Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Awatar użytkownika
Kaplitov
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 456
Rejestracja: 2013-11-02, 13:52
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Kaplitov » 2017-05-10, 12:59

Jakieś youtuberskie zło widzę tam ma być, ja bym lepiej nie szedł bo zatrzęsienie 13latków może być duże.
Pegasus IQ502/MT777DX | SNES | Playstation [Fat] | Playstation 2 [Slim] i [FAT] | Playstation Portable [Street] | Xbox Classic x2 | Wii | DS Lite | Nintendo 3DS | Nintendo 64 | Gameboy Color |

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Axi0maT » 2017-05-10, 13:57

Idziemy w sobote z cala ekipa Koszalinskie Retro komputery & Konsole. Obadamy sprawe i z pewnoscia zdamy relacje. Moze tez jakis filmik uda sie nagrac... Zobaczymy z czym mamy do czynienia, bo z tego co zdazylismy sie zorientowac to imprezy nie robi nikt z naszego lokalnego koszalinskiego rynku - wiec jest to obwozna impreza jesli juz. Jestem nastawiony mocno sceptycznie (glownie za sprawa tych youtuberow) ale nie przekreslam jeszcze impry tak do konca - moze ktos im dokoptowal to na sile zeby sciagnac dodatkowych ludzi.

Aris
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2017-02-23, 08:48

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Aris » 2017-05-10, 20:15

Gangrena.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: ramzes64 » 2017-05-14, 19:41

ramzes64 pisze:
Cofnij się do lat 90. i przeżyj niesamowity maraton gier!

Odwiedź wszystkie rozrywkowe strefy:

Salon z flipperami
automatami Arkade gotowymi do gry w Metal Slug, Mario, Contra czy Donkey Kong
Strefa Konsoli i komputerów lat 90. z kultowymi grami z tamtych lat
Pokój Retro czyli typowy pokój amatora gier z lat 90., a w nim konsole Amiga, Nintendo, Pegasus, Commodore podłączone do ekranów telewizorów kineskopowych.
Strefa Chillout z poduchami i wielkim automatem Arkade do gry w PacMana.

Spędź weekend ze znanymi YouTuberami:
Mamiko i Naruciak porozmawiają z wami o grach starych i nowych oraz zdradzą swoje sekrety supergracza.

To wszystko i jeszcze więcej już 13 i 14 maja w Atrium Koszalin!
http://atrium-koszalin.pl/aktualnosci/o ... sie-gralo/
w tym poście zamieściłem foto + krótkie video
viewtopic.php?f=41&t=5332&p=109377#p109377
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kokos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-28, 12:32

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Kokos » 2017-05-24, 11:23

Przepraszam, za dużo życia(tm) miałem, nie nadążałem z wiadomościami i nie dodałem info o tym wydarzeniu.

Kokos
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 8
Rejestracja: 2017-04-28, 12:32

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Kokos » 2017-08-25, 09:16

Hej,

Chciałem tylko przypomnieć o inicjatywie. Jeśli coś nie jest dopisane a powinno -- dajcie znać. Jeśli coś przegapiłem z minionych wydarzeń - również dajcie znać - postaram się pamiętać na przyszłość.

Wiem, że w Waszym kalendarzu jest dużo imprez, których nie ma w "moim" kalendarzu. To dlatego, że chciałbym postawić na imprezy dedykowane retrokomputerom, retrograniu i demoscenie.

Linki:
HTML (niezobowiązujący widok z przeglądarki)
ICAL (podpięcie do swojego kalendarza)

Dzięki!
Kokos

Kiender
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 79
Rejestracja: 2014-09-05, 15:08

Re: Kalendarz polskich retro-wydarzeń

Post autor: Kiender » 2017-09-07, 14:59

Krakowskie Retrospekcje wracają z kolejną edycją ! Zebraliśmy się w sile kilku chłopa żeby uderzyć z jeszcze większym impetem niż ostatnio. Impreza ma na celu integrację środowiska retromaniaków więc tak jak poprzednio spotykamy się żeby pograć i pogadać w blasku starych monitorów. Wszystko odbywa się w trybie pospolitego ruszenia - Masz jakieś fajne sprzęty do pokazania ? Chcesz wypić piwko z ludźmi nadającymi na tych samych falach ? To właśnie impreza dla Ciebie.
Retrospekcje odbędą się w nowym miejscu czyli wynajętej sali konferencyjnej w biurowcu „Miastoprojekt” Kraków przy ul.Kraszewskiego 36 ( obok stadionu Cracovii ). Miejsca jest dużo, przewidujemy, że zmieści się około 30 stanowisk tak więc szykujcie swoje zasilacze !

Czas: 4 listopad (sobota) 2017 od godziny 15.00 do 2.00

Miejsce: Kraków, ul.Kraszewskiego 36, sala konferencyjna – wejście od ulicy po schodkach w dół przez lokal gastronomiczny ( patrz mapka poniżej )

Koszty: wejściówka w cenie 12zł od osoby zarówno dla przynoszących swoje komputery jak i pozostałych. Jest to opłata za koszty wynajmu lokalu. Panie i dzieci wchodzą za darmo
Prowiant: do sali konferencyjnej przylega lokal gastronomiczny. Będzie więc można kupić piwo, paluszki i ciepłe posiłki.

Parking: przed budynkiem jest dużo miejsca do parkowania. Sobota to dzień bez strefy więc i bez opłat

Komputery: Zapewnimy kilka maszyn, ale jak zwykle liczymy na uczestników i ich niezawodne 8/16-bitowce. Wszystkim osobom chcącym przynieść swoje maszyny udostępniamy stoły i prąd. Trzeba tylko poinformować o tym organizatorów i zadbać o przedłużacze

Więcej informacji oraz dużo fotek z poprzednich edycji pod adresem
http://retrospekcja.net.pl/category/kra ... rospekcje/
RETROSPEKCJA - wapniacki blog o epoce retro
http://retrospekcja.net.pl

ODPOWIEDZ