Kontroler do Wii

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kontroler do Wii

Post autor: ramzes64 » 2013-09-21, 11:52

ja mialem chinskiego Nunchuka i nie polecam. Po pewnym czasie glosniczek w oryginalnym Wiilocie z podlaczonym chinskim Nunchukiem charczal i piszczal, jakby robilo sie jakies zwarcie. A grajac w BOX z WiiSports reka ktora miala odpowiadac za ruch nunchakiem opadala.

znajomy mial chinskiego WiiRemote i w srodku inaczej wyglada / bo rozkrecal... tez po jakims czasie przestal dzialac na wymachach.. ale reszta przyciski dziala.

ja nie polecam chinczykow / zreszta do GameCube tez mialem zamienniki BigBena kiedys i tez sie psuły szybciej. Preferuje oryginaly od Nintendo!
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kontroler do Wii

Post autor: Ukukuki » 2016-02-26, 18:39

Podróbki kontrolerów do Wii nadają się do okazjonalnej gry dla drugiego gracza? Ceny oryginalnych są takie ,że lepiej kupić używane Wii. A podróbę pilot plus grucha i etui kupię za 95 zł z wliczoną wysyłką. Czy lepiej polować na drugie Wii za 150-180 zł?
Famicom!

Didzejek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 91
Rejestracja: 2013-03-21, 00:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Kontroler do Wii

Post autor: Didzejek » 2016-02-26, 21:31

Jak dobrze poszukasz, to komplet Wii kupisz za 100. Dość często na allegro zdarzają się dobre trafiejki;)

Podróby to loteria, ale najczęściej jest to syf. Dzieją się z nimi dziwne rzeczy. Za to nawet dobity oryginał działa perfekt technicznie.

95zł to kosmos za zamiennik.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Kontroler do Wii

Post autor: kanarekkk » 2016-02-26, 22:43

Ja mam dwa zamienniki i pomijając jakość wykonania działają bez zarzutu ;)
Obrazek

Melvin.FoX
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 406
Rejestracja: 2012-04-20, 10:43
Lokalizacja: P-ń

Re: Kontroler do Wii

Post autor: Melvin.FoX » 2016-02-26, 23:12

Przerabiałem i oryginały i chińczyki. Nie mam doświadczenia z zamiennikami ale pamiętaj, że z pewnością nigdy zamiennik nie będzie działał tak samo jak dedykowany (przy czym nie mówię, że gorzej!).
Mogę tylko z doświadczenia powiedzieć, że chińszczyznę czuć od razu i mówię poważnie - omijać wielkim łukiem! W necie znajdziesz jak je odróżnić ale oryginały też nie zawsze działają bez zarzutu. Poza tym są też na rynku podróbki, które odróżnisz dopiero po rozkręceniu obudowy i sprawdzeniu w środku. Mam 4 wiiloty i sam nie jestem do końca pewien czy wszystkie to faktycznie twory samego Nintendo (zewnętrznie są 100% identyczne a w środku nie badałem). Szczerze polecam poszukać używkę i kupować z głową (poszukać jak odróżnić fake i oryginał i nalegać na dokładne zdjęcia - poświęcić trochę więcej czasu na kupno i nie psuć sobie wrażeń z obcowania z naprawdę świętną konsolą [emoji39])
xo - that was for the players

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kontroler do Wii

Post autor: Ukukuki » 2016-02-27, 10:15

Czyli poluję na Wii w zestawie z jednym kontrolerem. Z tego co piszecie jest to najlepsze wyjście i jakościowo i cenowo.
Famicom!

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Kontroler do Wii

Post autor: ramzes64 » 2016-05-01, 20:43

Chińskie podróbki to dramat w działaniu. Nie polecam. Tylko oryginał! ... zamienniki - niewiem jak działają, ale kiepsko wyglądają ;)

skoro już obliczyłeś że lepiej kupić drugie Wii - to tak zrób
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ