Wii - Co polecicie początkującemu?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Axi0maT » 2012-01-07, 18:20

Keitaro pisze:Napisz coś więcej odnośnie Sky Crawlers: Innocent Aces bo o tej jednej do niedawna nie wiedziałem iż w ogóle istnieje. Ma cokolwiek wspólnego z kinówką?
Gierke posiadam i nie wiem czy ma cos wspolnego z jakakolwiek kinowka, bo anime sie nie interesuje kompletnie. Faktem jest ze sa jakies przerywniki w takim stylu manga/anime. Mnie jednak interesuje sama gra, a to akurat jest swietna strzelanka czerpiaca z tego typu tytulow co najlepsze. Jesli komus podobaja sie gierki typu Blazing Angels, Crimson Skies itd... to Sky Crawlers wymiata je calkowicie!

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Keitaro » 2012-01-07, 19:10

Czyli fabuła stoi na 2 miejscu?

chrno
Redaktor
Redaktor
Posty: 277
Rejestracja: 2011-07-02, 16:52
Lokalizacja: Bolków
Kontakt:

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: chrno » 2012-01-07, 21:47

Fabuła nie jest dokładnym odzwierciedleniem "Kinówki", różni się kreską i głównym bohaterem, bo w grze jest to płeć piękna. Jednak osobiście polecam nie tylko osobom które obejrzały kinówkę stworzoną przez Production I.G. ale też dlatego iż tytuł stworzyło Project Aces czyli twórcy serii Air/Ace Combat (jakby ktoś nie wiedział).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Axi0maT » 2012-01-08, 06:50

Czyli fabuła stoi na 2 miejscu?
Fabula? W strzelance? eeeee :undecided:

Z drugiej strony moze i jakas fabula tam jest, ale jak widze te mangowe ludki to przewijam zeby ich nie ogladac - sama rozgrywka zrealizowana swietnie - mi to wystarcza w zupelnosci.. Aha i zapomnialem jeszcze porownac Ace Combat - wszystkie 6 czesci razem, tez nie ma szans. Sky Crawlers w tej kwestii to absolutny lider w tej chwili jak dla mnie.

Keitaro
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 785
Rejestracja: 2007-11-13, 20:22

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Keitaro » 2012-01-08, 18:26

Za strzelankami zbytnio nie przepadam, chyba że w parze z nimi idzie coś innego wartościowego dla mnie. Tak się składa iż Sky Crawlers to znakomity film anime, widząc więc grę na podstawie automatycznie się zainteresowałem (choć za produkcjami na podstawie filmów / m&a itp. nie przepadam)

Awatar użytkownika
Forte
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 821
Rejestracja: 2011-11-23, 09:27
Lokalizacja: Dom

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Forte » 2012-01-08, 18:44

Zdecydowanie Sonic Colors, jest to jeden z najlepszych tytułów na Wii jakie się ostatnio pojawiły.

Resident Evil 4 Wii Edition, mimo, ze pojawiła sie wersja w HD, to sterowanie na Wii jest zrobione fantastycznie i nie wypada nie zagrać.

Monster Hunter Tri
Sega!

Awatar użytkownika
Dred
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1051
Rejestracja: 2010-01-06, 19:11
Lokalizacja: Gniezno:]

Re: Wii - Co polecicie początkującemu?

Post autor: Dred » 2012-01-08, 19:12

Fabula? W strzelance? eeeee
Nawet Arkanoid ma fabułę (sic!).

ODPOWIEDZ