Przyszlosc Wii.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Przyszlosc Wii.

Post autor: Blackie » 2008-03-29, 10:28

Zauwazylem ostatnio, ze wszystko to, co mialo ukazac sie na Wii - juz sie ukazalo, badz na dniach bedzie miec swoja premiere. Mowie tutaj o flagowych pozycjach - Zelda Twilight Princess, Mario Galaxy, Super Paper Mario, Metroid Prime 3, Smash Bros Brawl, Mario Kart... Bo z 3rd party to jest rozna sprawa, jezeli chodzi o Nintendo. W sumie nie widze chyba zadnych, powaznych zapowiedzi na ten sprzet. Ciekawi mnie bardzo, co Nintendo pokaze na E3, bo byc moze zaskoczy wszystkich nowa Zelda (ktora i tak ukaze sie za dalej nieokreslony czas), moze Mario Galaxy 2, bo cos tam pobrzekiwali. Byc moze bedzie to Metroid Prime 4, choc mam wielka nadzieje, ze nie, bo po przejsciu trojki utwierdzilem sie w przekonaniu, ze lepszej czesci niz pierwsza nigdy nie zrobia. Ale kto wie, 100% zakonczenie pozostawilo pewna otwarta furtke. A Wy co myslicie na ten temat?
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Morden » 2008-03-29, 10:55

Nie zapominaj, ze zawsze pojawiaja sie ciekawe tytuly nie bedace kontynuacja zadnej serii. No More Heroes co prawda mocno sie z Killer 7 kojarzy, ale wyszlo tylko na Wii i jest to tytul ktory warto miec.

Raving Rabbids, choc wyszlo na wiele platform, sprawdzalo sie tylko na Wii [moim zdaniem] i tez nie byl to tytul ktory byl kontynuacja jakiejs wiekszej serii sprzed lat. Soul Calibur, Dragon Quest, Final Fantasy Crystal Chronicles ... Te tytuly nadal stoja w kolejce. Nie zapominaj tez ze GameCube doczekalo sie dwoch gier z serii Zelda. Kto wie. Moze Wii rowniez zalapie sie na jeszcze jedna.

Nie jest zle. Pamietaj ze podczas gdy ty zastanawiasz sie czy to juz koniec, wiele zespolow na calym swiecie pracuje nad nowymi pomyslami. Wii ma sie na tyle dobrze, ze nadal inwestowane sa spore pieniadze w tworzenie tytulow dla tej konsoli.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Blackie » 2008-03-29, 11:15

No wlasnie sprawa z tymi grami wcale nie jest taka kolorowa. No More Heroes pozostawia maly niesmak, bo oprawa graficzna nieco zawodzi i kilka rzeczy nie przypadlo mi do gustu, Soul Calibur ma srednia ocen w granicach 55% (swoja droga uwazam za nonsens przenoszenie czystych bijatyk w takie side-story), Dragon Quest - seria ok, ale na Wii nie pokazali nic specjalnego, Final Fantasy CC akurat nie kazdemu przypadlo do gustu (np. mnie). O Zeldzie wspomnialem juz w pierwszym poscie. Dalej nie jestem przekonany.
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Morden » 2008-03-29, 11:35

No to wrocmy moze do serii ktore moga sie doczekac kontynuacji. Nie obrazilbym sie gdyby na Wii ukazala sie kontynuacja Pikmin, F Zero, Wave Racer czy 1080. Jakis Fatal Frame tez by sie przydal i kto wie jak to bedzie wygladac. Jak pisalem, nie mozna podsumowac przyszlych produktow, bo te sie jeszcze nie ukazaly. Moze nie ukaze sie juz nic ciekawego, a moze wrecz przeciwnie.

GameCube uznawane bylo za konsole o dosc malej bibliotece tytulow. Na GameCube mam jakies 50 tytulow i jestem zadowolony. Gdybym mogl cofnac czas i nie kupowac czegos, zrezygnowal bym z gora dwoch.

Usluga Virtual Console nadal sie rozwija i nie zapominajmy o WiiWare. Realizowanych jest coraz wiecej dobrych pomyslow i lepszych rozwiazan. Developerzy juz przyzwyczaili sie do specyficznego sposobu sterowania w Wii i gry coraz lepiej sie "prowadza". Boisz sie o przyszlosc Wii i brak gier? Mysle ze nie ma o co sie martwic. Do tego zapytam: Czy zagrales juz w kazda jedna gre z dotychczas wydanych, ktora warta jest uwagi?
Obrazek

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Rondel Spears » 2008-03-29, 11:35

Jak to zadnych powaznych zapowiedzi? A cudowne Okami? Toz to jedna z najlepszych gier PS2, opowiadajaca bardzo ciekawa historie w b a j e c z n e j oprawie. Tym ktorzy o Okami nie slyszeli polecam o niej troche poczytac :). Serce mi sie krajalo gdy wczoraj ja wymienialem :< (Ale wymienilem na zestaw MGS 2 + 3, wiec da sie przebolec ;P). Gdybym mial kupowac Wii, pierwsza gra na ta konsole byloby wlasnie Okami.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: ashka » 2008-03-29, 11:54

Okami to port, cos jak RE4 czy Bully- troche wiecej smietanki na bardzo stare ciastko ;P

Ja czekam na Harvest Moon i Animal Crossing, i nie powiem, na rozwoj uslug sieciowych dla Guitar Hero (wiecej piosenek!). A skoro Namco tak sie polubilo z Nintendo, to niech kolejne Taiko wyjda na Wii, przeboleje koniecznosc kupna kolejnych bebenkow.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Axi0maT » 2008-03-29, 12:56

ashka pisze:A skoro Namco tak sie polubilo z Nintendo, to niech
To niech kolejnego Ridge Racer'a zrobia... Wiem, ze ta seria poszla juz na next geny, ktore maja dosc power'u pod maska zeby gra wygladala cudownie, ale mimo wszystko chetnie bym zobaczyl powrot RR na Nintendo.

Poza tym prawde powiedziawszy to mysle podobnie jak Blackie... niewiele jest zapowiedzi prawdziwych killerow. Gier wciaz przybywa, czesto jestem zdziwiony ze gra sie juz pojawila bo premiera przechodzi zazwyczaj bez echa. Niestety wiekszosc to sredniaki i zdecydowanie brakuje mocnych tytulow ktore w pelni pokaza ze Wii tez ma zabki, ale nieco innego typu niz X360 czy PS3 :wink:

Osobiscie wciaz licze na Bathesde, ktora kupila zestawy developerskie Wii i od ponad pol roku po tym wydarzeniu trwa cisza. Nie licze na Obliviona ani na Fallouta 3, bo wiadomo ze ta konsola nie uciagnie czegos takiego. Wierze jednak ze wypuszcza PRAWDZIWEGO RPG, ktory zmiecie nedzne japonskie turowki. Kontroler Wii jest wrecz stworzony do walki bronia reczna, dlatego upatruje ze wlasnie Bathesda, ktora zna sie na rzeczy wkrotce nas wszystkich mile zaskoczy.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: ramzes64 » 2008-03-29, 13:42

Mario Tennis? - byl na N64, na GC - na Wii moglby byc - zawsze to jakas konkurencja dla Wii Play (czy wii sport) ... a z Marianem, do tego z tymi power shotami i innymi wymyslami - bylo by miodzio ... Mario Golf ... moze to nie hity, ale serie kontunowac trzeba
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: soberpl » 2008-03-29, 15:48

Mario Tennis z tego co pamietam wyjdzie predzej czy pozniej. Tak samo ma byc kontynuacja Red Steela. Przydalby sie jakis nowy Ksiaze lub Splinter Cell i wydaje mi sie, ze te gry sa w zasiegu Wii. Nie umniejszajmy roli VC, bo jak dla mnie byl to 1 z mocnych argumentow, zeby zakupic Wii. Poczekajmy na nowe tytuly. Faktycznie jakies dobre wyscigi tez by sie przydaly.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: ramzes64 » 2010-09-24, 18:49

a ja z innej beczki troszki, ale ze temat poniekad pasuje, wiec tu wkleje. Co by kogos zachecic do dalszego czytania, pozwole sobie zacytować.
NINTENDO W POLSCE? JAK NAJBARDZIEJ!

Jako pierwsi w Polsce publikujemy te informacje - wiemy już bowiem dokładnie co i jak ma wyglądać w kwestii promowania marki Nintendo w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się trochę o szczegółach planów marketingowych Stadlbauer na bieżący rok, oraz kilku różnych ciekawostek... Na przykład tego, że nintendo.pl w ciągu 2-3 tygodni zostanie w końcu zaktualizowane...
http://www.d-serious.pl/?id=30
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: ramzes64 » 2010-10-20, 19:02

ciag dalszy - teraz to juz chyba prawda :)

http://polygamia.pl/Polygamia/12,95387, ... .html?bo=1
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Ukukuki » 2010-10-20, 20:05

Teraz i tak jest za późno dla DS i Wii jeśli chodzi o reklamę w Polsce. Zobaczymy jak rozreklamują start 3DS i następce Wii.
Famicom!

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: ramzes64 » 2010-10-21, 00:01

ja jak narazie jestem ciekaw strony.

moze okazac sie ze bedzie to tylko uaktualniona wersja tego co mamy, z podstawowymi informacjami, tez w formie wizytowki (czyli nowe reczy niebeda dodawane = zrobic raz i niech wisi).

no chyba ze sie myle i cos bedzie lepszego.... chociaz jesli ona sama ma sie za to zabrac, to bedzie tak, ze jakis informatyk/grafik jej przygotowal strone, ona wypelni to przez tydzien trescia i tyle.

powinni zrobic Nintendo Club / byla by baza uzytkownikow / fanow / ktorzy tez odwalali by kawal roboty za free - jakies porady, uwagi na forum... itd
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Axi0maT » 2010-10-21, 05:55

Za pozno sobie o nas przypomnieli. Akurat jak kurek z kasa zaczal sie zakrecac. Teraz to juz PS3 ma move i z Sony nie powalcza - nie w Polsce gdzie kazdy liczy zlotowke do zlotowki i patrzy zeby miec jak najwieksza korzysc z zakupu. To nie ameryka gdzie ktos widzi reklame i kupuje pod wplywem chwili. Z jednej strony ciesze sie ze w koncu bedzie jakies wsparcie dla dotychczasowych fanow, ale jesli licza na to ze przyciagna mase klientow to sie grubo myla. Cos czuje ze poplyna na tym interesie jak Microsoft z Kinectem.

Awatar użytkownika
Berlin
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 1
Rejestracja: 2010-10-10, 17:11
Kontakt:

Re: Przyszlosc Wii.

Post autor: Berlin » 2010-10-21, 17:51

Właśnie dlatego, że Sony wypuściło Move Nintendo może się załapać na trochę rynku - ma w pewien sposób darmową reklamę. Ludzie dowiedzą się o konsolach "ruchowych", jak nie mają PS3 - mogą wziąć tańsze Wii, zamiast brać PS3 + Move. Wii wyjdzie taniej. Poza tym Wii będzie reklamowane jako produkt dla rodzin, dla dzieci, ble ble ble = idealny rynek pod choinkę, idealny rynek w Polsce (rodzice nie kupią brutalnej gry, ale edukacyjną prędzej). Może więc nie być tak źle.

ODPOWIEDZ