Gry z opcją sieciowej kooperacji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Gry z opcją sieciowej kooperacji

Post autor: hat » 2012-09-11, 08:33

Szukam gier na Wii z możliwością koopa po sieci. Najlepiej gdyby była możliwość przejścia całej kampanii w koopie. I proszę nie proponować mi tu żadnych Marianów, interesują mnie tytuły dla dorosłych :grin:

Wysłane z mojego HTC Desire
Obrazek

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z opcją sieciowej kooperacji

Post autor: ramzes64 » 2012-09-11, 23:01

będzie chyba ciężko

Monster Hunter Tri?

a może zwykły deathmatch Medal of Honor: Heroes 2, ewentualnie jakiś meczyk w Mario Strikers Charged Football. Jest też jakiś multi w Battalion Wars Wii (ale jeszcze nie grałem).
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Gry z opcją sieciowej kooperacji

Post autor: Axi0maT » 2012-09-12, 15:01

Chyba kiepsko trafiles w konsole hat. Na Wii mnostwo gier ma co-opa ale na split screenie (2-4 graczy). Online na Wii ogolnie jest bardzo biedny, a takich z co-opem to juz w ogole ze swieca szukac... ze o powaznych tytulach nie wspomne. Ode mnie kilka gierek.

Endless Ocean - czyli nurkowanie na ekranie - masz tam kampanie na dwoch, jak cie kreci uciekanie przed rekinami i przemierzanie morskich glebin to bedzie to udany zakup.

Endless Ocean 2: Adventures of the Deep - sequel powyzszego, wiecej, lepiej, piekniej itd

Monster Hunter Tri - kampanii jako takiej nie masz w co-opie, ale rozgrywka online i polowanie na wspolne stwory juz tak. Zanim jednak przystapisz do rozgrywki online to musisz najebac z 50 godzin w singlu zeby miec na sobie cokolwiek sensownego dzieki czemu przetrzymasz dopakowane potworki z multi online.

Onslaught - Tylko na WiiWare. Strzelanka w futurystycznych klimatach. jest kampania do zobienia w co-opie jak dobrze kojarze. W zasadzie to fabuly jako takiej brak. Po prostu naparzanie do wylazacych z kazdej mozliwej dziury obcych. Sieczka niewymagajaca myslenia.

Call of Duty: Modern Warfare Reflex, Call of Duty: Black Ops, Call of Duty: Modern Warfare 3 - multi online w ktorym mozesz postrzelac do siebie. Mozna zgadac sie z kumplem i byc w jednej druzynie w niektorych trybach, chociaz przyznam ze jak gralem w ten sposob z Baierosem to czasem rzucalo nas do osobnych druzyn, wiec nie wiem czy zle wlaczalismy, czy moze tak to dziala ze czasem graczy rozdziela. Trzebaby konkretnie do tego przysiasc, ale na na pewno mozna w co-opie mlocic do innych graczy.

Rock Band 2 i mozliwe ze inne gry muzyczne tez - mozna grac questy, kampanie czy story (w zaleznosci od gry)... no ale do tego musisz miec gitarke badz perkusje.

Super Smash Bros. Brawl - lanie po mordach online... no ale to z Marianem wiec cie nie interesuje.

Podsumowujac jakies gry online jeszcze by sie znalazly, ale do co-opa online to bedzie chyba komplet niestety.

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Gry z opcją sieciowej kooperacji

Post autor: hat » 2012-09-12, 17:47

Faktycznie wieje biedą, dzięki za pomoc. Pozostaje mi kooperacja na PS3.
Obrazek

ODPOWIEDZ