E3 2018 - nasze opinie

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

E3 2018 - nasze opinie

Post autor: Axi0maT » 2018-06-11, 12:21

E3 2018 juz ruszylo pelna para. Zachecam do rozmow i wyrazania opinii na temat zapowiedzianych i nadchodzacych gier.

Kilka slow ode mnie:

Battletoads - chyba najwieksze zaskoczenie ze ten tytul sie pojawil, ale na trailerze nie zobaczylismy doslownie nic wiec tylko mnie wkurzyli :)

Halo Infinite - calkiem spoko to wyglada ale jestem sceptycznie nastawiony przez pogloski ze ma to byl tytul w pelni multiplayerowy. Poki co poczekam na wiecej informacji.

Doom - fajnie, ale jakos tak za malo Dooma w Doomie. Jestem jednak przekonany ze gra sie obroni, bo kazdy Doom byl co najmniej swietny wiec tym razem pewnie nie bedzie inaczej.

Elder Scrolls 6 - nie wiem po co pokazywac cos takiego...

Lara Croft - calkiem spoko sie to zapowiada ale gra czerpie takimi garsciami z Uncharted ze nie da sie ukryc ze to po prostu bedzie kalka tej serii. Nie jestem jakims zwolennikiem Lary, ale wyglada to jednak na tyle swietnie ze pewnie sie skusze i tak.

Rage 2 - wszystko pieknie i wspaniale, silnik Avalache Studio z MadMaxa daje rade na otwartych przestrzeniach, a FPP tez calkiem soczyscie i miesnie sie zapowiada ale... no na cholere ten rozowy kolor? Dyrektor kreatywny chyba niewlasciwy towar wciaga. Poczekam co z tego sie urodzi. Bylem mega zainteresowany ale z kazdym kolejnym trailerem coraz mniej mi sie to podoba.

Just Cause 4 - w momencie pojawienia sie tytulu juz bylem kupiony wiec czekam z niecierpliwoscia.

Dying Light 2 - wchodze w to bez zajakniecia. Zapowiada sie miazga :)

Gears of War 5 - liczylem na ten tytul ale... dlaczego bohaterka jest kobieta? Poprawnosc polityczna siegnela nawet Gearsy? Masakra jakas... Czuje sie zniesmaczony.

Wolfenstein Youngblood - liczylem bardzo na nowego wolfa, ale juz widze ze gra bedzie miala ten sam problem co Gearsy... znow jakies baby. Serio, czy oni tam nie maja lepszych pomyslow niz przyciaganie graczy cyckami? Ponowne zniesmaczenie.

Prey - zdaje sie byc za bardzo przekombinowany. Bede bacznie obserwowac i poczekam co sie z tego urodzi.

Cuphead - nie pokazali nic, ale jest to jeden z tych bardzo nielicznych tytulow ktorych zazdroszcze posiadaczom Xbox One, dlatego pewnie i to DLC dopisze na wishliste.

Ori and the Will of the Wisps - wyglada oblednie. Juz pierwsza czesc jest ta gra dla ktorej wzdycham w kierunku XOne, ale to moze byc gra dla ktorej wlasnie zakupie nowego xkloca (chocbym mial tylko Ori'ego ograc i sprzedac konsole kilka dni pozniej).

pozostale pokazane do tej pory tytuly albo mnie nie interesuja, albo sa na tyle nijakie ze szkoda mi sie na ich temat wypowiadac ;)

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: Forte » 2018-06-11, 21:28

Battletoads - Bardzo miło, że pamiętają o żabolcach - ale ten teaser wyglądał jak kiepskiej jakości animacja flash

Halo Infinite - Nie mam zdania, nie grałem i nie zagram w Halo.

Doom - Bardzo fajnie, że dłubią przy Doomie - jestem jednak nieco zdziwiony, że nie nazwali go Doom 2. Pewnie będzie to fajna gra.

TESy - Podobał mi się żarcik Bethesdy odnośnie Skyrima na Alexe i to urządzenie do rysowania co można zmazywać :D. Na TESa 6 poczekam, aż będzie więcej informacji.

Shadow of the Tomb Raider - serię bardzo lubię, na pewno Shadow okaże się sukcesem (a przynajmniej na to liczę). Jak dla mnie, Lara ma trochę więcej potencjału niż Drake, ale lubię przygody ich obu. Uncharted to dla mnie dobre kino w stylu Hollywood, natomiast TR - survivalowy thriller.

Rage 2 - dziwaczne żarciki.

Just Cause 4 - Nigdy w żadnego nie grałem, więc - nie mam zdania.

Dying Light 2 - jak wyżej.

Gears of War 5 - jak wyżej.

Wolfenstein Youngblood - Co-Op? Może być ciekawie.

Czekam na nowe wyścigi Sonika, mam nadzieję, że będzie lokalny splitscreen ;)
Sega!

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: alf » 2018-06-12, 08:00

Forza Horizon 4 - zapowiedziana już na październik 2018r. Czyli gierka pewnie w końcowej fazie produkcji i testów. Zmienne warunki pogodowe w tym po raz pierwszy również i zmienne pory roku (w tym zima!). Całość osadzona w klimatycznej Wielkiej Brytanii, więc spodziewam się nieco bardziej "ponurego" czy też "mglistego / deszczowego" klimatu. Super. Całkiem inaczej niż dotychczas gdzie zwykle jeździliśmy skąpani w słońcu.

Jedyne co mnie martwi w tej grze to fakt że w Wielkiej Brytanii ruch jest lewostronny. Pewnie ciężko będzie się przestawić :/
Kto wie, może odbiorcą docelowym są przede wszystkim brytyjczycy ? :lol:

Pewnie wielu z Was już dawno przekreśliło handhelda SONY, ale wiedzcie że na E3 pokazano nadchodzącą nową grę zarówno na PS4 jak i na PSV.
The House in Fata Morgana: https://gematsu.com/2018/06/the-house-i ... in-q1-2019
Jest to bardziej lokalizacja a nie "nowa" gra, bo z tego co wyczytałem to na rynku japońskim gra jest już od kilku lat. Teraz trwają pracę nad tłumaczeniem na angielski i wydaniem tego na zachodzie. Co więcej - pojawi się również wydanie fizyczne.

Awatar użytkownika
kolo
Redaktor
Redaktor
Posty: 2740
Rejestracja: 2011-01-22, 10:47
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: kolo » 2018-06-12, 08:58

Wy się tu jarajcie czym chcecie, ja się jaram tym że Fist of the North Star wyjdzie po angielsku, resztę mam gdzieś, no może z wyjątkiem Cyberpunka, ale tutaj czekam na konkrety w postaci pierwszych recenzji.
Sega, Sega über alles
Obrazek

Kiriki-kun
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1042
Rejestracja: 2014-11-21, 01:48

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: Kiriki-kun » 2018-06-12, 09:09

Cyberpunk, cyberpunk i jeszcze raz cyberpunk :)

Awatar użytkownika
adrek_zxc
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 170
Rejestracja: 2013-02-04, 22:53

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: adrek_zxc » 2018-06-12, 13:20

Najbardziej ucieszył mnie Resident Evil 2 Remake, którego i tak pewnie kupiłbym nawet w ciemno, na trailerach wygląda co najmniej dobrze, czuć klimat starego Residenta 2, powoli odkładam na edycję kolekcjonerską jeśli takowa się pojawi, a będzie to moja pierwsza kolekcjonerka (nie licząc The Last of Us Ellie Edition, której nie zaliczam do edycji kolekcjonerskiej, Pandemic Edition już tak, ale jej nie posiadam).

The Last of Us 2, czekam nieciepliwie, rzadko się zdarza aby sequel był lepszy od jedynki, ale kto wie.

Shadow of the Tomb Raider, aby tylko nie poszli w stronę Uncharted. Do Uncharted nic nie mam, ale niech Tomb Raider będzie Tomb Raiderem.

Doom Eternal, jaki by nie wyszedł to i tak zagram.

Metro Exodus, zapowiada się smacznie

Death Stranding od Kojima Productions, zapowiada się ciekawie.

Cyberpunk, no ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

Serii Just Cause, Assassin's Creed (AC: Black Flag kiedyś chodził mi po głowie), Halo (film jest niezły) nie ogrywałem.

Jednym słowem dla każego znajdzie się coś ciekawego.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: E3 2018 - nasze opinie

Post autor: Axi0maT » 2018-06-12, 16:25

The Last of Us 2 ma nieziemski motion-capture. Jestem w szoku jak bardzo dokladnie to zrobili. Ilosc detali wrecz poraza, szczegolnie w filmiku. Musze w to zagrac, nawet te lesby jakos przezyje... Byle tylko dostac ten gameplay w rece :)

ODPOWIEDZ