Silent Hill Shattered Memories

ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Silent Hill Shattered Memories

Post autor: Kurt » 2011-07-10, 01:16

Zainteresowałem się tą produkcją. Przeglądając kilka recenzji w necie uświadomiłem sobie, że gra może mieć fajny, mroczny klimat, który może zapewnić gęsią skórkę. Jednak niepokoi
mnie ta "walka", w zasadzie to jej brak, po prostu musimy uciekać. Nasi konkurencji są szybsi i z łatwością nas doganiają. Słyszałem, że gra doprowadza do wkurzenia. Jak to jest, czy z tym gonieniem rzeczywiście jest tak źle?


chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Silent Hill Shattered Memories

Post autor: chrno » 2011-07-10, 14:01

Szczerze to osobiście po przejściu bodajże tej gry z 3/4 razy to chyba dwa razy się wkurzyłem podczas tych ucieczek(raz ze względu na akumulatorki które wysiadały i przerywały mi łączność) ta ucieczka jest ogólnie prosta, wystarczy zachować spokój, przewracać stuff itp. znajdować dla pewności flary i tyle, ale nawet jak się możesz wkurzyć parę razy to jednak fabuła, klimat, voice acting wymiatają i w pełni ci wszystko wynagradzają(zresztą ja tam się cieszę że walk nie ma, to zawsze była bolączka każdego Silent Hilla).

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Silent Hill Shattered Memories

Post autor: BigBoss » 2011-07-10, 15:12

Grałem co prawda na PS2 ale jak najbardziej polecam. Jako wierny fan Silent Hill byłem w pełni zadowolony, część lepsza niż Origins a nawet Homecoming. Reklamowanie Shattered Memories jako remake części pierwszej trochę mija się z celem, bo gry nie mają ze sobą nic wspólnego poza głównym podobnym wątkiem, Cheryl i bohaterem, który i tak wygląda inaczej :D
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Silent Hill Shattered Memories

Post autor: chrno » 2011-07-10, 20:08

Zapomniałeś dodać ogólnie o samym miasteczku, choć fakt wiele rzeczy zmieniono graficznie tak jednak dalej są w grze a bez samego Silent Hill i jego lokacji gra wiele by traciła.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Silent Hill Shattered Memories

Post autor: Kurt » 2011-07-10, 20:58

Jak jest z zapisem gry? Czy gdziekolwiek będę mogę zapisać grę? Czy są punkty kontrolne?

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Silent Hill Shattered Memories

Post autor: chrno » 2011-07-11, 08:50

Save'a zrobisz wszędzie ale są miejscówki gdzie jest ustawiony punkt kontrolny(jak np. fabularnie zadzwoni telefon od jakiejś postaci to masz pewność że przed rozmową lub po niej włączy się punkt kontrolny).

ODPOWIEDZ