Gry z dziewczyną

ODPOWIEDZ
Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Gry z dziewczyną

Post autor: Kurt » 2011-11-05, 10:25

Moja dziewczyna lubi gry, zwłaszcza te konsolowe i uwielbia RE, zatem co polecicie dla nas?
Oczywiście RE Chroniles może będzie dobre, chociaż jak widziałem filmiki na yt, gra jest celownikowa. Jakie produkcje możecie polecić, o klimacie horroru, oraz takie, gdzie można fajnie grać z dziewczyną?

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: DizzyX » 2011-11-05, 10:34

Moja się świetnie bawiła grając w Munchkin na Videopacu :P
A razem pocinaliśmy w Ponga xD i Mario Kart 64 ;))

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Axi0maT » 2011-11-05, 12:22

Do coopa masz chyba tylko celowniczki. Jesli chce grac sama to horrorow masz cale zatrzesienie. jak na ironie to wlasnie na Wii jest ich najwiecej w tej generacji.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Kurt » 2011-11-05, 12:41

Jak mozesz to wymnien gry horror


Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Axi0maT » 2011-11-05, 14:37

Cursed Mountain - dobry i tani, w sumie moj faworyt jesli chodzi o horrory na Wii. Szkoda ze tak niedoceniony

Fatal Frame IV Zero Tsukihami no Kamen - Jap only, ale po tym co mi Storms pokazywal kiedys to jestem jak najbardziej na TAK. Wiecej w recenzji na retroage.

Resident Evil 4: Wii Edition - jak nie grales na poprzedniej generacji - pozycja obowiazkowa. Najlepsza czesc Residenta jak dla mnie. Wiecej w recenzji wersji z GameCube na retroage.

Dead Space Extraction - shooter na szynach ale wciaz swietny (mimo ze samo uniwersum tej gry mi nie pasi kompletnie)

Silent Hill: Shattered Memories - udany remake ze spora liczba zmian. Rowniez godny polecenia. Wiecej w recenzji na retroage.

Ju-on: The Grudge - specyficzny, objechany przez wielu recenzentow, ale niech mi ktos powie ze ta gierka nie ma w sobie TEGO CZEGOS :D Dobry do straszenia dziewczyny - co do tego nie ma najmniejszych watpliwosci.

The House of the Dead: Overkill - na szynach, z jajem, ale i tak rewelacyjny. Wiecej w recenzji na retroage.

Eternal Darkness: Sanity's Requiem - Pozycja z GameCube, ale przeciez pojdzie na Wii, wiec nie ma mozliwosci zeby go tu nie wymienic. Wiecej w recenzji na retroage.

Reszta w linkach Baierosa. Od siebie odradzam Alone in the Dark -za grosz w tym horroru - to raczej przygodowka. Nie polecam rowniez Dead Rising: Chop Till You Drop - kompletnie niezjadliwy. Warto zapoznac sie tez z tematem Japonskich horrorow - jest kilka pozycji ktore nie opuscily Kraju Kwitnacej Wisni: Imabikisou: Kaimei Hen, Ikenie no Yoru - niestety nie wypowiem sie bo nie gralem jeszcze i nie znam, ale patrzac po opiniach warto sie nad nimi zastanowic.

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Spikain » 2011-11-05, 14:51

My z narzeczoną męczymy się codziennie z Super Mario World :D

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: ramzes64 » 2011-11-05, 20:31

cojestkurna pisze:My z narzeczoną męczymy się codziennie z Super Mario World :D
a tu można grać we dwóch? na zmiane, czy jak? - nigdy nie grałem w ten tytuł na poważnie - musze doniego przysiąść jak pokończe zaczęte gry (już mam z Virtual Console).

ja z moją panną graliśmy w New Super Mario Bros. Wii (Wii) w co-opie i zrobiliśmy 100% - świetna gra, dla mojej lubej w sam raz. Teraz gramy (jeśli uda mi się ją namówić do konsoli) w Kirby's Epic Yarn (Wii) też w co-opie.

swego czasu pocinaliśmy także w Wii Play (Wii)/Billard, no i jakieś gierki jak są znajomi z Wii Sports/Wii Sports Resort (Wii).

o Just Dance (Wii) nawet nie wspominam, bo to oczywista oczywistość - ale tu ze znajomymi tylko.

możesz sprawdzić Boom Blox (Wii) - można fajnie sie pobawić w co-opie - takie bierki na ekranie, ale gra naprawde mi się podoba - ma swój urok/ jest inna niż wszystkie, wciąga - niby takie proste coś - a jednak ma MOC i wciąga
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Spikain
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 948
Rejestracja: 2011-09-11, 10:16
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Spikain » 2011-11-05, 21:02

Gra się na zmianę, ja Mario, ona Luigi. :p Są jakieś fajne SNESowe gry, w których można grać jednocześnie we dwójkę?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Axi0maT » 2011-11-06, 06:23

możesz sprawdzić Boom Blox (Wii) - można fajnie sie pobawić w co-opie - takie bierki na ekranie, ale gra naprawde mi się podoba - ma swój urok/ jest inna niż wszystkie, wciąga - niby takie proste coś - a jednak ma MOC i wciąga
Potwierdzam. tez dosc dlugo sie przy tym bawilismy :)

Ostatnio pocinamy w Puyo Pop - wersja z GameCube co prawda, ale na Wii pojdzie. Mysle ze dziewczyny lubia takie gierki, wiec warto przyjrzec sie blizej, tym bardziej ze gra jest bardzo fajna.
cojestkurna pisze:Są jakieś fajne SNESowe gry, w których można grać jednocześnie we dwójkę?
Ale to chyba na osobny temat, bo tu jest o grach na Wii.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: Kurt » 2012-04-05, 14:35

Szczerze mówiąc najlepiej się bawiłem z partnerką podczas gier :

Wii Sports

Mario Tennis

Hause of Death

:P

klaude
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 120
Rejestracja: 2011-11-11, 15:05
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: Gry z dziewczyną

Post autor: klaude » 2012-04-28, 08:38

Na ten moment gramy w Super Mario Bros. Wii, dobra rozgrywka.

ODPOWIEDZ