Konsola Wirtualna

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Konsola Wirtualna

Post autor: BigBoss » 2012-02-12, 14:02

Ta, od przybytku głowa boli ;p
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

emet96
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1084
Rejestracja: 2011-05-23, 19:30
Lokalizacja: Płońsk

Re: Konsola Wirtualna

Post autor: emet96 » 2012-02-12, 14:28

ramzes64 pisze:
Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:a jest ich chyba 20
10 jak dobrze pamietam.
no ja też myślałem/widziałem gdzieś że 10 - w tej klasycznej wersji. Ale na SNES jest chyba 20? i dlatego czas jest wydłużony? W miejscu gdzie mam password i czas przejścia levelu jest 20 pozycji.

więc wydaje mi się że 20

EDIT 2012.02.12
bycie ambasadorem jest męczące - nadal nie pobrałem wszystkich gier - jest to bardzo czasochlonne. Mam już wszystkie z N64, polowe z NESa mialem wcześniej, teraz chce drugą połowe pobrać. Później SNES.

oczywiście zmieniłem karte SD na większą, ale i tak wszystkiego nie pomieszcze. Narazie chce je pobrać, aby w klubie Nintendo wypełnić za każdą gre krótką ankiete i zgarnąć jeszcze po 50 gwiazdek za gre (aby gwiazdki wymienić na punkty, a za nie nakupować gier z WiiWare)... później z karty SD będę kasował ponad połowe tytułów bo i tak w nie nigdy nie zagram. Sportowki stare z NESa pójdą pierwsze do skasowania. Inne zobaczymy.

ahh - nawet nie wiecie jak ciężko jest być ambasadorem 8)
Jak bycie ambasadorem jest męczące to wymieńmy się na konsolę :P.
/PSX/N64/X360/

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: Konsola Wirtualna

Post autor: Spyro1993 » 2012-02-12, 17:15

ramzes64 pisze:
Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:a jest ich chyba 20
10 jak dobrze pamietam.
no ja też myślałem/widziałem gdzieś że 10 - w tej klasycznej wersji. Ale na SNES jest chyba 20? i dlatego czas jest wydłużony? W miejscu gdzie mam password i czas przejścia levelu jest 20 pozycji.

więc wydaje mi się że 20

EDIT 2012.02.12
bycie ambasadorem jest męczące - nadal nie pobrałem wszystkich gier - jest to bardzo czasochlonne. Mam już wszystkie z N64, polowe z NESa mialem wcześniej, teraz chce drugą połowe pobrać. Później SNES.

oczywiście zmieniłem karte SD na większą, ale i tak wszystkiego nie pomieszcze. Narazie chce je pobrać, aby w klubie Nintendo wypełnić za każdą gre krótką ankiete i zgarnąć jeszcze po 50 gwiazdek za gre (aby gwiazdki wymienić na punkty, a za nie nakupować gier z WiiWare)... później z karty SD będę kasował ponad połowe tytułów bo i tak w nie nigdy nie zagram. Sportowki stare z NESa pójdą pierwsze do skasowania. Inne zobaczymy.

ahh - nawet nie wiecie jak ciężko jest być ambasadorem 8)
To może wymienimy się konsolami? Nie będziesz musiał tak cierpieć. :P
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Konsola Wirtualna

Post autor: ramzes64 » 2012-02-12, 17:46

pocierpię, pomarudzę, ale mojego wypasionego Wii nie oddam ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Konsola Wirtualna

Post autor: ramzes64 » 2012-07-08, 20:41

Axi0maT pisze:
ramzes64 pisze:a jest ich chyba 20
10 jak dobrze pamietam.
no ja też myślałem/widziałem gdzieś że 10 - w tej klasycznej wersji. Ale na SNES jest chyba 20? i dlatego czas jest wydłużony? W miejscu gdzie mam password i czas przejścia levelu jest 20 pozycji.

więc wydaje mi się że 20
przypomne troche temat o Prince of Persia z Virtual Console/SNES

dziś po kilku miesiącach przerwy odpaliłem tego cudaka i kurde - no zajebista gra... niewiem dlaczego ją odłożyłem.

W sumie jeśli jest 20 leveli tak jak myślę, to nie dam rady uratować księżniczki - bo zostało mi 28min.

więc wpadłem na pomysł, że skoro hasła do leveli zapisuje w DSi XL, w myNote - to używając aparatu w konsoli będę robił sobie fotki każdego poziomu i zaznaczał gdzie mam iść w edycji zdjęć (gdzie jest zapadka, przycisk, a gdzie niepotrzebnie mam się nie kierować).
FOTO: http://ramzes64.nsurf.eu/pop/

Teraz będę brnął w to dalej i poznawał levele... a jak skonczy mi się czas i bede musiał rozpocząć od nowa ... to wtedy już z zaznaczona trasą przebiegnę przez gre.

Mógłbym też rozpocząć poznać level, a następnie zresetować i przebiec... ale niechce mi sie oszukiwać... narazie poznaje levele.

w sumie mógłbym sciagnac sobie pewnie mapke z internetu, albo podejzec na YouTube - ale gra jest na tyle ciekawa, że sam sie z nią rozprawie
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ