E3 2017

ODPOWIEDZ
ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

E3 2017

Post autor: ramzes64 » 2017-06-11, 21:30

Oglądacie? Ja narazie widziałem EA i słabo.

Z ciekawostek to NEED FOR SPEED PAYBACK mi się spodobał (filmik w linku)
http://www.ppe.pl/news/51549/need-for-s ... ukcji.html

i gra A WAY OUT w ciekawym stylu, cala na SPLIT SCREENIE (kanapowym lub online). Jesli dobrze zrozumialem, grajac nawet online ekran jest podzielony i widzimy co robi inny gracz. Ciekawe podejscie, ale fajne tez do ukazania fabuly.
http://www.ppe.pl/news/51552/a-way-out- ... -sons.html

reszta to Fifa, NBA, Madden, Star Wars strzelanka (za dużo chaosu jak dla mnie - po prostu strzelanka sieciowa w swiecie Star Wars.)... ogolnie EA nie ma fajnych gier. Lepsze beda u Ubisoftu :)

za 30min konferencja Microsoftu, project scorpio itd...
Ja w ttym roku nie moge ogladac na zywo wszystkiego, wiec moze cos tu skomentuje z opoznieniem kilkudniowym ;)... jak to mowia "swieto graczy trwa"
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: Axi0maT » 2017-06-12, 09:45

EA:
A Way Out - zdecydowanie najlepsza zapowiedz jaka do tej pory widzialem na tym E3. Kooperacja kanapowa i do tego swietna fabula. Pomysl z wymuszona kooperacja jest dla mnie rewelacyjny. Nie ma to tamto, ze sztuczna inteligencja. Chcesz uciec? Musisz dogadac sie z drugim graczem ktory tez ma swoje motywacje. Podejrzewam ze koniec gry to bedzie jakis wybor pomiedzy tym ktory z graczy musi sie poswiecic zeby uratowac drugiego. To by wprowadzilo dodatkowe emocje :) Dla mnie murowany hit. Biore!

Need for Speed - wyglada niezle, ale... widze wyrazne wzorowanie sie na Szybcy i Wscielki co mnie niebywale drazni bo nie trawie kompletnie tego filmu. Tak wiec ja podziekuje.

Star Wars - no ile mozna? Poprzedni FPS Starwarsowy juz mnie nie grzal. Obejrzalem, odfajkowalem na liscie i juz wiem ze nie kupie.

Fifa - kalka z lat ubieglych, NBA - szkoda slow, Madden - to nie dla nas europejczykow.


Ubisoft:
Assassin’s Creed Origins - szalenstwo na drony trwa w najlepsze... Nawet Assassin sie dorobil wlasnego... a nie, to sokol ;) Templariuszy raczej nie bedzie bo oni pojawili sie kilka tysiecy lat pozniej. Ciekawe wiec wokol czego bedzie krecic sie fabula. Cieszy mnie ze w koncu zmianie ulegnie system walki. Moze Assassin w Egipcie nie jest spelnieniem moich marzen ale jestem zainteresowany. Z pewnoscia bede obserwowal ten tytul.


Microsoft:
Patrzac na lineup utwierdzam sie tylko w przekonaniu ze dobrze zrobilem ze z xboxa 360 nie przesiadlem sie na Xbox One i dobrze wybralem w tej generacji platforme Sony jako podstawowy sprzet do grania.

Xbox One X - no tak, mial byc Xbox One z super moca z chmury a mamy kolejna konsole za 2400pln. Dymanie w dupsztala bez nawilzania po calosci. W sumie nie wiem co myslec. Exclusivow poki co ma nie byc dla tej konsoli, wiec we wszystko da sie zagrac na Xbox One, Nowy X ma miec tylko lepsza grafe. Pytanie czy zauwazymy te roznice na zwyklym TV podczas rozgrywki i czy bedziemy na to sklonni wydac taka kase? Dla mnie nieporozumienie ale... Jest tu jeden plus wypuszczenia tej nowej konsoli - ceny klasycznego Xbox One poleca na ryj :D Juz kilka dni temu Xbox One mozna bylo kupic nowke za 750pln, to uzywki na swieta wydaja sie byc realne za mniej niz 500pln. Dla mnie bomba ;) Jako dodatkowa konsola, za taka cene moze sie skusze.

Crackdown 3 - poprzednie czesci mi sie nie podobaly i z ta bedzie pewnie podobnie, szczegolnie ze czarnuch na trailerze mnie zirytowal od pierwszych sekund. Zdecydowanie nie moj klimat.

Sea of Thieves - tu dla odmiany interesuje mnie tematyka ale grafika mnie odrzuca kompletnie. Wielka szkoda... Nie bede jednak gral w cos na co nie moge patrzec. Ten koslawy kanciasty styl mnie odpycha totalnie.

State of Decay 2 - zapowiada sie swietnie. Jedynka baaardzo mi sie podobala wiec dwojke tez kupie (licze na to ze tym razem bedzie wersja w pudelku). Graficznie slabizna ale tej grze jestem w stanie bardzo wiele wybaczyc ze wzgledu na to ze broni sie klimatem. Czekam z niecierpliwoscia.

Playerunknown's Battlegrounds - fajne, szkoda tylko ze to zaledwie sieciowa strzelanka. Odpuszczam.

wsteczna kompatybilnosc z pierwszym xboxem - jestem zaskoczony ze az tak chca sie cofac, niemniej jednak osobiscie wole ograc gre na oryginalnym xklocku, wiec nie skorzystam.

Ori and the Will of the Wisp - wow, dla tej gry (i jej pierwszej czesci) kiedys kupie Xbox One. Jestem oczarowany :)

indyki - za szybko przelecialy na trailerze. 3-5 sekund na pojedyncza pozycje to jednak troche malo zeby wyciagnac jakies wnioski. Poki co wychwycilem tylko The Last Night i Observer (polska gierka, wow). Na szczegoly trzeba chyba jednak poczekac.

Anthem - pieknie to wyglada ale... The Division tez kiedys pieknie wygladal na trailerach. Obawiam sie ze to tylko marzenie tworcow a gracze beda zmuszeni zderzyc sie z rzeczywistoscia. Tematyka mnie nie interesuje ale chetnie zobacze jak to sie prezentuje po premierze i jaki bedzie mialo to zwiazek z tym trailerem ktory pokazano.

Metro Exodus - jak wyzej. Pieknie to wyglada ale z rzeczywistym gameplayem raczej nie ma wiele wspolnego. Mimo wszystko jestem ciekaw jak to bedzie ostatecznie sie prezentowalo. Poprzednie czesci Metro byly spoko wiec i ta pozycja moze mnie zainteresuje.


Bathesda:
Wolfenstein II: The New Colossus - swietny trailer. Ciekawe jak z rozgrywka, ale poprzednie czesci byly dobre wiec... Tu tez zapowiada sie na must have. Bede trzymal reke na pulsie :)

The Evil Within 2 - nie ogarniam. Trailer kompletnie do mnie nie trafil - dla mnie chyba najwieksze rozczarowanie z tego co na razie widzialem na E3.

Dishonored: Death of the Outsider - nie dla mnie. Znikanie, teleporty, cyberwszczepy... nieeeeeeee

Ufff.. sporo tego pkazali a to jeszcze nie koniec.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: ramzes64 » 2017-06-12, 18:32

Microsoft i Bethesda już zaliczyłem

hmmm...

W gry Bethesdy nigdy nie grałem, więc i jakoś mnie nie kręcą - ale podobają mi się. Nie mam czasu niestety, ale kiedyś w jakiegoś Fallout'a zagram i pewnie będzie to część 4.

Metro Exodus prezentuje się Ładnie... Tak samo prezentuje się Ładnie FORZA 7... i tak samo Ładnie prezentuje się nowy Assasin. Xbox One to dobra konsola do ... do gier multiplatformowych. Powoli zaczynam uważać, że Sony do konsola druga do Nintendo dla mnie w tej generacji. Zobaczymy co jeszcze pokażą - bo Microsoft tak se. Większość gier to szybkie strzelanki w tej generacji... chyba się starzeje bo zaczynam marudzić.

Xbox One X - ja chyba wole Xbox One S - mam nadzieje, że też stanieje sporo przy premierze XOX. Terafloby, bajty, pixele... ale tak naprawde czy odczujemy roznice? To jest marketingowy bełkot.... no i ktoś się tym pewnie interesuje, ale... większość osób nie wymienia nowego TV za 6tyś dla konsoli za 2tyś, dla gier po 200zł.

Tak jak było przy PS4 PRO gdzie było głośno o tych parametrach technicznych i osiągach, a później zaczęło się mówić że nie widać różnicy. Oczywiście różnica jest, ale dla zwykłego gracza, później w PSX Extreme czytałem, że ludzie dali się namówić a tak naprawdę nie widzi różnicy w klatkach, detalach itd... wiadomo, że lepiej mieć lepszy model niż ten starszy i gorszy. Ale jeśli nie przykłada się do tego większej wagi - to niech się inni w to bawią.

Musze sobie jeszcze raz zrobić i zaktualizować listę gier na PS4/X0 bo multiplatformy pójdą na każdym sprzęcie, a exów ma więcej Sony - to wiadomo.

Dron w Assasins? Oczywiście o tym samym pomyślałem. Wszystkie gry UBI działają na podobnym systemie Assasin, Splinter Cell, Ghost Recon... po prostu inne światy i inna otoczka - ale podoba mi się to. Mają lepsze gry od EA

Na konfie Microsoftu była jeszcze jakaś platformówka o lisku.... ale taka dziecinna mi się wydaje. Bardzo dla młodych... kolorowe Mario, Yooka-Layle, Crash, Ratchet - te gry w swojej stylistyce są bardziej "dorosłe". Także mają jakąś platformówkę ,ale to rynku nie zawojuje. Ot produkcja dla młodszych... a nie dla dorosłych lubiących kolorowe gry.

Mało mówię o konkretach ujawnionych na e3 bo narazie jakoś tak "bez szału". Co mnie utrwala w moim postanowieniu... po co mi nowa konsola? (Switch/X0/PS4). Dużo mam do ogrania zaległości... oczywiście coś nowego chce - ale nie potrzebuje. Także nowe niech tanieje... Switch dopiero się rozkręca (zobaczymy jutro co u Nintendo - bo narazie same porty z Wii U).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: ramzes64 » 2017-06-13, 21:52

Nintendo roz*** E3 :) ... wiem, że jestem fanboyem, ale Metroid Prime 4, Metroid Samus Return, Kirby, Yoshi, Mario, Mario + króliki, dużo fajnych amiibo dla zbieraczy.

Z Nintendo chce prawie wszystkie gry... na inych konfach jedna-dwie mnie tylko zainteresowały.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: E3 2017

Post autor: Kiriki-kun » 2017-06-13, 22:33

Ale z tego co piszesz nie pojawiło się nic nowego :/ no, poza królikami :)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: Axi0maT » 2017-06-14, 10:29

Nintendo
Nintendo porazka na calej linii niestety. Ktory to juz raz z kolei? Odnosze wrazenie ze od jakichs 4 lat Nintendo juz sie pogodzilo zupelnie z tym ze sa w niszy i tam sobie siedza w rogu klepiac to co klepali do tej pory z naciskiem na gry dla mlodszych i dorastajacej mlodziezy. Nie znalazlem tam totalnie nic co by mnie zainteresowalo. Jeszcze ten Yoshi od biedy by mogl byc, ale ta kocia muzyka totalnie mnie zabila. Mario z korlikami - nie rozumiem czym ludzie sie jaraja. Dno i dwa metry mulu. Szkoda, wielka szkoda.


Sony
Uncharted: The Lost Legacy - Uncharted z dziewczynami zapowiada sie swietnie. To co w tej serii zachwycaod poczatku, czyli filmowosc i ciekawa fabula - wciaz pozostaja na najwyzszym poziomi, a do tego grafa pewnie tez bedzie rewelacyjna bo do tego juz zdazyli tworcy przyzwyczaic graczy.

Call of Duty - tez daje rade wg mnie - jestem wiecej niz zainteresowany. Powrot do II wojny swiatowej to ogromny plus jak dla mnie. Trafili idealnie w nisze, bo obecnie wszystkie gry to tylko lasery, jetpacki itd. W zasadzie zapowiada sie ze nie beda mieli konkurencji jesli chodzi o klimat.

Days Gone - to jest dla mnie absolutny must have :) Nawet nie bede sie rozpisywal - po prostu zagralbym w to chetnie juz teraz.

God of War - nowy Kratos mnie nie grzeje kompletnie :/ ale... te poprzednie God of Wary tez mnie jakos nie powalaly. Lubie slashery ale nie bezmyslne "one mutton masher" ;) ale zobaczymy co to z tego ostatecznie wyjdzie. Mitologia skandynawska jest mi blizsza niz grecka a wiec... moze... moze...

Szkoda ze nie pokazali The Last of Us 2... no ale sie robi - to najwazniejsze.


Ubisoft
Beyond Good and Evil 2 - fajny filmik, ale nic poza tym bo z gry nic nie pokazali. Jedynka mnie nie wciagnela, ale dwojce i tak chce dac szanse. Bede sledzil jednym okiem od czasu do czasu.

Skull and Bones - swietne ale... to ma byc tylko do multi. Strasznie nad tym boleje bo chetnie bym w cos takiego pogral na singlu. Wiem jednak ze nic z tego nie bedzie i ta gra skonczy tak jak For Honor i The Division ktorymi jaralem sie na potege po pierwszych trailerach a teraz ignoruje je, bo wiem ze i tak w to nie zagram wlasnie z powodu wymuszonego multiplayera.

The Crew 2 i South Park - nie zdolalem wytrwac nawet do 1/4 filmikow. Podziekuje, nie skorzystam.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: ramzes64 » 2017-06-17, 21:26

Ja wole kolorowe gry :), to że Mario będzie grą roku to chyba nikomu mówić nie musze? IGN najlepsza grą e3 ogłosił Mario Odyssey.


Mario + Rabbids Kingdom Battle
https://www.youtube.com/watch?v=6zH-Rhdj5Wc

https://www.youtube.com/watch?v=SEn3MZHWOtU

https://www.youtube.com/watch?v=ds7HukYR_2g

Gre mozna porownac do fajnego Ghost Recon Shadow Wars - taktycznej gry turowej. Tu mamy kolorowy świat Mario + zwariowane wprowadzające humor króliki. Wszystko jest fajnie podane i podobno na 20godzin... wiec pewnie podstawa. Do pomasterowania jeszcze coś się wyciśnie z tego czasu.Gra ma jedną wade, nie ma online - jest tylko multi lokalne. Szkoda. W Ghost Recon na 3DSa też fajnie grałoby się online, ale gra miała multi skonstruowane tak, aby przekazywać sobie konsole. Produkcj była niszowa, ale bardzo fajna. Tego samego spodziewam się po Mario z królikami..
Premiera pod koniec sierpnia

--------------
Super Mario Odyssey

Trailer moim zdaniem jest słaby, ale gameplaye wymiatają - to będzie najlepszy Mario
https://www.youtube.com/watch?v=wGQHQc_3ycE

https://www.youtube.com/watch?v=a-37zpihW8E

Level w miescie taki sobie, ale pustynny ten co wczesniej od 13 minuty jest duzy, roznorodny, duzo do robienia. Fajnie polaczyli 2D z 3D, przechwytywanie czapką postaci i wcielanie się w nie. Konkretna platformówka.
https://www.youtube.com/watch?v=_GQGUGe7kDU

https://www.youtube.com/watch?v=f8cyFpns0IE

-----------------

Yoshi (jeszcze bez podtytułu)
https://www.youtube.com/watch?v=sx_C9jJ0AlA

Styl tym razem kartonowy, gra w 2D wygląda czasami jak Little Big Planet. Fajna do co-op'a kanapowego, przyjemna platformowka do wspolnej zabawy.
https://www.youtube.com/watch?v=FBLud5yoWIQ

Kirby
Fajnie ze jest kolejna platformowka. Oczywiscie tytul do zagrania, ale specjalnie sie nie zachwycam. Po prostu kolejny tytul do gry w coopie. DObrych dziwnych platformówek od Nintendo nigdy za wiele.

--------------------

Mario & Luigi: Superstar Saga + Bowser's Minions
https://www.youtube.com/watch?v=OI54_yxpwkY

https://www.youtube.com/watch?v=Zm1lHm9jzC0
Unowoczesnili gre z Game Boy Advance, dodali sterowanie, funkcje, obsluge dwoch ekranow, amiibo, poprawili grafike. To ze tytul swietny to mowic chyba nikomu nie trzeba.
https://www.youtube.com/watch?v=Cc3PAAije0Y

o Metroidach nie wspominam. Ten na 3DSa już niedługo, ale Metroidy 2D ogólnie są trudne. Fajne gry. Musze nadrobić Prime 2 i 3 do momentu wydania 4 pewnie się wyrobie.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2017

Post autor: ramzes64 » 2017-06-17, 21:44

Kiriki-kun pisze:Ale z tego co piszesz nie pojawiło się nic nowego :/ no, poza królikami :)
Dla mnie problemem nie jest brak czegoś nowego, skoro to stare dostarcza oczekiwaną rozrywkę. Widocznie to jest problemem dla innych... ale to nie mój problem. Pokazali dużo gier w które ja chce zagrać.

Zresztą dla mnie Yoshi jest nowy ... Ty powiesz "znowu Yoshi". Nowy Mario Odyssey, Ty powiesz "znów Mario". To są nowe gry, nowy design światów, nowe mechaniki, levele, pomysły na rozgrywkę, lepsza grafika, inne możliwości konsoli, inne sterowanie... (to u Nintendo się zmienia: gałka (N64), ruchowe (Wii), ekran (Wii U GamePad).

... tak jak nowa FIFA, PES, NBA, Call of Duty, Need for Speed - to znów to samo, a jednak Nowe. Z reguły na innych konsolach zmienia się tylko grafika i mechanika.

Ważne aby każdy był zadowolony z tego w co chce gra i na co kase wydawać. Raz zagracie w Mario, a ja raz zagram w Call of Duty i starczy na kilka lat.

Metroid Prime 4 - fakt, że nic nie pokazali tylko logo. Niech ta gra powstaje 3lata od dziś. Jeśłi będzie tak ZA JE BI STA jak The Legend of Zelda Breath of the Wild to ja czekam. Nie mam ostatnio dużo czasu na granie. Tzn ogrywam kilka tytułów rocznie + jakies popierdółki/indyki. Także tych kilka mega produkcji do wymastrowania na jednej platformie spokojnie mi wystaczy. Zelda 130h i jeszcze nie ma końca. 2 miesiące 120h, i miesiąc nie grałem. Za tydzień podciągne - wyjdzie z 180-200h w 3miesiące intensywnego grania w jeden tytuł. Jeśli takie pozycje będą robić to spokojnie poczekam na dopracowanego Metroida.

Zresztą Metroid to nie tytuł na 100godzin, tu chodzi o ten klimat. Ograłem tylko pierwszą część Prime - ale tytuł nie do zapomnienia jak Super Mario 64 / Zelda Ocarina of Time / Metroid Prime / Super Mario Galaxy / Zelda Breath of he Wild / Grant theft Auto IV / Tetris / Pacman / Bomberman :)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: E3 2017

Post autor: Ukukuki » 2017-06-18, 12:39

Bardzo cieszy mnie zapowiedź nowego dużego Metroida bo seria od lat była szmacona. Mam nadzieje ,że seria zostanie odświeżona jak nowa Zelda. Mam nadzieje ,że nie będą się zbytnio wzorować na poprzednich częściach i pójdą w stronę space opery z elementami osamotnienia. Coś jak w książce Lema Niezwyciężony. Liczę na dorosłą grę i fabułę bo jedynie takiej gry brakuje w portfolio Nintendo a Metroid i jego uniwersum nadaje się do tego świetnie.

Część na 3DSa będzie raczej słaba, robi je marne zewnętrzne studio.

Ogólnie Nintendo i Sony miały bardzo dobre konferencje. M$ się stacza z tym Xboxem, szkoda bo po Xboxie i Xboxie 360 pokazali ,że potrafią robić świetne konsole i gry. Szkoda ,że plotki o współpracy Nintendo z From Software się nie potwierdziły na E3.
Famicom!

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: E3 2017

Post autor: Forte » 2017-06-22, 18:03

Ja czekam na:

AC: Origins
Metroid: Return of Samus
Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (poproszę port na PC, o którym krążą plotki w sieci).
Sega!

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: E3 2017

Post autor: Kiriki-kun » 2017-06-22, 22:12

@Ramzes

wiem, że to się sprzedaje, wiem że ludziom się to podoba, też generalnie lubię to co znam, tylko trochę odświeżone.
Po prostu podoba mi się Switch, kusi mnie żeby zacząć na niego odkładać, ale w sumie nie mam po co. Nie grałem w większość gier z tych serii co wychodzą na Switcha, więc prędzej przejdę poprzednie. Potem się wezmę za najnowsze odsłony. Ale Switch dalej kusi, i nie daje mi spokoju :P

Co do pozostałych wydawców, też jest sporo odgrzewanych kotletów, ale mają też coś nowego.

ODPOWIEDZ