Donkey Kong Country Returns

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: Axi0maT » 2010-11-13, 07:23

Odnosze wrazenie ze DKC Returns jest wkintesencja tego co widzielismy w pierwszej czesci tej serii na SNESie. Wiadomo, dodano sporo nowych rzeczy, ale jednak klimatem to jest wypisz wymaluj wlasnie SNESowy Donkey Kong Country... Co swiadczy o grze oczywiscie jak najlepiej.

Na gierke jestem napalony na maksa, a bardziej moze mnie oszolomic chyba tylko MadWorld 2 :D

Awatar użytkownika
quit
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 549
Rejestracja: 2010-08-23, 19:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: quit » 2010-11-13, 10:50

A Mad World 2 to w ogóle ma szanse powstać czy tylko plotki?
Mogliby zrobić kolory odwrotnie czarny z białym ;D wsystko wyglądałoby jak rysowane na tablicy ;)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: Axi0maT » 2010-11-13, 13:05

Jakies plotki o MadWorld 2 chodzily na poczatku roku:
http://www.officialnintendomagazine.co. ... p?id=14462

ale jak sie sprawy maja to nie wiadomo tak naprawde. Nic potwierdzonego nie ma. Narzekali na poczatku na slaba sprzedaz ale koniec koncow sprzedalo sie calkiem niezle wiec kasa z tego byla. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: ramzes64 » 2010-11-22, 01:24

obejzalem dzis na spokojnie recenzje
http://www.gametrailers.com/video/revie ... ong/707720

i powiem ze levele wyglądaja świetnie i niektóre sa wykręcone :)

gre kupie pozniej / kiedys tam ... ale wcześniej myśle zapoznać sie z klasycznymi czesciami.

ogólnie gralem w Donkey Kong 64, na GBA w Donkey Kong Country ... ale zaczne chyba od nowa na Virtual Console od początku, co by później jeszcze bardziej zachwycać sie nowym małpiszonem.

już wykonanie Donkey Kong Jungle Beat na GameCube było świetne i gdyby nie specyficzne sterowanie bongosami, to i tak gra była by świetnym platformerem 2D. Tu w DKCR jest nawet lepiej, ladniej - no BOMBA.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: Axi0maT » 2010-11-22, 06:42

Wyglada niesamowicie. Pomyslow sporo, a wszystkie jakby utrzymane w konwencji starego DKC. Gdyby nie to ze w moim domu zostalo nalozone embargo na gry do konca tego roku to pewnie kupilbym od razu... a tak niestety dopiero w styczniu najpredzej :(

PS: swoja droga jest jeszcze swietny Call of Duty Black Ops i na chwile obecna nie wiem co pierwsze zakupie.

Awatar użytkownika
Tass_Neo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2010-11-20, 15:46

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: Tass_Neo » 2010-11-23, 22:01

Donkey kong coutnry returns to u mnie priorytet w tym roku.Retro to super ekipa przypominają mi stare dobre RARE ze swoich lat swietności.Na razie widzimy ich tylko w roli udoskonalaczy starych dobrych marek, jednak mysle ze z nowym projektem wymyślonym przez nich samych także zrobili by niezłe wrazenie.Wracając jednak do starych Donkeji country to ramzes bierz orginały na virtual console bo są to snesowe pierwowzory - wersje, najlepsze , i te konwersje z gameboi choć dobre to sie niestety nie umywają.
old schoool baby ....d(^.^)b....

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: ramzes64 » 2010-11-23, 23:36

może święta zrobie sobie z pierwszą częścią (niby na GBA przeszedłem) ale sobie przypomne.

Wii to świetna konsola, można pograć w te starsze gry - wlasnie dla takich osob jak ja, które NES i SNES ominął.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Tass_Neo
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 16
Rejestracja: 2010-11-20, 15:46

Re: Donkey Kong Country Returns

Post autor: Tass_Neo » 2010-11-25, 01:06

tak virtual console to dobry patent.
old schoool baby ....d(^.^)b....

ODPOWIEDZ