Ustawiimy się? nowa inicjatywa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krzynio
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-25, 19:49

Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: krzynio » 2011-09-25, 19:53

cześć kochani gracze!
jako że ostatnio borykałem się (i nie tylko ja... wiecie jak to jest) z problemem braku chętnych polskich graczy do popykanie na Wii, wpadłem na pewien pomysł.
Obrazek
Na prędce stworzyłem mini serwis służący do ustawiania/umawiania się polskich graczy Wii.
Serwer jest darmowy, nie mam zamiaru czerpać jakichkolwiek korzyści z prowadzenia go- no oprócz dobrej zabaw z wami
Dlatego mam nadzieję, że admini i moderatorzy nie potraktują tematu jako perfidnej reklamy.
Chciałbym skupić całą POLSKĄ społeczność w jednym miejscu.
Oczywiście jeżeli pomysł podchwyci kupię zwyczajny serwer, aby przeżył obciążenie
Na stronie każdy może stworzyć "własną wizytówkę gracza", "ustawkę" w publicznym kalendarzu oraz umówić się online na wbudowanym czacie.
Dosyć gadania- zapraszam do oblookania
www.ustawiimy.cba.pl

Awatar użytkownika
BigBoss
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 703
Rejestracja: 2007-11-03, 16:04
Lokalizacja: Zawadzkie/Opolskie
Kontakt:

Re: Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: BigBoss » 2011-09-25, 20:52

Bardzo dobry pomysł, jak najbardziej popieram :) Już niedługo, wkońcu będe posiadaczem Wii to się piszę na to.
N64|GCN|Wii|PSX|PS2|PS3|PS4|PSP|DC|X|360
Kolekcja Last.FM

Awatar użytkownika
krzynio
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 2
Rejestracja: 2011-09-25, 19:49

Re: Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: krzynio » 2011-09-25, 22:52

ciesze sie :) sporo ludzi popiera ten pomysl, ale jakos im nie spieszno do rejestracji
dziwne troche, no ale nic nie poradze ;)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: Axi0maT » 2011-09-26, 05:45

Bo stronka jest albo kompletnie nieczytelna albo nie oferuje tego co by oczekiwali gracze.

Najpierw wlazlem i przez minute szukalem gdzie jest rejestracja!!! Daj jakis link wielkimi bukwami zaraz pod rysunkiem na glownej czy cos.

dobra, zarejestrowalem sie, zalogowalem - przekierowanie do profilu i... No wlasnie i co teraz do jasnej cholery? Jakies linki po lewej - Kokpit - co to w ogole jest? Smieci jakies. Klikam wiec Events i... To mi wyglada na jakies tandetne forum - dodajmy ze wyjatkowo nieczytelne.

Propozycje:
1. Poprawic przejrzystosc - poki co za duzo smieci powodujacych balagan.
2. Dodac jakas liste na ktorej widnieliby wszyscy zarejestrowani gracze.
3. Umozliwic dodawanie do roznych gier Friend Codow. Najlepiej jakby wpisac gdzies wszystkie gry umozliwiajace rozgrywke online i wtedy gracz wyszukiwalby dana gre i uzupelnial dla niej swoj Friend Code. To ulatwi pozniejsze wyszukiwanie, np. chce grac tylko w Call of Duty Modern Warfare Reflex to klikam w taka gre i dostaje liste wszystkich graczy ktorzy uzupelnili Friend Code dla tej gry.
4. Do profilow dodac jakies kontakty (mail, gg, skype i diabli wiedza co jeszcze).

Inicjatywa sluszna, ale poki co kompletny niewypal, wiec nie dziwie sie ze wszyscy to olewaja. Proponuje mocno popracowac nad stronka (bo z cala pewnoscia jest taka potrzebna), a dopiero pozniej ja reklamowac.

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: Baieros » 2011-09-26, 10:32

Zarejestrowałem się, może sama rejestracja nie była tak niewdzięczna, ale rzeczywiście to co się dzieje po zalogowaniu to mały burdelik ;) No i lista zarejestrowanych użytkowników gdzieś na głównej i gier, na które się ustawiają myślę, że zachęcała by do rejestracji. Powodzenia w dalszym tworzeniu, na pewno jest to świetny i potrzebny pomysł.

Antari
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 174
Rejestracja: 2007-06-28, 13:17
Lokalizacja: gbforever.pl
Kontakt:

Re: Ustawiimy się? nowa inicjatywa

Post autor: Antari » 2011-09-26, 23:57

Chętnie ustawiłbym się na partyjkę SSBB. Popieram inicjatywę i czekam na dalszy jej rozwój.

ODPOWIEDZ