E3 2015

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

E3 2015

Post autor: ramzes64 » 2015-06-15, 15:45

E3 2015 w trakcie, a tu cisza ... to znaczy ze prawdziwi z Was retro-pierdziele ;)

Niedziela - 14 czerwca:
23:35 - Nintendo World Championships 2015 Pre-Show / od 28:00 do 56:30

Poniedziałek – 15 czerwca:
00:00 - Nintendo World Championships 2015 / od 56:30
04:00 - Bethesda Press Conference - E3 2015 / od 42:00 (wcześniej pogaduszki IGN)
18:30 - Microsoft Press Conference - E3 2015
22:00 - Electronic Arts Press Conference - E3 2015 / od 32:10 (wcześniej pogaduszki GameSpot)

Wtorek - 16 czerwca:
00:00 - Ubisoft Press Conference - E3 2015 / od 15:40 (wcześniej pogaduszki GameSpot)
03:00 - Sony Press Conference - E3 2015 / od 12:00 (wcześniej pogaduszki PlayStation)
18:00 - Nintendo Digital Event - E3 2015
19:00 - Square Enix Press Conference - E3 2015 / od 19:20

Środa - 17 czerwca:
02:00 - PC Gaming Show / od 1:18:18

--------------------------------

http://e3.nintendo.com/
http://www.e3expo.com/takeover
http://www.gamespot.com/e3/live/
https://www.youtube.com/user/E3
Ostatnio zmieniony 2015-06-18, 18:03 przez ramzes64, łącznie zmieniany 10 razy.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Axi0maT » 2015-06-16, 07:34

Szczerze to bieda staszliwa w tym roku. Poki co spodobal mi sie nowy Doom i Warhammer: End Times - Vermintide. Dwa miesne tytuly :)

Ciekawie zapowiada sie tez Mad Max, ale glownie dlatego ze to prawdziwe postapokaliptyczne poletko w zasadzie jest niezagospodarowane (chyba tylko o Rage mozna wymienic, bo Fallout to jednak w sporej mierze RPG).

Division - no coz, zapowiada sie full wypas, ale to juz wiadomo od dawna. Poki co slyszymy to samo co do tej pory - "nie w tym roku".

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: E3 2015

Post autor: yrkill » 2015-06-16, 08:00

I co, ani słowa o Shenmue 3 czy FF7? ;-) Ja wiem że to projekty którymi będą szczuć jeszcze przez kilka lat, nim (o ile) w ogóle je dostaniemy, ale tak żeby bez słowa?

Ja natomiast najbardziej póki co jaram się nadchodzącą Larą, Horizon: Zero Dawn i grą Inafunego — ReCore. Cupheads również wygląda uroczo. Daję też wotum zaufania Beyond Eyes, choć obawiam się, że będzie to dość nudna sprawa i urzeka wyłącznie wizualnie ;)
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Storms » 2015-06-16, 11:09

yrkill pisze:I co, ani słowa o Shenmue 3 czy FF7? ;-) Ja wiem że to projekty którymi będą szczuć jeszcze przez kilka lat, nim (o ile) w ogóle je dostaniemy, ale tak żeby bez słowa?
Na Shenume 3 zbierają kase na kickstarterze, podobno już w pierwszych godzinach uzbierano 20% kwoty, a czas zbiórki wynosi miesiąc. S3 to i tak przedsięwzięcie na najbliższe lata. W sumie to nie wiem jak długa ma być ta historia 16 rozdziałów czy 11. (Druga część dobiła do 6). Więc nie wiem czy planowana III będzie ostatnią czy to jeszcze będzie ciągnięte do mojej emerytury.

FF7 remake będzie na PS4, ale jako czasowy wyjątek. W sumie dobrze, do tej serii nigdy nie mogłem się zbliżyć, a skoro 7 według podań funkcjonuje jako najlepsza odsłona, to jest to szansa dla mnie by się samemu przekonać.

Konferencja Bethesdy. Dla mnie tylko Fallout 4. W 3 i Vegas fabuła mi się nawet podobała, liczę że i w 4 ten składnik mnie urzeknie.

Microsoft. Szukałem czegokolwiek co mogłoby przekonać mnie do zakupu ich konsoli, bo to ostatnia tej generacji której nie posiadam.
Halo 5 ok, ale ja i tak w pierwszej kolejności polował bym ma Master Chef edition. Ponieważ seria mi jest kompletnie obca.
Wbrew pozorom dla mnie najważniejsza jest zapowiedź łatki kompatybilności wstecznej. Podobno ma to działać z fizycznymi kopiami gier. Jeśli tak będzie w istocie, to X360 wyłączam z wish listy i zastępują ją XOne.
30 gier od Rare (daw. Rareware) to intratna propozycja...dla osób które w ich gry nie grali w dzieciństwie (albo w reeboty jak w przypadku Conkera czy Banjo). Te największe hity mam już na N64 więc nie czuje parcia. Dla tych którzy nie grali w ich gry to świetna opcja. Bite 3 miechy grania. :). Na temat ich najnowszej zapowiedzi "Sea of Thieves" jeszcze nie wiem co myśleć. Poza tym że chyba to będzie jakaś fajna społeczność graczy.
Na koniec Tomb Raider 2, który pewnie wpiszę w listę marzeń. Liczyłem na jakieś słówko o Quantum Break, ale nawet świerszcze nie zagrały.

EA. Mass Effect!!! Jupiii....eee...ale to będzie kiedyś tam. Odległa zapowiedź o kosmicznych wojażach.
Unrawel - ciekawa opcja. Włóczki to jednak już się rozwijają w firmie Nintendo.
Mirror Edge mi nie podchodzi, znaczy pierwsza część którą wziąłem za darmo jak była promka. Utkwiłem w jakimś miejscu poobijałem się po rurach i dałem sobie spokój. Na 2 w ogóle wiec nie zapoluje.

Ubisoft. Asasyn, Asasyny wszędzie. Tym razem wiktoriański Londyn. Nie wiem gdzie ta historia musiała by się toczyć żeby mnie do siebie przekonać. Chyba w powstaniu warszawskim.
Tom Clancy, Tom Clancy wszędzie. Tu może tylko South Park mnie do siebie przekona.

Sony. Hitman. Chcę, ale nie za bardzo. Niestety ostatnia część mi nie podeszła, co jest dość dziwne bo wcześniejsze odsłony bardzo lubię. Nie podeszła mi fabuła, misje jakieś mało zapadające w pamięć. Ogólnie po przejściu ani razu do niej nie wróciłem.
SFV - nie. Z bijatyk to u mnie będzie raczej tylko Mortal Kombat i Dead or Alive a 6 niestety nie zapowiedzieli. )
Na black opsa III przekonuje mnie kolega. "Kupujemy ze słuchawkami i się naparzamy po sieci". Chyba dla tego się zdecyduje.
No i Uncharted 4 do kolekcji na pewno dołączę. Trylogia z PS3 dumnie prezentuje się na półce.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Axi0maT » 2015-06-16, 18:58

Jak widac po powyzszych wpisach kazdy cos dla siebie znajdzie.

odnosnie kompatybilnosci wstecznej na xbox one - to proponuje czytac ze zrozumieniem. Nie ma absolutnie zadnej szansy na pelna kompatybilnosc. To bedzie dzialac tak ze jak producent danej gry przygotuje emulacje na xbox one i popracuje nad zgodnoscia z nowa platforma - to bedzie... a jak nie to nie. Nie ma ABSOLUTNIE ZADNEJ SZANSY na gry od producentow ktorzy juz nie istnieja. Do tego pozwole sobie przytoczyc (niestety z glowy bo nie pamietam juz gdzie to bylo) jeden z komentarzy pod informacja o tej kompatybilnosci - biorac pod uwage jak producenci lubuja sie w wydawaniu remasterow i reedycji to juz widze jak producenci masowo rzucaja sie do wspierania tej inicjatywy.

Osobiscie obstawiam ze skonczy sie jak z kompatybilnoscia xbox na xbox360 - setka gier w pelni zgodna, kolejne dwie jako tako a pozostale albo w ogole nie beda dzialac albo beda kompletnie niegrywalne.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Storms » 2015-06-16, 20:02

Axi0maT pisze:odnosnie kompatybilnosci wstecznej na xbox one - to proponuje czytac ze zrozumieniem.
Dziękuje, ale będę czytał bez zrozumienia.
Korzystałem z skrótu relacji, ale dobrze wiedziałem jak będzie funkcjonować taka wsteczna kompatybilność (bo o pełnej pisano przy premierze Xone). Dokładnie o to mi chodzi bo X360 miałem kupić dla Gears of War, Alan Wake, Banjo-Kazooie:Nuts and Bolts, więc za mało opcji żeby kupować ten sprzęt. Wole nabyć XO a jeżeli powyższe gry wyjdą na "wstecznej" to będzie to dla mnie dodatkowy bonus.
Na stronie Xboxa, już się reklamuje "With over 100 titles slated for this fall, and hundreds more added every month,". Czyli niby zapowiadają wydanie w setkach, pytanie jak długo.
Dokładnie może być to tak jak w przypadku X360 i Xclassic. Zresztą sam mam grę z classica którą X360 nie ma szans obsłużyć z wiadomych względów - Steel Battalion.

Jedyną konferencje jaką obejrzałem jest ta od Nintendo. Niestety miałem wrażenie że skierowana była do dzieci. Kompletnie nic dla bardziej dojrzałego gracza, nic o Fatal Frame V, chociaż gdzieś poleciała plotka że ma wyjść jesienią w stanach. Bardzo słabe propozycje. Star Fox Zero, ujdzie jak ktoś jest fanem gatunku. Mario i Luigi to z reguły solidniejsze platformówki. Mario tennis bardziej przekombinowany niż ten z GC/Wii a więc może być słaby. (n64 rulez)

Square enix: Just Casue 3, liczyłem na to ale nie to że o nim nie słyszałem wcześniej. Kingdom Hearts 3 to kolejna opcja, o ile przekonam się i kupie najpierw KH 1.5.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: ramzes64 » 2015-06-16, 21:41

Need For Speed prezentuje się ciekawie, chociaż na razie ten ślizgający się na zakrętach pojazd z nieruchomą kamerą z tyłu wydaje się być trudny do opanowania. Pewnie trzeba się będzie przyzwyczaić.

Doom to kolejna gra która wygląda obłędnie i podoba mi się ten klimat. Nie byłem zwolennikiem starego Dooma, gdy w szkole koledzy grali, to wolałem siedzieć na IRCu.... także ten tytuł podoba mi się oprawą audio/video i klimatem

Nintendo natomiast dało ciała na prezentacji.

EDIT
mi szał na E3 opadł po konferencji Nintendo. Już niechce mi się śledzić zapowiedzi i oglądać trailery/gameplaye... dobrze ze Niny było osttanie, to jednak większość zobaczyłem z wyczekiwaniem na Nintendo, a tu taki klops.

Ide grać w gry... przynajmniej można na spokojnie wymasterować tytuły w swojej kolekcji. Ja akurat mam w co grać, także szukając pozytywów - to sobie taki znalazłem.

Ogólnie z całych E3 Need for Speed i Doom wizualnie bardzo mi sie podobaja. NFS ma dziwnie ślizgające się pojazdy, Doom jednak ma niezły klimat i oprawę audio/video. Jest jeszcze pare tytułów które mi się spodobały, niekoniecznie od Nintendo. Zrobie sobie gdzieś listę i musze pomyśleć czy jakas konsola za rok pojawi się pod TV. Akurat te Mario 3D World nie trafiło do mnie i jak nie zrobią kolejnej normalnej platformówki 3D, tylko takie 2,5D to nie ma co sie wstrzymywać. X0 lub PS4 - otwarty jestem, tylko trzeba mnie przekonać. Z drugiej strony nie mam tyle czasu na granie, mam tyle konsol a więcej kupuje i odkładam na kiedyś - niż gram. Także niewiem czy jest sens kupować nową konsolę. Film ogląda się w 2h i można kolejny. Taki Mario Kart lub Splinter Cell Blacklist w których mam po 200h na liczniku, a jescze Splatoon z multiplayerem też na dużo godzin nie sprzyjają ogrywaniu innych tytułów. 200h z jedną grą / to kurde 100 filmów. Gdybym w takim tempie grał, co filmy można oglądać to można ograć sporo tytułów, ale gry to 10-20-40 i 200h grania w jeden tytuł. Także lepiej dobrze sie bawić powoli, niż masowo przechodzić gry.

No i nie ufam w 100% cyfrowej dystrybucji, i temu wszystkiemu co cyfrowe w grach. Serwery wyłączą i po zabawie... także starej daty jestem - musze sie przekonać. Trzeba grać i kupować następne - tak ma to wyglądać, tego chcą twórcy. Gry wuchodzą dla mnie za często, a niektórzy z Was marudzą że nie ma w co grać. Ja nie ogarniam gier - za dużo ich.

Prosty przykład
Captain Toad: Treasure Tracker - kupiony w lutym - praktycznie nie tknięty
The Legend of Zelda™: Majora's Mask 3D - kupiona w marcu - nie odpalona nawet
Mario vs. Donkey Kong Tipping Stars - prawie skończone - ale nie usiadłem i nie gram tylko w to co mnie martwi. Nie tworze nowych leveli, nie mam czasu
Splatoon - maj - naszczescie ogrywam
Yoshi's Woolly World - czerwiec - planuje grać od razu
Super Mario Maker - wrzesień - chyba bede chciał kupić do kolekcji, ale niewiem kiedy zagram

w międzyczasie miałem okazje zagrać z Zelda Link Between Worlds i na spokojnie prawie wymasterować, kilku serc nie znalazłem, ale 100 znajdek zdobyłem. Teraz też Kirby Rainbow Paintbrush mnie przyciągnął i postanowiłem PIEPRZYĆ inne gry i skupić się na tym Kirbym - zrobić jak najwięcej, gre już przeszedłem 8h, a teraz zbieractwo od nowa i może pobawie się w challenges.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

yrkill
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 452
Rejestracja: 2011-07-28, 23:58
Lokalizacja: Łódź

Re: E3 2015

Post autor: yrkill » 2015-06-17, 09:27

Zgadzam się z tym, ze gier wychodzi po prostu za dużo. I ja tez nie rozumiem narzekania na Nintendo, bo wciąż mam zawsze jakieś tyły na ich konsolach, mimo ze gram na bieżąco — a do końca roku na samo Wii U wydadzą co najmniej 5 interesujących mnie gier (Yoshi, Mario Maker, Devil's Third, Rodea, Xenoblade Chronicles X). Na 3DSa pewnie też się kilka znajdzie ;).

Swoją drogą jak zapatrujecie się na SE? Dla mnie firma jest od lat już skreślona, nie wierzę w istnienie remake'u FF7 w dniu dzisiejszym. To bardzo, BARDZO, odległa przyszłość, tak myślę. Ale Star Ocean 5 wyglądał dość ciekawie. KH3 wydaje się mieć ogromne lokacje, ale jeszcze trochę downgrade'u i mogą to wydać na PS2 by tam zamknąć trylogię ;)). Intryguje mnie natomiast projekt Setsuna — choć takowy dziś wciąż nie istnieje, to koncept arty potrafią rozbudzić wyobraźnię :).

No zapowiedzieli dużo interesujących mnie rzeczy — już nie pamiętam kiedy były E3 tak bardzo "dla mnie". Na szczęście wszystkie te gry to co najmniej kilka lat. Plus taki, że wszystko wskazuje na to, iż Persona 5 jeszcze w tym roku na Zachodzie :)
n3ds, amiga1200, amiga cdtv, ds lite, n64, ps2, ps3, ps4, psp, smd2, snes, wii, wii u, vita

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: ramzes64 » 2015-06-17, 15:45

Ochlonalem po tym Nintendo wystapieniu / w sumie wszyscy mieli wygorowane oczekiwania i dlatego poszla taka fala. Nie pokazali nic, ale oni i tak zawsze E3 olewali raczej. Pozniej w swoim Direct pokaza jakiegos szokera. A ze poszla fama ze dali ciala, to pewnie beda sie chcieli zrehabilitowac i cos beda chcieli ujawnic - tak bylo tez kilka lat temu, ze po E3 puscili info o innej grze, aby nadrobic negatywna opinie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: ramzes64 » 2015-06-18, 18:05

w pierwszym poście też wszystko już podlinkowane
Niedziela - 14 czerwca:
23:35 - Nintendo World Championships 2015 Pre-Show / od 28:00 do 56:30

Poniedziałek – 15 czerwca:
00:00 - Nintendo World Championships 2015 / od 56:30
04:00 - Bethesda Press Conference - E3 2015 / od 42:00 (wcześniej pogaduszki IGN)
18:30 - Microsoft Press Conference - E3 2015
22:00 - Electronic Arts Press Conference - E3 2015 / od 32:10 (wcześniej pogaduszki GameSpot)

Wtorek - 16 czerwca:
00:00 - Ubisoft Press Conference - E3 2015 / od 15:40 (wcześniej pogaduszki GameSpot)
03:00 - Sony Press Conference - E3 2015 / od 12:00 (wcześniej pogaduszki PlayStation)
18:00 - Nintendo Digital Event - E3 2015
19:00 - Square Enix Press Conference - E3 2015 / od 19:20

Środa - 17 czerwca:
02:00 - PC Gaming Show / od 1:18:18
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Axi0maT » 2015-06-19, 08:25

Storms pisze: Dziękuje, ale będę czytał bez zrozumienia.
Korzystałem z skrótu relacji, ale dobrze wiedziałem jak będzie funkcjonować taka wsteczna kompatybilność (bo o pełnej pisano przy premierze Xone). Dokładnie o to mi chodzi bo X360 miałem kupić dla Gears of War, Alan Wake, Banjo-Kazooie:Nuts and Bolts, więc za mało opcji żeby kupować ten sprzęt. Wole nabyć XO a jeżeli powyższe gry wyjdą na "wstecznej" to będzie to dla mnie dodatkowy bonus.
Na stronie Xboxa, już się reklamuje "With over 100 titles slated for this fall, and hundreds more added every month,". Czyli niby zapowiadają wydanie w setkach, pytanie jak długo.
I zaczelo sie :D Mozesz glosowac na swoje ulbione gry ktore najchetniej bys zobaczyl z opcja kompatybilnosci. To potwierdza tylko wersje ze lista tytulow bedzie ograniczona... a z tym "With over 100 titles slated for this fall, and hundreds more added every month" - to ci przypomne za rok i wtedy zweryfikujemy jak wyszlo M$ mydlenie oczu graczom :D

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: Storms » 2015-06-19, 08:39

Dla Niny ogólnie to Tokyo Game Show jest chyba ważniejsze niż E3.
Nie mniej ciężko mi przyznać że ich Digital Event na E3 miał w ogóle rację bytu. Równie dobrze mogło się to skończyć zwykłym directem. Bez pompatycznego "będziemy obecni na targach".
Oferta wygląda słabo, szczególnie dla dojrzalszych graczy Wii U.
Dobre w tym wszystkim jest to jakie wsparcie dostaje 3DS, (np. konwersja Hyrule Warriors). Ponieważ niestety wydaje mi się że największym przegranym tych targów jest PS Vita. Ja nic nie słyszałem o tej platformie. Może ktoś z was coś słyszał? Sony wie że ma jeszcze handhelda?
Axi0maT pisze:to ci przypomne za rok i wtedy zweryfikujemy jak wyszlo M$ mydlenie oczu graczom
Możesz przypomnieć. Dla mnie wsteczna emulacja to tylko dodatkowy argument, stojący za wyborem xone, a nie główny motyw. Tymczasem, BK N&B wychodzi w jubileuszowym zestawie Rare, Halo jest już wciśnięte w Master Chef edition, możliwe że Gearsów upchną w podobny zestaw. Z mojej listy zostaje już tylko Alan Wake. Setek gier nie chcę, zabrakło by mi życia. :)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2015

Post autor: ramzes64 » 2015-06-19, 09:56

PS Vita mignelo na jakims ogolnym trailerze gier Sony i bylo widac konsole przez 2sekundy. Z tego trailera ja nie wywnioskowalem czy tam byla zapowiedz jakichs gier na konsole przenosna, bo to byly migawki roznych gier, i kojarzylem te na konsole stacjonarna.

Takze PS Vita RIP
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Mniamniacz
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 163
Rejestracja: 2015-01-17, 15:17
Lokalizacja: UK2642

Re: E3 2015

Post autor: Mniamniacz » 2015-06-20, 09:56

Gameplay z nowego Dooma najbardziej chyba mnie nakręcił na tych targach. Jest demonicznie i relatywnie oldschoolowo, tak trzymać. Momentami konstrukt gry pachniał mi trochę Seroius Samem. :)

MGS V - kurde, grałbym.

W istnienie remake'u FF VII uwierzę dopiero, gdy go zobaczę na półkach sklepowych. SE może to tworzyć Bóg jeden wie ile lat i biorąc pod uwagę politykę firmy sprzed ostatnich kilku lat oraz trylogię z "Lajtning", to nie będę płakał jeśli remake zostanie ostatecznie skasowany.

Nier 2 - jestem w szoku. Nie spodziewałem się bezpośredniej kontynuacji jednej - imo - z najlepszych pod względem artystycznym i fabularnym gier minionej generacji. Cudownie!

Shenmue III - klimat zapowiada się świetnie, chyba najlepiej z całej serii. Szkoda tylko, że Sony tak cwanie wykorzystało Yu Suzukiego (no dobra, to było obopólne wykorzystanie). No i mam nadzieję, że poziom dialogów oraz konstrukcji bohaterów jednak zostanie podniesiony po tylu latach, bo jeśli Ryu znowu będzie ciągle mówić "I see, yeah, yeah...", to wyskoczę z kapci. xd

Nintendo i Sega//Atlus - raczej standard, prawdziwe mięsko pokażą zapewne na TGSie.

Myślę, że chyba konfa Microsoftu zrobiła na mnie największe wrażenie w tym roku. Nie było może jakiś "wielkich niespodzianek", ale było równo. I zgadzam się ze Stormsem - wsteczna kompatybilność dla XONE stanowi duży plus, nawet jeśli mowa tylko o flagowych tytułach. Nie jestem osobiście typem gracza magazynującego wszystko, aby było tylko związane z gamingiem. Biorę to, co mnie naprawdę interesuje i w co chcę zagrać, tak więc ten jakże ograniczony dodatek mnie zadowala. Kameo jest, Perfect Dark jest, niech dojdzie do skutku Lost Odyssey i kilka innych, to będę ukontentowany.

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: E3 2015

Post autor: Forte » 2015-06-20, 11:15

Najciekawsze niusy dla mnie?

Shenmue III - nigdy nie grałem, słyszałem wiele dobrego o serii. Liczę na remaster HD zanim wyjdzie trójeczka, tak aby obgrać całą trylogię.

Hyrule Warriors 3DS - kolejny powód który motywuje mnie do kupna 3DS'a
Sega!

ODPOWIEDZ