WiiWare - gral ktos?

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

WiiWare - gral ktos?

Post autor: soberpl » 2008-06-04, 23:46

Od jakiegos czasu dostepne sa gry WiiWare. Nie sa to gry retro jak w przypadku Virtual Console, ale pozycje zupelnie nowe. Wlasnie zakupilem Star Soldier R (strzelanka). Co prawda Ikaruga to nie jest, ale POLECAM! Gra sie milo i przyjemnie :) O ile z nastepnymi tytulami bedzie podobnie (gameplay) to byc moze wypra gry VC, bo watpie aby dzieciak w wieku8 lat chcial powracac do takich "staroci" jak Mario. Co wy o tym sadzicie?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: ramzes64 » 2008-09-25, 10:10

no dla mnie takie gry, to tak jak te MILION flashowek na PC np z miniclip.com - no jak kto woli - ja tam wole kupowac konkretne tytuly, niz takie male projekty.

Wiec jak bede mial Wii, to bardziej gry na Wii i moze na wirtuala jesli juz to jakies klasyki z sentymentu

no ale fakt, ze nowy gracz, np dzieciak ktory dopiero zaczyna, to nic o takich starociach jak super mario 64 moze nie wiedziec, i wezmie jakies bla bla bla cos nowego

wszystko jest dla ludzi / wszystko zalezy od ludzi. :angel:

EDIT: 25.09.2008 - 10:59

Wczoraj zakupilem z WiiWare gre "Toki Tori" / www.tokitori.com ( http://pl.youtube.com/watch?v=CM-ws9VsY ... re=related ) za 900Wii points - w sumie zastanawialem sie nad jakims hicikiem z N64 - ale pomyslalem, ze moze sprawdze co na tym WiiWare jest ciekawego. Ogolnie wiem, ze gry z N64 moga byc dlugie, a te tu na WiiWare to nie ma pewnosci. Jakis czas temu zainteresowala mnie Toki Tori - moze troche podobne do Mario vs Donkey Kong (mniej wiecej). Albo cos ala "Bugs Bunny Crazy Castle 3" ( http://pl.youtube.com/watch?v=DkRLnVh8aNs ) - a ze takie gry nawet lubie (platformowko, puzlowato, logiczne) to sie zdecydowalem.

* zastanawielem sie tez nad Lost Winds ( http://pl.youtube.com/watch?v=T78bnBTzWjs ), ale jeszcze nie teraz.

Ma ktos cos ciekawego, co moze polecic z WiiWare - ogolnie tam drogie gry (tak jak na N64, a nawet drozsze).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: soberpl » 2008-09-25, 14:19

Na wiki jest lista wydanych gier, jak sie bedziesz nudzil to zajrzyj tam ;)

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: ramzes64 » 2008-09-25, 16:55

ja wiem, ze jest lista - widzialem - ale liste to mam tez w Wii - moge sobie przejzec i mam odrazu jakies screeny i info.

chodzi raczej o polecenie przez kogos "znajomego" z forum. Kilka osob polecalo wlasnie Lost Winds. A Toki Tori - sam sobie jakos upatrzylem, w sumie to obawialem sie czy to bedzie krotkie, ale jakies 70 levelow ma chyba ponad wiec powinno byc ok ... Mario vs DK 2 maja jakos wlasnie tyle - wiec powinienem byc zadowolony.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: soberpl » 2008-09-26, 11:44

Ja Ci 1 polecilem :P

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Blackie » 2008-09-27, 07:45

Mega Man 9 na Wii wczoraj sie pojawil. Buu, a ja jestem w trakcie przeprowadzki i nie moge sie tym zajac, by to sciagnac : ((((
He only went so far as the subconscious.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Gimiak » 2008-11-19, 00:15

;/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Axi0maT » 2008-11-19, 10:32

Ostatnio zagralem w jakiegos kurczaka na WiiWare u ramzesa. Logiczna gierka ale i zrecznosci odrobine wymaga. Jak dla mnie szal. Lepsza niz niejedna "wielka" gra... Naprawde bylem zachwycony ze ktos jeszcze robi gry w takim starym klasycznym stylu :)

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: soberpl » 2008-11-19, 11:49

Mówisz zapewne o Toki Tori :) Fajne, ale momentami bardzo wkurzające :P

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Axi0maT » 2008-11-19, 12:12

Zgadza sie... chodzi o Toki Tori. Nie wiem dlaczego ale gierka od razu nasunela mi na mysl Evolution: Dino Dudes z Jaguara... tez takie lazenie i kombinowanie. Mozna pewnie przy tym spedzic dlugie godziny. Mnie wciagnelo ale ramzes nie dal za wiele pograc (zgred ;) )

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: ramzes64 » 2008-11-19, 18:28

To bylo Toki Tori, przeszedlem tamten level ktory ci pkazalem i mowilem ze sie zacialem, odkrylem - kolejny swiat (jesli mozna nazwac to swiatem)

a gra dla mnie podchodzi pod Mario vs DK - takie gry sa fajne, krotkie levele, albo dlugie do myslnia... kilka razy trzeba obaac dany level aby go w koncu przejsc, jesli jest trudniejszu.

Gra ma okolo, albo ponad 70 leveli (wiec mniej/wiecej tyle co Mario vs DK)

ja takei gry LUBIE;)

z Wii Ware ostatnio interesuje mnie Tetris Party (pogral bym w CoOpie z dziewczyną), moze Bomberman i Lost Wings (tez troche).

* ale postanowilem ze nie bede kupowal gierek na VC i WW, jesli nie przejde calego Toki Tori i Yoshis Story
-------------------------------

ty sie Axi0maT nie rzucaj ;D ... licze ze w Mario Kart Wii zagramy - kupilem i czekam, druga kierownice tez dokupilem (czekam na przesylke z Hong Kongu).

kierownice dokyupilem aby bylo smiesznie grac we dwoch/dwoje - a nie jeden na kierownicy, a drugi na padzie - smieszniej i ciekawiej bedzie ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Axi0maT » 2008-11-19, 20:10

ramzes64 pisze:ty sie Axi0maT nie rzucaj ;D ... licze ze w Mario Kart Wii zagramy
Malo Ci ze w Mario Kart na GC w dupe dostales? :P Ale spoko, chetnie wyprobuje tez wersje na Wii... to bedzie dla mnie czysta przyjemnosc znow Ci dokopac :P

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: ramzes64 » 2008-11-19, 20:42

nie chcialbym oftopowac - nie pamietam czy przegralem, czy wogole gralismy - wiem ze nie udalo nam sie spiac dwoch konsol razem i chyba nie gralismy (organizuj czas - jak przyjdzie gra, i druga kierownica)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: ramzes64 » 2008-12-25, 22:47

Ma ktos juz wiecej gier z Wii Ware? i jakie? Moje to:

Toki Tori
World of Goo
Dr. Mario (Demo) - w to moge pograc online z kims kto ma pelna wersje

Jak narazie jestem zadowolony z tych dwoch gier bardzo - Toki Tori i World of Goo - maja niesamowity urok, wyglad, gameplay. To tez zalezy co kto lubi ;D

*Axi0maT rozgladal sie za jakims Yummy Yummy Cooking :shock: - bylem w szoku ;D (pozdrawiam)

natknąłem sie tez przypadkiem na taki portal - www.wiiware-world.com - mozna tam sprawdzic pare rzeczy: recenzje, oceny - ciekawa stronka dla nieobeznanych w temacie
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: WiiWare - gral ktos?

Post autor: Axi0maT » 2008-12-25, 23:29

ramzes64 pisze:*Axi0maT rozgladal sie za jakims Yummy Yummy Cooking :shock: - bylem w szoku ;D (pozdrawiam)
Jak sie chce zrobic komus prezent pod choinke to sie patrzy pod katem tego co bedzie interesowalo tego kogos, a nie mnie. Moja druga polowka pewnie chetnie przyrzadzila by takiego hot-doga wampirowi jak to ogladalismy na filmiku z gry. Tobie sie nie podoba i nie potrafisz tego zrozumiec jak ktos moze w to grac. Pewnie dlatego ze jestes samcem. Jakbys byl samica to bys zrozumial co ma w sobie to Yummy Yummy Cooking :D

ODPOWIEDZ