Sin And Punishment na VC

ODPOWIEDZ
Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Sin And Punishment na VC

Post autor: Damjen » 2007-09-16, 07:57

Nareszcie ...

W koncu wielu, ktorzy nie mogli sobie pozwolic na zakup wersji z N64 bedzie moglo sprawdzic ten tytul w praniu. Oprocz entuzjastycznych glosow (takich jak tu ) pojawiaja sie pytania czy wiimote bedzie sie nadawal do tej gry, czy w koncu pojawi sie poprawne angielskie tlumaczenie i czy...wogole ta gra jest taka dobra jak pisza? To ostatnie to juz indywidualna kwestia kazdego gracza ale obawiam sie ze S&P dolaczy do grona gier, ktore zostana zabite przez swoj "hype". Wiem jak to jest, bo nie raz tego doswiadczylem...No ale poczekamy, zobaczymy... :wink:
Ja swoja droga chetnie bym zagral w wersje VC jak bedzie juz dostepna bo chcialbym zobaczyc zmiany w stosunku do wersji z N64. :smile:
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Sin And Punishment na VC

Post autor: Morden » 2007-09-16, 09:09

Sam ciekaw jestem jak wygladac bedzie sterowanie, ale zobaczymy. Nintendo na bank nie pozwoli by jeden z najglosniejszych tytulow z Nintendo 64 zepsuto implementujac zalosnie rozwiazane sterowanie.

Jesli juz o Virtual Console mowa, niecierpliwie czekam na tytuly z Neo Geo. Profesjonalnie napisana emulacja powinna wszystkim wyjasnic czym byla i czym nadal jest ta platforma. Nintendo zmiotlo wszystkich idea VC. FC, SFC, PCE, MD, N64 ... Wszystko za mala kase i na jednej konsoli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Sin And Punishment na VC

Post autor: Axi0maT » 2007-09-16, 14:11

Prawde powiedziawszy to mam nadzieje ze przede wszystkim skusza sie w koncu na przetlumaczenie gry na jakis cywilizowany jezyka ;) poza tym mogliby podniesc nieco rozdzialke - gra bardzo wiele by zyskala.

Co do sterowania to juz przy Metal Slug udowodniono ze mozna dorobic bezsensowne sterowanie na sile (dobrze ze chociaz mozna ustawic klasyczne).

ODPOWIEDZ