normalną fotką:
Obrazek

Marcin widzę rower chowasz jak prawdziwego rumaka - w zagrodzie ;)
Też chciałbym mieć amortyzator z przodu, ale kurde nie stać mnie na takie nowości i po przejażdżce piwa nie mogę pić bo za dużo się rozlewa.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Rowerem przez świat

Post autor: hat » 2011-06-06, 11:23

Padł mi ostatnio licznik i szukam czegoś nowego w cenie powiedzmy około 50 zł. Co myślicie o tym Sigma . Fajnie wygląda, zawsze używałem Sigmy, ale może ktoś może polecić coś innego :smile:
Obrazek

Awatar użytkownika
michu40i4
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 648
Rejestracja: 2010-07-31, 14:29
Lokalizacja: D.Śląsk/Kamionki
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: michu40i4 » 2011-06-06, 15:57

Ja właśnie poluje na jakiś nowy bicykl. Stary po wypadku leży w piwnicy

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: ramzes64 » 2011-06-06, 17:14

mój
Obrazek

nic szczególnego. Naklejka GIANT, ale nie ejst to chyba GIANT. jakieś 6lat temu zajechałem mój rower i wywaliłem go, zostawiłem sobie tylko jedno koło .... a tu kupiłem za 150zł od kogoś rame czarną bez jednego koła... i tak się skompletował. Zaletą jest waga, jest lekki - napewno lżejszy niz ten co miałem kiedyś ;) .... ten rowerek ze zdjęcia używany był może przezemnie z rok/dwa, a póżniej z 4lata przeleżał w piwnicy ... i rok temu go oddałem do jakiegoś garażowego serwisanta i go wskrześił.

ostatnio dokupiłem odblaski (przód/tył), torbe "trójkąt" aby do pracy wozić tam kanapki, portfel i klucze - bo niechce mi sie z plecakiem jeździć, dokupiłem dzwoneczek, aby dzwonić na ludzi na chodniku i drodze rowerowej ;) - czasy jazdy na dzikiego, skakkania po krawężnikach itd - już minęły - teraz chce nim dojechać z punktu A do B (praca-dom).... lata młodzieńcze spędziłem na rowerze od rana do wieczora / teraz samochodem sie woże, wiec rowerek to nowość, może zgubie troche kilo, lepiej sie tak przejechać, bo w samochodzie SAUNA, aż oczy pieką gdy się nagrzewa pod domem, a trzeba jechać do pracy... albo jak 8h stoi pod pracą (nigdzie nie ma cienia) i później trzeba jechać - maskara. A rowerkiem fajna sprawa. Ogolnie mam zasade ze nie zostawiam nigdzie roweru, pod sklepami itd, ale rok temu kupilem sobie tez fajny "łańcuch" i może będe go kiedyś używał ;) (fajnie prezentuje się pod siodełkiem).

porysowany (w piwnicy wszystko było na nim rzucane pewnie), ale jeździ i fajny jest ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Axi0maT » 2011-06-06, 17:21

Dzis zrobilem sobie maly wypad. Zaledwie 2x8 km, ale wiekszosc drogi byla pod wiatr... a nasuwa dosc silnie. Jestem zajechany jak dzik po przekopaniu calego pola w poszukiwaniu ziemniaka. Masakra, jak robilem po 50km to mnie tak nie wykonczylo jak ta dzisiejsza przejazdzka. Odstawiam rower na tydzien... mam serdecznie dosc dwoch kolek, do czasu ustania tego cholernego wiatru

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: ramzes64 » 2011-06-06, 19:21

no ja wracałem pod wiatr i też było ciężko... jutro musze być szybciej, bo konferencja Nintendo odrazu po pracy - więc jade samochodem... zresztą deszcz ma być. Ale w środe planuje dalej rowerkiem - jeśli pogoda dopisze.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Rowerem przez świat

Post autor: YukiDeSan » 2011-06-07, 08:39

NO axiomat, ja sie nie dziwie zes zajechany jak Dzik :) Wszak rowerek to w sumie twoj pierwszy zapewne, dodatkowo kupiles go z mojej inicjatywy, bo ilez to sie napisales ze nie lubisz jezdzic, ze to cie nie interesuje i inne obrazliwe rzeczy, a tu z miejsca rower zakupiles i jeszcze temat zalozyles jak jakis pro rowerzysta :D

Zapodaj zdjecicho jak na nim wygladasz, poniewaz ciekawia mnie 2 metry mięcha na rowerze, nie czesty to widok :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Axi0maT » 2011-06-07, 08:52

twoja inicjatywa... no to zes (kwiatuszek) wymyslil... no nie ma co...

yuki, jaki ty glupie jestes to az zal czytac. Slyszales kiedys slowo ironia? Rower juz predzej mialem jak ciebie jeszcze na swiecie nie bylo, wiec nie wypisuj glupot. Po prostu ostatnio kupilem nowy wiec rzucilem info, a ze predzje juz bylo pare razy cos o rowerach to i nowy temat powstal. Nigdy sie za rowerzyste nie uwazalem chocby miernego, bo mnie to nie interesuje specjalnie, a jezdzic na dwoch kolkach dla samego jezdzenia tez nie lubie - a dlaczego to akurat nie musze sie tlumaczyc takiemu pajacowi jak ty.

I od razu uprzedajac twoje durne teksty o dwoch metrach, kilogramach i miesie - wole inne formy aktywnego wypoczynku. Teksty o grubasach shcowaj razem ze sloma w gumowce i wypierdalaj na pole gnoj rozrzucac. Jesli ktos jest o glowe od ciebie wyzszy to i proporcjonalnie wiecej wazy. Ale ty jestes zbyt tepy zeby to pojac.

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Rowerem przez świat

Post autor: YukiDeSan » 2011-06-07, 08:58

Inna forma aktywnego wypoczynku:

Siedzenie przed monitorem i pisanie pierdol, o zgrozo :shock:

sa jeszcze jakies aktywne gdzie wykorzystujesz chociaz konczyny ? Nie licze oczywiscie rowerka, bo tu sie postarales :P

Co do proporcjonalnosci i wagi, to ten ponizszy pan tez jest pewno wyzszy i wazy wiecej :P
http://nicalbonic.blox.pl/resource/STOLIK_NA_PIWO_1.jpg
O takiej proporcjonalnosci mowiles :lol:

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Axi0maT » 2011-06-07, 09:02

Koszykowka, pilka nozna, plywanie, biegi terenowe, marsz na orientacje... Jakies jeszcze pytania?

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Rowerem przez świat

Post autor: YukiDeSan » 2011-06-07, 09:06

Axio tos ty sportowiec i pewno jak pudzian wygladasz, to pewno swoim zdjeciem pochwalic sie nie wstydzisz jak tyle sportow aktywnie uprawiasz bo masz miesnia jak moja glowa :shock:

Zapodaj swoja rzezbe brzuszna i miesniaki na zdjeciu to nic juz nie napisze, oczywisciej jesli wygladasz adekwatnie do takiej liczby uprawianych sportow, bo grajac w gry sportowe na konsoli nie bardzo mozna miec postawna posture :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Rowerem przez świat

Post autor: Axi0maT » 2011-06-07, 09:13

Yuki... daj juz spokoj z tymi fotkami. Jakbys troche poszukal na forum to bys je znalazl... ale zbyt leniwy i glupi jestes zeby to zrobic. Poza tym napisalem o aktywnym wypoczynku, a nie o wyczynowym uprawianiu sportu - czytamy ze zrozumieniem... ale wyglada na to ze za duzo od wymagam od twojej nieszczegolnie rozgarnietej mozgownicy...

YukiDeSan
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 369
Rejestracja: 2010-04-21, 18:01

Re: Rowerem przez świat

Post autor: YukiDeSan » 2011-06-07, 09:33

No ok, to aktywnie wypoczywaj ;) Nie bede znow ciagnal zbednej rozmowy.

A rower niech dobrze ci sluzy.

I nie czepiaj sie wiecej mnie w tematach gdzie cos pisze, bo ja tego nie robie. Jesli masz do mnie jakis zal to zatrzymaj go dla siebie (tutaj chcialem tylko dokonczyc rozmowe, poniewaz w innym temacie gdzie zaczales, mozliwosc dokonczenia zablokowano).


A co do sportow:

Ja uprawiam glownie sporty bardziej wyczynowe, zima snowboard, latem rower po jakis wertepach, gorach i lasach + czasem skocze sobie gdzies na "bandżi" jak sie trafi okazja...oczywiscie inna niz z jakis dzwigow, bo to niewielka frajda :)

ODPOWIEDZ