Mój sposób na ochronę mojej kolekcji przed promieniowaniem UV.

ODPOWIEDZ
Tomek Walancik
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 644
Rejestracja: 2021-01-20, 11:00
Lokalizacja: Polska (Zachodniopomorskie)
Kontakt:

Mój sposób na ochronę mojej kolekcji przed promieniowaniem UV.

Post autor: Tomek Walancik » 2021-03-31, 19:59

Chciał bym się z wami podzielić moim sposobem na ochronę kolekcji przed promieniowaniem UV.
Ogólnie chyba nikt z nas nie chciał by żeby nasza konsola zaczęła być pod wpływem promieniowania UV.
Jak wiecie Promieniowanie UV wpływa źle na np plastik a przypomnijcie mi z czego robione są obudowy do KONSOL?!
NO WŁAŚNIE Z PLASTIKU! A chyba nikt nie chce żeby nasza obudowa konsoli zaczęła robić się żółta....

Sposób jaki ja używam na ochronę mojej kolekcji przed promieniowaniem UV to trzymanie kolekcji w pokoju który nie ma dostępu do niego!
Po prostu mam mały pokój gdzie trzymam moją kolekcje i tam żadne promieniowanie nie ma dostępu bo nie ma tam żadnych okien itp.
Dzięki temu że moja kolekcja nie ma dostępu do promieniowania UV to moja kolekcja wygląda JAK NOWA.

Oczywiście można również kupić specjalną naklejkę na szybę chroniącą przed promieniowaniem UV ale ja w takie coś się nie bawię :)

Wiem że teraz niektórzy z was mogą pisać że po co ja to pisałem i że to oczywiste, ale poprostu chciałem się z wami podzielić moim sposobem.

Pozdrawiam!

ODPOWIEDZ