Pogradajmy??

ODPOWIEDZ
Aris
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2017-02-23, 08:48

Pogradajmy??

Post autor: Aris » 2017-07-05, 20:17

http://www.pogradajmy.pl/

Słyszał ktoś? Był ktoś? Niedługo w mojej okolicy będzie i zastanawiam się czy iść skoro znalazłem newsa.
Raczej nic wspólnego z tematyką retro nie ma prawda?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: Axi0maT » 2017-07-06, 07:09

Slyszalem ale jeszcze nie mialem okazji byc na takim spotkaniu. U mnie w Koszalinie ma byc za jakis czas. Rozmawialem z organizatorem - bede chcial przemycic cos o retro i zaklepalem co najmniej jedna ekspozycje - organizator wydawal sie byc zachwycony propozycja. Jestem dobrej mysli i moze inne osrodki tez pojda ta droga i tez beda probowac wplecic jakies retro od czasu do czasu.

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Pogradajmy??

Post autor: Melvin.FoX » 2017-07-07, 10:46

Axi0maT a co zabierasz ze sobą? Pewnie ciut późno ale może zabrałbym coś ze sobą na imprezę poznańską :)
xo - that was for the players

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: Axi0maT » 2017-07-07, 11:38

Niebardzo rozumiem co masz na mysli :) Nie wiedzialem ze tam sie cos ze soba zabiera.... Procz dyszki na browara ;)

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Pogradajmy??

Post autor: Melvin.FoX » 2017-07-07, 11:54

Cytując: "bede chcial przemycic cos o retro i zaklepalem co najmniej jedna ekspozycje". W takim razie wypada mi zapytać co chcesz przemycić - same wspomnienia? :)
xo - that was for the players

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: Axi0maT » 2017-07-07, 12:00

Moj blad... Pewnie robilem kilka rzeczy na raz i mi sie pomieszalo. Z tym przemytem to mialem na mysli wystapienie i prelekcje na temat retro. Jakies tam doswiadczenie mam w game devie wiec moglbym poopowiadac zeby ludzie mogli sobie porownac jak wyglada tworzenie gier teraz a jak kiedys.

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Pogradajmy??

Post autor: Melvin.FoX » 2017-07-07, 13:08

Aaa ok :) i widzisz nastąpiło objawienie.
xo - that was for the players

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: ramzes64 » 2017-07-08, 11:02

Axi0maT pisze:Slyszalem ale jeszcze nie mialem okazji byc na takim spotkaniu. U mnie w Koszalinie ma byc za jakis czas. Rozmawialem z organizatorem ...
Jest gdzieś jakieś info, co , gdzie, kiedy?
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: Axi0maT » 2017-07-08, 12:05

ramzes64 pisze: Jest gdzieś jakieś info, co , gdzie, kiedy?
Jesli chodzi o Koszalin to niewiele moge powiedziec. Na stronie pogradajmy nawet jeszcze nie ma Koszalina wymienionego. Wiem tylko ze organizatorem u nas ma byc Gordon (ten co zdobyl rekord Guinessa w dlugosci grania). Poki co negocjacje jakies trwaja. Miejscem gdzie bedzie sie to odbywac ma byc pub Graal (poki co Gordon organizuje tam co srode imprezy z grami - sa turnieje rozgrywane na xbox one). Z pogradajmy mieli startowac juz kilka tygodni temu ale jaknwidac poki co nie doszlo do skutku jeszcze... Moze jakies formalnosci? Jak bede widzial Gordona to sie go zapytam o szczegoly i dam znac. Ogolnie planowalismy z ekipa Koszalinskie Retro Komputery i Konsole wybrac sie na to pogradajmy zeby przeprowadzic "rekrutacje" do naszej grupy ;)

Aris
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 95
Rejestracja: 2017-02-23, 08:48

Re: Pogradajmy??

Post autor: Aris » 2017-07-08, 16:27

Zazdroszczę takiej grupy w mieście.

Skyline
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 37
Rejestracja: 2016-08-09, 10:42

Re: Pogradajmy??

Post autor: Skyline » 2017-07-09, 20:45

Byłem raz, był ciekawy temat, każdy kto chciał mógł wypowiedzieć się z mikrofonem. Niestety ostatnio nie miałem czasu zahaczyć. Pamiętam jeszcze rozmowe z ludźmi po głównym temacie, a raczej monolog, bo trafiłem na kolesia który tyle gadał, że nie dopuścił reszty do głosu. ^^

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Pogradajmy??

Post autor: ramzes64 » 2017-07-09, 21:03

Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze: Jest gdzieś jakieś info, co , gdzie, kiedy?
Jesli chodzi o Koszalin to niewiele moge powiedziec. Na stronie pogradajmy nawet jeszcze nie ma Koszalina wymienionego. Wiem tylko ze organizatorem u nas ma byc Gordon (ten co zdobyl rekord Guinessa w dlugosci grania). Poki co negocjacje jakies trwaja. Miejscem gdzie bedzie sie to odbywac ma byc pub Graal (poki co Gordon organizuje tam co srode imprezy z grami - sa turnieje rozgrywane na xbox one). Z pogradajmy mieli startowac juz kilka tygodni temu ale jaknwidac poki co nie doszlo do skutku jeszcze... Moze jakies formalnosci? Jak bede widzial Gordona to sie go zapytam o szczegoly i dam znac. Ogolnie planowalismy z ekipa Koszalinskie Retro Komputery i Konsole wybrac sie na to pogradajmy zeby przeprowadzic "rekrutacje" do naszej grupy ;)
Słabo sie reklamuja bo dopiero sie dowiedzialem ;) hehe - wiec do graczy to nie dociera. No ja nie jestem PUBowcem, ale ciekawe. To jest w kazda srode? Czy tylko jak ktos cos zorganizuje to wtedy cos sie dzieje.

We Wrocławiu odwiedziłem Cybermachine - fajny lokal growy (2szt Xbox One, 3szt X360, 1szt Wii U, 1szt NES, i pełno planszówek) / wpadlem na chwilke zobaczyć padbar i gorzej juz. ... ale w koszalinku takie rzeczy? Ciekawe. Koszalinska grupa powinna takie inicjatywy (nawet jeśli nie retro promować). Niestety to małe miasto ten Koszalinek i trza promować takie akcje.

Faktycznie na facebooku mają info o turnieju Tekken/Mortal z czerwca.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ