Xenoblade Chronicles

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Antari » 2011-09-23, 23:16

Już nazwa pisma stanowi o stronniczości "redaktorów". Za recenzje gier od Nintendo zawsze biorą się 1-2 te same osoby. Reszta to fanboy'e Soniacza i MS. Przestałem czytać kiedy pismo zaczęło być tworzone przez jedną osobę. Poziomem nigdy nie grzeszyło, ale w morzu tandety znalazło się czasem interesujące teksty na poziomie jak np. Zax'a. Jak jest teraz? Nie wiem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Axi0maT » 2011-09-24, 06:56

To zawsze byl szmatlawiec. Najbardziej mnie irytuje ze nie dopisuja nigdy ze dana gra jest rowniez na platformie Nintendo... I to nawet nie chodzi o Wii, ale tak sie dzieje juz od N64, przez Gacka az do obecnej generacji. Przez to ludzie maja chyba mylne opinie ze na tych konsolach nic nie wychodzi, a jesli juz to nie te wazne tytuly, a jedynie Mariany, Zeldy i Metroidy od Nintendo. Zreszta pod tym wzgledem Neo nie jest duzo lepsze...

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: wolny » 2011-09-24, 07:26

Nie było informacji o N64, ponieważ wtedy gazeta była o jednym profilu konsolowym. Po wejściu na rynek Xboxa i GC ukazała się ankieta i gazeta została multiplatformową. Załapał się jeszcze na to Dreamcast. Poza tym napisane było wprost, że nie będzie traktowany temat N64, bo konsola kończyła praktycznie swój żywot.
Doskonale pamiętam, że ukazuje się napis w oceniaczce, że gra wy szła na np. na Wii. Na pewno było tak w Fifie, PES'ie, CoD i innych. Od niedawna może jednak tak nie być. Tego dokładnie nie wiem, bo nie interesuję się tematyką Nintendo. Kiedyś było na pewno.

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Velsu » 2011-09-24, 08:45

Ale co xenoblade dostalo niskie noty w PE? To ja nie wiem w co oni grali,a moze w ogole nie grali i chcieli wywolac burze?
Gowniane gry na current geny dostaja noty po 9/9+ a sa to gry dla mnie powielane,nudne i tylko przyciagajace typowego kowalskiego ladna graficzka,a xenoblade okazal sie swietny,ciekawy,kompletny i ma w sobie nutke sentymentu do starych dobrych gier z przed paru lat.

PE powoli przestaje czytac bo za bardzo sie swieci i za duzo recenzuja chlamu a za malo wlasnie gierek na handheldy (zwlaszcza NDS).
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: bono » 2011-09-24, 09:08

Velsu pisze:Ale co xenoblade dostalo niskie noty w PE? To ja nie wiem w co oni grali,a moze w ogole nie grali i chcieli wywolac burze?
Gowniane gry na current geny dostaja noty po 9/9+ a sa to gry dla mnie powielane,nudne i tylko przyciagajace typowego kowalskiego ladna graficzka,a xenoblade okazal sie swietny,ciekawy,kompletny i ma w sobie nutke sentymentu do starych dobrych gier z przed paru lat.

PE powoli przestaje czytac bo za bardzo sie swieci i za duzo recenzuja chlamu a za malo wlasnie gierek na handheldy (zwlaszcza NDS).
PE kupowalem od 1 numeru ale od dobrych 2 lat mzoe wiecej nie kupuje juz.
Uwazam podnobnie ja poprzednicy jest to szmatlawiec. Ich recenzje sa bardzo nie obiektywne. Wiele razy sie przejechalem na ich ocenach.Jak czyta sie to pismo to ma sie wrazenie jakby 1 mzoe 2 osoby pisaly te recenzje.

Do adminow warto bylo by wydzielic ten watek i stworzenia jakiegos na temat prasy gracza

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: hat » 2011-09-24, 09:27

Axio nie grzesz :), Neo zawsze pisało o wszystkich konsolach. Pamiętam nawet kilka recenzji gier na Saturna. Chyba jako jedyne pismo w Polsce zamieszczali teksty o N64 i to nie tylko o Marianach i Zeldach. Były też recenzje takich hitów jak Tonic Trouble czy Iggy's Reckin Balls :P . Zresztą chyba recenzowali prawie wszystko co na N64 wychodziło.
Obrazek

bono
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1273
Rejestracja: 2011-01-23, 21:05

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: bono » 2011-09-24, 09:30

hattori pisze:Axio nie grzesz :), Neo zawsze pisało o wszystkich konsolach. Pamiętam nawet kilka recenzji gier na Saturna. Chyba jako jedyne pismo w Polsce zamieszczali teksty o N64 i to nie tylko o Marianach i Zeldach. Były też recenzje takich hitów jak Tonic Trouble czy Iggy's Reckin Balls :P . Zresztą chyba recenzowali prawie wszystko co na N64 wychodziło.
Na N64 dosc sporo recenzji mial PLAY z tego co pamietam.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: hat » 2011-09-24, 09:32

bono pisze: Na N64 dosc sporo recenzji mial PLAY z tego co pamietam.
Noo faktycznie, ale to dopiero był szmatławiec.. a może jeszcze jest? :grin:
Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Velsu » 2011-09-24, 09:58

Schodzimy z tematu! :<

Jaka ocene dostalo xeno w PE? i co bylo napisane w "minusy".
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Axi0maT » 2011-09-24, 10:07

Nie czytuje czasopism o konsolach regularnie, mam kilka starszych numerow tych pisemek, a zazwyczaj przegladam z grubsza w Empiku, bo kasy mi szkoda na ten shit.
wolny pisze:Poza tym napisane by�o wprost, �e nie b�dzie traktowany temat N64, bo konsola ko�czy�a praktycznie sw�j �ywot.
Nie czytuje regularnie wiec nie kojarze takich informacji. Nie zmienia to faktu ze olali sprawe, a mogli dopisywac taka informacje.
wolny pisze:Na pewno by�o tak w Fifie, PES'ie, CoD i innych. Od niedawna mo�e jednak tak nie by�. Tego dok�adnie nie wiem, bo nie interesuj� si� tematyk� Nintendo. Kiedy� by�o na pewno.
Nie mowie ze nigdy nie dopisuja, ale w bardzo wielu przypadkach to pomijaja... zakladam ze o tym po prostu nie wiedza.
hattori pisze:Axio nie grzesz :) , Neozawsze pisa�o o wszystkich konsolach.
hattori, nie zgrywaj mi tu Stanczyka. Az w domu wytargam tych kilka pisemek i ci rzuce faktami po oczach :P

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: hat » 2011-09-24, 10:28

Axi0maT pisze:
hattori pisze:Axio nie grzesz :) , Neozawsze pisa�o o wszystkich konsolach.
hattori, nie zgrywaj mi tu Stanczyka. Az w domu wytargam tych kilka pisemek i ci rzuce faktami po oczach :P
Czekam zatem :smile:
Tak się zastanawiam czy tego Stańczyka to powinienem się obrazić... 8)

Xeno dostało w PE ocenę 9, nawet przeczytałem całą recenzje i była całkiem fajnie napisana (oczywiście jak na tego "szmatławca" :grin: ). Minusy "niedociągnięcia w systemie questów" hmm :smile:
Obrazek

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: wolny » 2011-09-24, 14:56

Obrazek

Obrazek

Velsu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 591
Rejestracja: 2011-08-14, 21:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Velsu » 2011-09-24, 15:07

Piekne dzieki wolny.
Obrazek

wolny
Sponsor
Sponsor
Posty: 227
Rejestracja: 2010-12-11, 22:45

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: wolny » 2011-09-24, 15:11

Nmzc. Jeżeli coś potrzebujesz z takich rzeczy to pisz.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Xenoblade Chronicles

Post autor: Antari » 2011-09-24, 16:43

Chętnie bym przeczytał ale w domu gdzieś zapodziała mi się lupa :P Wolny podrzuć trochę większe skany :P

ODPOWIEDZ