Zin internetowy poświęcony Retro

ODPOWIEDZ
Snow8lind
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-26, 09:16

Zin internetowy poświęcony Retro

Post autor: Snow8lind » 2019-01-22, 03:34

Witam wszystkich.
Poszukuję osób zainteresowanych pisaniem artykułów/recenzji/itp o tematyce retro. Razem z kilkoma osobami z ppe.pl postanowiliśmy stworzyć polski (darmowy) odpowiednik "Retro Gamera". Póki co jesteśmy na etapie zbierania chętnych i ogólnych rozmów na temat wyglądu i zawartości magazynu. Mamy już kilka osób zainteresowanych pisaniem, jedną od korekty i jednego grafika.

Zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną. W odp wyślę link do kanału na discordzie.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Zin internetowy poświęcony Retro

Post autor: alf » 2019-01-22, 17:05

Zastanówcie sie 3 razy zanim ruszycie, bo moze byc ciężko się przebić gdyż konkurencję macie sporą: http://www.retronagazie.eu/

Snow8lind
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-26, 09:16

Re: Zin internetowy poświęcony Retro

Post autor: Snow8lind » 2019-01-22, 20:45

Retronagazie to serwis internetowy, a my chcemy zrobić magazyn w PDF. Po złożeniu pierwszych numerów okaże się czy jest na to popyt. No ale jak napisałem w pierwszym poście - póki co gromadzimy ekipę.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Zin internetowy poświęcony Retro

Post autor: alf » 2019-01-23, 09:35

Ale zawartosc pewnie będzie podobna :/ Nie chce hejtować w przód więc nie będę już marudził tylko życzę aby się udało mimo wszystko :)

Tak naprawdę to mam obawy po prostu, że powstanie kolejny retro serwis który będzie traktował o tym samym co już istniejące serwisy. Z mojego punktu widzenia byłoby lepiej gdyby Wasza nowo złożona ekipa zasiliła np.:
1. Retro Age (przydałoby się wypromować / tknąć życie w serwis bo ilość odsłon każdego nowego artykułu jest poniżej 100)
2. Retronagazie
3. Strefa PSX
4. Inne, których nie znam :P

Może dałoby radę np. wypuszczać ten Wasz magazyn pod szyldem Retro Age i w jakiś sposób zintegrować z tym serwisem (?). Podejrzewam, że skoro nowa ekipa to i ambicje oraz zapał wysoki. Pewnie będziecie woleli zrobić coś fajnego od nowa.

ODPOWIEDZ