Wasz pomysl na gre na Wii

ODPOWIEDZ

Jakie masz pomysly ?

zadnego
1
33%
jeden
0
Brak głosów
kilka
1
33%
mnostwo
1
33%
 
Liczba głosów: 3

Awatar użytkownika
maximus
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 22
Rejestracja: 2007-09-22, 15:13

Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: maximus » 2007-10-13, 10:23

Jak w Tytule ;)
No to jakie macie pomysly ?
Na rzie mam jeden - Body Wii Party ,gierka z laskami na 2-4 graczy (brak singleplayera) ,w ktorej kazdy gracz kieruje jedna polowa/jedna trzecia ciala laski w mini-grach ,wiec bedzie niezbedna wspolpraca ;).
Co wy na to !

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: Axi0maT » 2007-10-13, 10:47

Pomyslow mam mnostwo, niekoniecznie wykorzystujacych kontrolery Wii... Rozsadek podpowiada mi jednak aby nie pisac o nich. Dlaczego? Z prostego powodu -ktos moglby te pomysly wykorzystac, a wiadomo ze dobry pomysl na gre to podstawa jej sukcesu. Narazie co prawda nie zamierzam napisac na Wii zadnej gry, ale bank pomyslow to najlepiej strzezona tajemnica developerow :D

Awatar użytkownika
dopelfish^
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 55
Rejestracja: 2006-08-12, 09:50
Kontakt:

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: dopelfish^ » 2007-10-13, 11:25

Ja mam fajny pomysl. Wyobrazcie sobie prostokatne pomieszczenie - nazwimy je studnia - i na dol tego pomieszczenia spadaja klocki, kazdy zbudowany z 4 kwadratow. Klocki maja rozne ksztalty, np. kwadrat, literka "L", czy znak "|". Kiedy klocki wypelnia cala szerokosc studni, tak, ze nie ma pomiedzy nimi wolnych miejsc - znikaja i robia miejsce nowym. Po kilku takich rundkach klocki zaczynaja spadac szybciej.

Jestem genialny!

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: soberpl » 2007-10-13, 12:13

Tennis, ping-pong :)

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: Inlagd sill » 2007-10-13, 14:18

Axi0maT pisze:Pomyslow mam mnostwo, niekoniecznie wykorzystujacych kontrolery Wii... Rozsadek podpowiada mi jednak aby nie pisac o nich. Dlaczego? Z prostego powodu -ktos moglby te pomysly wykorzystac
Jak mozesz byc tak okrutny wobec siebie i tak marnowac swoj talent? Odrzuc wrodzona skromnosc i zacznij sprzedawac swoje pomysly. Rzuc swiat na kolana! :wink:
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: Axi0maT » 2007-10-13, 16:41

Inlagd sill pisze: Jak mozesz byc tak okrutny wobec siebie i tak marnowac swoj talent? Odrzuc wrodzona skromnosc i zacznij sprzedawac swoje pomysly. Rzuc swiat na kolana! :wink:
Po co sprzedawac jak mozna je wykorzystac? Z tym rzucaniem swiata na kolana to ironia nie na miejscu...

Awatar użytkownika
maximus
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 22
Rejestracja: 2007-09-22, 15:13

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: maximus » 2007-10-15, 10:51

dopelfish^ pisze:Ja mam fajny pomysl. Wyobrazcie sobie prostokatne pomieszczenie - nazwimy je studnia - i na dol tego pomieszczenia spadaja klocki, kazdy zbudowany z 4 kwadratow. Klocki maja rozne ksztalty, np. kwadrat, literka "L", czy znak "|". Kiedy klocki wypelnia cala szerokosc studni, tak, ze nie ma pomiedzy nimi wolnych miejsc - znikaja i robia miejsce nowym. Po kilku takich rundkach klocki zaczynaja spadac szybciej.

Jestem genialny!
Jak tetris :angry: ?

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Wasz pomysl na gre na Wii

Post autor: Mejs » 2007-10-15, 15:42

maximus pisze:
dopelfish^ pisze:Ja mam fajny pomysl. Wyobrazcie sobie prostokatne pomieszczenie - nazwimy je studnia - i na dol tego pomieszczenia spadaja klocki, kazdy zbudowany z 4 kwadratow. Klocki maja rozne ksztalty, np. kwadrat, literka "L", czy znak "|". Kiedy klocki wypelnia cala szerokosc studni, tak, ze nie ma pomiedzy nimi wolnych miejsc - znikaja i robia miejsce nowym. Po kilku takich rundkach klocki zaczynaja spadac szybciej.

Jestem genialny!
Jak tetris :angry: ?
Ktos nie zalapal zartu :twisted:

ODPOWIEDZ