New Super Mario Bros. Wii

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-06-08, 19:50

New Super Mario Bros. Wii
czas założyć temat o tej grze - bo jak wiadomo odniesie ogromny sukces (jak każdy Mario).

Poniżej dla niewtajemniczonych kilka filmików (wszystkie głównie pokazują te same trzy levele, ale z różnej perspektywy).

Trailer

E3 09 - gamespot.com / Stage Demo

GAMEPLAY VIDEO

GAMEPLAY VIDEO 2

Mi ta gra podchodzi jak żadna inna i biorę ją w pre-orderze jak tylko będzie taka możliwość. 8) ... będzie to też jedyna z niewielu gier, w które moja dziewczyna zagra z czysta przyjemnością, a taki co-op jest bardzo interesujący... w sumie, aby nie odczuć nagłego uszczuplenia portfela (już mogę sobie odkładać gdzieś pieniążki specjalnie na tą grę - z jakieś pół roku na to mam)

* gra ma wyjść w tym roku (najprawdopodobniej w grudniu na święta)

Fakt, że jedni marudzą że Nintendo mogło zrobić ta grę na DS'a jako część drugą, ale właśnie coś takiego na dużym ekranie mi się podoba!

* trochę szkoda ze nie będzie online - byłoby z pewnością ciekawie, jednak multi na wspólnej kanapie mi odpowiada.

a Wy co powiecie?

...jeszcze na koniec kilka screenów na ww.nintendolife.com
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Spyro1993
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2184
Rejestracja: 2008-06-29, 16:49
Lokalizacja: Knurów
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: Spyro1993 » 2009-06-08, 20:36

Wygląda bardzo dobrze. :smile: Mario 2D zawsze się uda, bo ten wymiar jest idealnie stworzony dla Mario (w 3D też wygląda świetnie - patrz Super Mario Sunshine). :smile: Bardzo dobrze, że można grać w multi naraz. :smile: Szkoda, że nie robią tej gry na dwie platformy - na Wii i na DS. :smile:
Mój friendcode:
Nintendo 3DS: 1075-0891-4847
Nintendo Switch: SW-7223-6894-3313

(2b v ~2b) - Szekspir

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: Axi0maT » 2009-06-09, 07:42

Wyglada rewelacyjnie i ja od pierwszych sekund bylem juz przekonany na zakup tej gierki. Nad brakiem online nie bede narzekac, bo toleruje tylko multiplayer przy jednym TV :) Jedyne co mnie denerwuje to chwilowe zatrzymywanie gry w przypadku gdy ktorys z graczy zostaje trafiony. Mnie to strasznie irytuje. Kolejna kwestia to czy grac bedzie mozna tylko Wiilotem czy moze rowniez padem od Gacka. Na filmikach nie widac zeby uzywali jakichs specjalnych funkcji Wii Remote wiec mam nadzieje ze dadza mozliwosc uzywania klasycznego padzika.

Dodam jeszcze ze takich wlasnie gier mi ostatnio brakowalo, klasyczne 2D w pieknym wykonaniu i swietna grywalnoscia (przynajmniej tak sie zapowiada ten nowy Marianek).

Awatar użytkownika
artemis
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 554
Rejestracja: 2008-07-17, 11:40

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: artemis » 2009-06-09, 14:43

Będzie kolejny argument za kupnem Wii :smile: . Nie ma to jak Mario w 2D :smile: . Na gacka i N64 brakowało to w końcu na Wii zrobili...

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: Gimiak » 2009-06-09, 16:26

Prezentuje się świetnie. Ciekawi mnie multiplayer, na filmiku wyglądał całkiem nieźle, ciekawe jak z tym będzie w praktyce.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-06, 08:54

ja mam nadzieje, ze w singi bedzie sie swietnie gralo, a multi (to taki co-op w ktorym drugi gracz moze dolaczyc i przechodzic te same levele co w singlu, ale w dwie osoby) ... mam nadzieje ze to nie jest robione tylko do multi, ze singiel bedzie LUZIK WYMIATAŁ :)

Ludzie na forach mowia ze ten Mario to tak jak Zelda 4 Swords - w Sords da sie chyba grac w singlu (tyle ze tu sterowalo sie 4Linkami), tu Mam nadzieje, ze jesli bede chcial grac sam, to bede gral sam, a nie z "konsolą"

kilka nowych filmików do obejrzenia.

widać tu nowe levele - jest jeszcze ciekawiej

New Super Mario Bros. Wii 'Super Skills' trailer
http://wii.nintendolife.com/news/2009/1 ... ls_trailer


EDIT: 6.11.2009 - 8:56

zaktualizowano strone gry
http://www.mariobroswii.com/
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-09, 23:29

http://www.youtube.com/watch?v=EFCd1GlrRHM - FAJNIE TO WYGLĄDA

już sobie wyobrażam, jak odfoliowuje gre i wkładam do czytnika :) ... później jak na tym filmiku z Yoshim (widać, że koleś nauczył się zeskoku w powietrzu z Yoshi'ego - dzieki czemu wyzej podskoczul).. tez sobie mysle, jak fajnie bedzie grac z dziewczyna i razem nie bedziemy wiedziec co sie robi, bedziemy probowac ;), uczyc sie nowych ruchów. cacuszko.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: kawka » 2009-11-10, 01:30

Pamiętam pierwszą wypowiedź Pana Miyamoto o tym, że trwają pracę nad drugą częścią New Super Mario Bros. Oczywiście pomyślałem od razu o kontynuacji przygód na przenośnej konsolce Nintendo. Ku mojemu zdziwieniu jednak trafi to tylko i wyłącznie na Wii. No szkoda bo oryginalne NSMB to dla mnie jedna z najlepszych gier na DS i miałem nadzieję, że będą kontynuować temat tak, jak ma to teraz miejsce z Zeldą :(

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-10, 07:51

możesz kontynuować na Wii :) - tak jak ja to zrobie :angel:

bardzo dobrze ze taka gre zrobili na Wii .... kiedys w platformery 2D gralo sie na TV ... teraz bedzie klasyczny powrot (a nie ciagle ta troj-wymiarowosc). Mario 2D byl juz prawie przypieczetowany do konsol przenosych, wszyscy sie przyzwyczaili - a tu masz ZONK.

pozytywnie
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

kawka
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 511
Rejestracja: 2007-08-29, 15:43
Lokalizacja: Perła Mazur
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: kawka » 2009-11-14, 20:51

Jest już recenzja na IGN. Ocena końcowa, jaką wystawili grze to 8,9/10 "Great". Chwalą wykorzystanie starej formuły, grywalność i wykorzystanie multi. Narzekania są na małą innowacyjność i brak online w multi. Grał ktoś już?

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-14, 22:17

je będę grał (myślę ze już około 24-26 listopada) :angel: ... ale najpierw mam postanowienie, ze przechodze gre razem z dziewczyną ... ewentualnie z jakims znajomym pogram sobie... dopiero jak ukonczymy gre w duecie, wtedy dopiero pozwole sobie na gre w singlu.

* mam nadzieje ze utrzymam swoje postanowienie i nie bede sie slinił na gre (gdy dziewczyny nie bedzie)

recenzje są na IGN, GameSpot, Gametrailers ... ta gra to HICIOR!, a ze laptopa mam n stale podpietego do 26LCD, to jak ogladam recenzje / gameplay - to juz mniej wiecej widze, jak na tym ekranie bedzie prezentowala sie gra (oczywisicie lepiej - niz filmik z internetu, beda zywsze kolory, ostrzejsze.... bedzie BOSKO) :grin:
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: Axi0maT » 2009-11-15, 06:22

ramzes64 pisze:najpierw mam postanowienie, ze przechodze gre razem z dziewczyną ... ewentualnie z jakims znajomym pogram sobie... dopiero jak ukonczymy gre w duecie, wtedy dopiero pozwole sobie na gre w singlu.
Mozna by zagrac w czterech od razu :grin: Tylko wowczas to na sesje trzebaby sie umawiac.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-15, 08:34

nie mowie ze nie ;)

ale chciałem coś takiego: grać z dziewczyną i z nią uczyć się tej gry... gdy ja wykonam jakiś nowy ruch, to jej powiem jak go zrobić. Gdy ona zrobi coś nowego, to mi wtedy powie jak to zrobiła... Taki social gaming :angel: - sobie wymyśliłem.

no ale zagrać z kimś można - nie mówię NIE (po prostu sam wezme sie za singla, dopiero jak przejdę NSMB Wii z dziewczyną).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: ramzes64 » 2009-11-24, 00:35

do mnie dziś przyszła paczka z grami
http://ramzes64.nsurf.eu/wii/nsmbwii/f/00.JPG
http://ramzes64.nsurf.eu/wii/nsmbwii/f/00a.JPG (może ktoś jest zainteresowany? pisać na PW)

dziś grałem z dziewczyną, zrobiliśmy pierwszy świat (ale nie mamy wszędzie monet - będziemy ich szukać później)

Pierwsze wrażenia:
Gra cos jak na DSa - łatwe, ale gralismy we dwoje (no i ładniejsza) ... samemu moze byc inaczej, teraz bylo fajnie, bo z dziewczybną - troche nie dawala rady więc jest klimat ;) ... nauczylem sie ją łapać, jak pozniej bedzie nie dawac rady to ją będe przenosił ... ona często gineła ... mówiłem jej ze to pierwszy świat i narazie jest łatwo .... bosa w polowie swiata i na koncu musialem sam pokonac bo ona zginela w zamkach ... ale jest fajnie jak Yoshi jej uciekal to tez fajnie reagowala i nie umiala na niego wskoczyc ... więc ją zjadłem (Yoshim)
i wrzucilem na tego ktory jej uciekał ;) ... a jak sie pierwszy raz pojawily jajka z Yoshim to wsiadlem na jednego, i stanalem tak, ze nie pozwalalem jej wsiasc na drugiego, bo ją zjadałem i wypluwałem :) - taki zły jestem.

postanowiłem, że najpierw gram TYLKO z dziewczyną, TYLKO z kimś ... dopiero jak z nią przejde gre, wtedy odpale singla (więc w międzyczasie ogram inne gry, starczy mi ona na dłużej - rozłożona w czasie).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: New Super Mario Bros. Wii

Post autor: Axi0maT » 2009-11-24, 06:29

Nonono... Narobiles mi ochoty najpierw tym newsem na stronie glownej retroage, a teraz ta paczuszka gierek. Normalnie caly czas sie zastanawiam... ale z drugiej strony nie ma co nadwyrezac budzetu domowego, pod choinke wybralem sobie Red Steel i Call of Duty 4 Reflex. Tego New Super Mario Wii ogram w pozniejszym terminie...

ODPOWIEDZ