zelda skyward sword problem z motion plus

ODPOWIEDZ
wojtek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 80
Rejestracja: 2012-04-07, 12:49

zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: wojtek » 2012-11-04, 07:14

witam wszystkich niedawno nabylem sobie nowa zelde i dopinany motion plus czarny (oryginalny)
czasami podczas gry szwankuje sterowanie tzn najczesciej po walce postac mi wariuje lata po ekranie sama tak jakbym sterowal nunchukiem.... mam oryginalny motion i wii lota gra rowniez jest oryginalna.
czy ktos spotkal sie z taka sytuacja? a i kiedy wyciagne nunczak i wloze w trakcie jak sie to dzieje wszystko wraca do normy, ale za jakis czas problem sie powtarza.Nie mam silikonowej nakladki moze to to. z gory dziekuje za odpowiedz.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: Storms » 2012-11-04, 09:15

Hmm, chyba jakiś problem ze stykami. Silikon raczej nie pomoże, na pewno "Lockujesz" montiona? Bo może zbyt luźno jest doczepiony. Masz może innego Wiiremote by sprawdzić, czy to wina wiilota czy innych podzespołów? Ja grałem na doczepianym motionie i nie miałem takich hecy, a niestety są w tej grze sytuacje które wymagają pełnej i dokładnej współpracy kontrolera.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: kanarekkk » 2012-11-04, 10:01

Ja czasem mam tak samo, nie tylko w Zeldzie. Problem lezy prawdopodobnie w polaczeniu Wiilota z nunczakiem, bo dzieje mi sie tak tylko jak gram na siedzaco i opieram kontroler o cos. Sprawdz po prostu, czy wszystko jest dobrze polaczone ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: Bodzio » 2012-11-04, 10:55

Motion na pewno oryginalny bo ja tez myślałem ostatnio że mój był oryginalny przy podobnym problemie, a nie był.

wojtek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 80
Rejestracja: 2012-04-07, 12:49

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: wojtek » 2012-11-04, 11:32

no dzieki tak motion jest oryginalny swiadczy o tym chociazby klapka do zakrywania slotu z uryginalnym logiem. motion jest rowniez zalockowany.... i wsio jest prawidlowo polaczone .....nic moze przeczyszcze styki. dzieki za odzew z Waszej strony.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: Bodzio » 2012-11-04, 14:39

Na moim też była klapka i tez było logo, a był nieoryginalny. Dla pewności powiedz mi tylko czy czy ten slot gdzie podpina się wtyczkę od nunchuka jest złoty czy srebrny? i czy przycisk od zamykania motion z wiilotem jest szary czy czarny? :)

wojtek
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 80
Rejestracja: 2012-04-07, 12:49

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: wojtek » 2012-11-07, 08:47

zloty

Edit:
tak wiec to metalowe jest w kolorze zlotym a pstrykacz do lockowania szarym.

Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: Axi0maT » 2012-11-08, 16:32

Myslisz ze masz wszystko oryginalne a wychodzi na to ze cos tam jednak nie jest oryginalne. Obstawiam Nunchucka, bo po jego odlaczeniu problem ustaje z tego co napisales. A jesli nie Nunchuck to Wii Motion Plus.

Awatar użytkownika
Bodzio
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1645
Rejestracja: 2010-09-22, 16:43
Kontakt:

Re: zelda skyward sword problem z motion plus

Post autor: Bodzio » 2012-11-08, 17:45

No to faktycznie motion wygląda z tego co piszesz na oryginalny bo moja podróbka miała niby wszystko ok tyle, że środek srebrny i lock czarny. Być może tak jak pisze Axio problem jest po stronie nunchucka.

ODPOWIEDZ