Metroid Prime Trilogy

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Metroid Prime Trilogy

Post autor: ramzes64 » 2009-09-12, 08:52

dzis odpalilem na 10min zobaczyc Echoes - jest świetnie ;)

tą część odpalałem z GameCube, a na Wii jest ciekawiej - jeśli chodzi o sterwanie.

w wolnej chwili odpale sobie jeszcze Coruption dla spreawdzenia ... a kiedyś tam - odpale giere na poważnie

EDIT - 12.09.2009 - 09:53
właśnie dostałem maila, że załapałem się na klasycznego Metroid'a (NES) - więc jestem w grupie pierwszych 5 tysięcy osób, które zarejestrowały Metroid Prime Trilogy :angel: ... mi to pasuje
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Metroid Prime

Post autor: Kurt » 2013-01-26, 12:03

Kiedyś na gc grałem w Metrodia 1, lecz niestety gry nie ukończyłem, zaciąłem się bowiem z dinozaurem, a brak check pointa frustrował. Chcę sobie załatwić trylogię, tylko czy w edycji na Wii
wstawili check point? Bo jeśli nie, to chyba sobie daruję

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Metroid Prime Trilogy

Post autor: M-Chan » 2013-01-27, 20:40

Niestety w Metroid Prime Trilogy na Wii checkpointów brak co czasem może być odrobinę irytujące, ale można się przyzwyczaić, ogromnym plusem jest rewelacyjne sterowanie za pomocą wiilota i oczywiście sam klimat Metroida. Osobiście nie grałem w Metroida na Gamecubie, ale wersje na Wii mogę szczerze polecić, jak już przywykniesz do "pilnowania save-a" i ciągłego wracania to czeka Cię wiele godzin dobrej zabawy w niepowtarzalnym klimacie. :wink:

ODPOWIEDZ