Zakup Wii

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Zakup Wii

Post autor: M-Chan » 2012-11-08, 10:32

Nadeszła chyba chwila by zakupić wreszcie Wii i z racji tego, że nigdy nie miałem styczności z tym sprzętem mam kilka pytań, po przeczytaniu tematu założonego przez fixxxer1 wiem już jak odróżnić modele, co to Wii Remote Plus, ale nadal nie daje mi spokoju kilka spraw, a mianowicie:

1. Jakie wygląda sprawa z pojemnością Wii? Na oficjalnej stronie znalazłem info "Konsola Wii posiada 512 megabajtów pamięci wewnętrznej" WTF? Czy to jakiś błąd? Czy w konsoli tej generacji dalej zabawa w dodatkowe memory cards? :angry:

2. Jak wygląda sytuacja z internetem wii? (czy są tu równie "inteligentne" rozwiązania jak w przypadku nienasyconego Microsoftu ażeby płacić "drugi abonament za ten sam internet", czy można swobodnie grać w multi) - oczywiście jak już doczytałem po dokupieniu dodatkowego adaptera Wii LAN... :angry:

3. Jak wygląda zakup gier online (gdzieś mi "mignęło" np. paper mario czy inne klasyki - jak to wygląda cenowo i ogólnie system płatności i zapisu na ... - no właśnie gdzie?)

4. Dodatkowy Wii Remote Plus i Nunchuk - 179 + 99 zł - WTF???!!! Czy naprawdę, żeby zagrać w dwie osoby na jednej konsoli potrzeba dodatkowych 280 zł? (zależy mi na nowym sprzęcie i koniecznie oryginalnym) Czy są jakieś sklepy gdzie można to kupić w przystępnej cenie?

5. To już "pytanie z gwiazdką" - czytałem we wspomnianym wcześniej założonym przez fixxxer1 temacie, iż nowsze wersje nie są kompatybilne z Gamecubem - nie to nie mam Gacka więc mi nie mam na to parcia - ale w takim wypadku po jaką cholerę "2 porty na karty pamięci Nintendo GameCube" które widnieją w opisie sprzętu np na stronie:

http://www.euro.com.pl/konsole-nintendo ... bhtml#opis

Błąd w opisie? Czy w konstrukcji konsoli?

6. I tu na koniec - ostatnio w marketach typu mediamarkt, saturn czy empik nie widać już konsol Wii - i chcąc na przykład kupić drugą kierownice do mario kart (koniecznie oryginalną i czarną) gdzie kupić taką przystawkę? I ile kosztuje taki kawałek plastiku? Na allegro widziałem same zamienniki.

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Zakup Wii

Post autor: after » 2012-11-08, 10:53

1. Jakie pojemności dysków
Wii nie ma dysku. Posiada za to slot kart SD.
2. Jak wygląda sytuacja z internetem
Nie trzeba nic płacić, możesz konsolę podłączyć przez WiFi, lub po zakupie adaptera do sieci LAN
3. Jak wygląda zakup gier online
W Shop Channel możesz kupić różne gierki. Jest on podzielony na Wii Ware i Virtual Console. Virtual Console to gry ze starszych konsol Nintendo (NES, SNES, 64), Segi, i parę innych. Możesz kupować je za Wii Points, tylko nie wiem jak sprawa z tym ma się w Polsce.
4. Dodatkowy Wii Remote Plus i Nunchuk - 179 + 99 zł - WTF???!!!
Chyba taniej by wyszło kupić cały używany komplet i sprzedać konsolę... POszukaj używek, napewno na coś trafisz. Tylko uważaj, żeby miał Wii Motion Plus, bo niektóre gry go wymagają. Poza tym ja mam jedną podróbkę, i jakoś nie narzekam, da się normalnie grać.
5. nowsze wersje nie są kompatybilne z Gamecubem, po jaką cholerę "2 porty na karty pamięci Nintendo GameCube"
Nowe konsole wcale nie mają już tych portów. Możesz poznać je po poziomym ułożeniu logo Wii. Tak jak na pudełku na tej stronie.
6. Ichcąc na przykład kupić drugą kierownice do mario kart (koniecznie oryginalną i czarną) gdzie kupić taką przystawkę?
Tego niestety nie wiem

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: Storms » 2012-11-08, 11:13

M-Chan pisze:1. Jakie pojemności dysków są w wii (i czy są różne?)
Jest to 512 MB pamięci. Tyle że pamięć wykorzystywana jest głównie do zapisywania save z gier Wii. Jedynie ściąganie gier z VirtualConsole i WiiWare jest pamięciożerne ale od aktualizacji 4.2. jest w miarę swobodny dostęp do karty SD (podobno obsługuje nawet te po 32 GB ale głowy nie dam). Więc luzik.

Na 2 i 3, będzie lepiej jak wypowie się ktoś kto z internetu na Wii korzysta. Ja jestem wiecznie offline.
M-Chan pisze:4. Dodatkowy Wii Remote Plus i Nunchuk - 179 + 99 zł - WTF???!!!
Cena ze sklepu Empik? :P Jeżeli chodzi o akcesoria i gry to najlepiej kupować na allegro, gumtree albo jakiś nie sieciowych sklepach. Niektórzy tu obecni wyciągali sprzęt na badziewniakach lub szmateksach, za dosłownie śmieszne pieniądze.
M-Chan pisze:5. To już "pytanie z gwiazdką"
Już kolega after udzielił odpowiedzi. Polecałbym jednak rozglądnąć się za zwykłą wersją, zawsze to dodatkowy atut.
after pisze:6. Ichcąc na przykład kupić drugą kierownice do mario kart (koniecznie oryginalną i czarną) gdzie kupić taką przystawkę?
Polecałbym rozwiązanie jak w przypadku odpowiedzi na pytanie 4. Ze swojego osobistego doświadczenia powiem że wole jednak jazdę Wiiremote+nunchuk.

Btw. Za niedługo premiera WiiU, jest szansa że cenny Wii jeszcze bardziej polecą.

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Zakup Wii

Post autor: M-Chan » 2012-11-08, 11:28

after dziękuję za odpowiedź (widzę, że dwa pierwsze pytania zdążyłem już edytować po doczytaniu zanim odpowiedziałeś :wink:)

Czyli, żeby zapisywać save-y w grach czy gry zakupione online muszę kupić dodatkową kartę (SD)w konsoli tej generacji? "Trochę" niesmaczna przesada...

Zaczynam się ostro zniechęcać do tej konsoli, a czekałem z niecierpliwością na zakup... :( Ale zaczyna się to niezbyt kolorowo przedstawiać - dokup kartę, dokup adapter LAN i jeszcze ASTRONOMICZNA cena za zestaw drugiego kontrolera :sarcasm:

EDIT:
Storms co do ceny to akurat z euro rtv agd - wiem, że nie jest to najlepsze źródło - ale jak czytałem w kilku innych postach jest naprawdę sporo podróbek które ciężko odróżnić, a ja o wii nie mam bladego pojęcia - poza tym "dobrnąłem" wreszcie do etapu gdzie mdli mnie na samą myśl o allegro (kolejne udane zakupy od złodziei i partaczy na opowieści o których szkoda czasu i miejsca na tym forum).

A co do dokupienia karty SD to dobrze że obsługuje coraz większe pojemności - niesmaczna dla mnie jest jednak sama konieczność dokupienia... Zaczyna mi się Nintendo kojarzyć z Microsoftem, a nigdy nie sądziłem, że do tego dojdzie... Jestem zagorzałym przeciwnikiem chamskiego zarabiania na ludziach przez wielkie koncerny - i zabiegów typu - karta pamięci w konsoli tej generacji czy wydawanie dodatków do gier miesiąc po premierze "podstawowej wersji" żeby tylko więcej zarobić... :angry:


Pokaż Uwagi moderatora

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Zakup Wii

Post autor: after » 2012-11-08, 11:45

No tak, zapomniałem, że Wii ma też 512Mb pamięci, sorki. Save możesz zapisać na wewnętrznej. Co do kart, nie są już takie drogie, ja używam Micro SD w adapterze 4GB.
Nie zniechęcaj się, bo Wii to świetna konsola, w końcu to Nintendo :P

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: kanarekkk » 2012-11-08, 12:03

Same savy tak jak ktos wspomnial, to pikus, pomiesci je konsola. Zadnego adaptera do internetu nie potrzeba, Wii ma wbudowane wifi, router to juz groszowe sprawy, a na upartego mozna wykorzystac laptopa jako router i bedzie hulac.
Sprawa nastepna, to karta pamieci, ja mam 8 gb sandiska, to i tak za duzo, bo wykorzystalem 1/3 moze. Nowej nie kupuj, bo to kastrat, kup uzywana, ale nie przerabiana, a bedziesz zadowolony jak z nowej, daje Ci moje slowo na to. Wi pointsy mozna kupowac w postaci zdrapek, wymieniac gwiazdki w klubie nintendo, oraz z ambasadora. Cen zdrapek nie znam. Jak masz jakies watpliwosci, pisz smialo.
Obrazek

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Zakup Wii

Post autor: after » 2012-11-08, 12:11

Kanarek, nie wiesz gdzie można kupić te zdrapki? Bo jakoś nie mogę ich w Polsce znaleźc

Awatar użytkownika
Eru
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 102
Rejestracja: 2012-02-05, 21:57
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: Eru » 2012-11-08, 15:15

Wii pointsy najlepiej kupić kartą, z wii shopu, wychodzi taniej niż kupowanie zdrapek w Polsce.

Co do stawiania hotspota z laptopa polecam program conectifity(jestem zmuszony do takiego podpinania wii do internetu bo niestety mój dostawca internetu jest straszny i sa okropne problemy z działaniem dodatkowego sprzętu podpiętego pod router...)

Awatar użytkownika
after
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 339
Rejestracja: 2012-04-12, 15:24

Re: Zakup Wii

Post autor: after » 2012-11-08, 16:05

Eru, kupowałeś? Trzeba przy płatności zmieniać region czy coś?

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: Axi0maT » 2012-11-08, 16:57

M-Chan pisze: 1. Jakie wygląda sprawa z pojemnością Wii? Na oficjalnej stronie znalazłem info "Konsola Wii posiada 512 megabajtów pamięci wewnętrznej" WTF? Czy to jakiś błąd? Czy w konsoli tej generacji dalej zabawa w dodatkowe memory cards? :angry:
Memory cards to akurat ma M$ w xboxie 360 jako jedyny w tej generacji. Wii ma wbudowana pamiec i tam savy sie zapisuja. Jak Ci braknie bo masz kilka tysiecy gier to mozesz sobie kupic karte SD i tam je poprzenosic.
M-Chan pisze:"inteligentne" rozwiązania jak w przypadku nienasyconego Microsoftu ażeby płacić "drugi abonament za ten sam internet"
No no, a serwery na ktorych grasz to za darmo sa nie? Pradu nie ciagna ani gram i za mega szybkie lacze tworcy tez placic nie musza... Wszystko za darmo niech bedzie... Jeszcze gry niech za darmo rozdaja to wtedy dopiero bedzie ok.
M-Chan pisze: czy można swobodnie grać w multi) - oczywiście jak już doczytałem po dokupieniu dodatkowego adaptera Wii LAN... :angry:
Masz Wi-Fi wbudowane w Wii i od razu mozesz sie polaczyc bez zajakniecia. Chyba ze masz neta z kabla to wtedy potrzebujesz adapter - czyli karte sieciowa po prostu.
M-Chan pisze: 3. Jak wygląda zakup gier online (gdzieś mi "mignęło" np. paper mario czy inne klasyki - jak to wygląda cenowo i ogólnie system płatności i zapisu na ... - no właśnie gdzie?)
Zakup w Wii Shopie za Nintendo Wii Pointsy. Rozrzut cenowy to od 500 punktow do 1500. Za 500 masz jakies stare pchelki z NESa lub totalne gowno z WiiWare. Sensowne gry zaczynaja sie od 800 punktow. Wsrod tych po 1500 znajdziesz sporo gier dobrych lub bardzo dobrych. Niestety ze wzgledu na ich rozmiar (Nintendo narzucilo takie ograniczenia glupie stad np. nie wyszedl Super MEat Boy mimo ze tworcy bardzo chceili go wydac), sa to zazwyczaj male gry. Prozno szukac tu gierek porownywalnych objetosciowo do tych z XBL czy PSN, ale grywalnoscia wiele gier im dorownuje. Gry po zassaniu zapisuje sie w pamieci konsolki (jak sie rozpedzisz i zaczniesz kupowac to szybko pamiec wewnetrzna ci sie skonczy, ale mozna kupic karte SD i na nia ladowac gry - podczas uruchomienia sa przenoszone wowczas w locie do konsoli i stamtad odpalne). Wii Pointsy mozna zdobyc ze zdrapek - te bywaja w PL sporadycznie na allegro. Kiedys Chaykin ktory czasem tu zagladal handlowa nimi, ale zeszlo mu to bardzo szybko. Mozesz kupic zdrapki na angielskim ebayu, albo najlepiej karta kredytowa sobie "doladowac". Musisz uwazac zeby nie kupic amerykanskich kodow bo te sa niezgodne z EU.
M-Chan pisze: 4. Dodatkowy Wii Remote Plus i Nunchuk - 179 + 99 zł - WTF???!!! Czy naprawdę, żeby zagrać w dwie osoby na jednej konsoli potrzeba dodatkowych 280 zł? (zależy mi na nowym sprzęcie i koniecznie oryginalnym) Czy są jakieś sklepy gdzie można to kupić w przystępnej cenie?
Temat rzeka. Pewne jest natomiast to ze najlepiej olac Wii Motion Plusa. Sa tylko dwie sensowne gry ktore go potrzebuja: Zelda Skyward Sword i Red Steel 2... Na upartego mozna do tego jeszcze dolozyc Wii Sports Resort. Jesli jednak przezyjesz bez 2 czy 3 gier to spokojnie mozesz pominac ta przystawke. Oryginalne Wiiloty sa niestety drogie i jesli chcesz miec pewnosc to kupuj oryginaly w takim wlasnie RTVEuroAGD, bo inaczej pewnie trafisz na podrobke - a te sa tak z wygladu podobne ze piekielnie ciezko je odroznic. Jesli trafisz podrobke lub zamiennik to w zasadzie loteria. Byli tacy co kupili za 30pln i sobie chwala, a sa i tacy co kupili za stowke i tragedia bo co chwile cos samo skreca, nie wykrywa ruchu, albo kursor po ekranie ucieka itp historie. Mowiac w skrocie.. albo wybulisz kasiure, albo nie wiadomo co trafisz.
M-Chan pisze: 5. To już "pytanie z gwiazdką" - czytałem we wspomnianym wcześniej założonym przez fixxxer1 temacie, iż nowsze wersje nie są kompatybilne z Gamecubem - nie to nie mam Gacka więc mi nie mam na to parcia - ale w takim wypadku po jaką cholerę "2 porty na karty pamięci Nintendo GameCube" które widnieją w opisie sprzętu np na stronie:

http://www.euro.com.pl/konsole-nintendo ... bhtml#opis

Błąd w opisie? Czy w konstrukcji konsoli?
Ktos na stronke wrzucil nowe fotki a opis zostawil stary. Pomylka ewidentna.
M-Chan pisze: 6. I tu na koniec - ostatnio w marketach typu mediamarkt, saturn czy empik nie widać już konsol Wii - i chcąc na przykład kupić drugą kierownice do mario kart (koniecznie oryginalną i czarną) gdzie kupić taką przystawkę? I ile kosztuje taki kawałek plastiku? Na allegro widziałem same zamienniki.
Jak sam wspomniales to tylko kawalek plastiku... Na allegro masz zalew tego badziewia. Kupuj zamiennik i nie patrz na oryginaly ktore kosztuja jak za zboze.
after pisze:Eru, kupowałeś? Trzeba przy płatności zmieniać region czy coś?
Zdrapki masz EU, USA i JAP- nie wchodza na konsolach z roznych regionow wiec musisz kupiuc zgodna. Karta kredytowa sprawa jest prostsza bo kupujesz bezposrednio z Wii shopu (wiec regionu nie da sie pomylic).

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Zakup Wii

Post autor: M-Chan » 2012-11-09, 08:48

Axi0maT także dzięki za przydatne info.
Axi0maT pisze:Jak Ci braknie bo masz kilka tysiecy gier to mozesz sobie kupic karte SD i tam je poprzenosic.
I tu bardziej chodziło mi o ewentualne pobieranie gier z sieci. (uważam, że skoro ktoś daję taką możliwość to powinien pomyśleć nad mądrzejszym rozwiązaniem niż zewnętrzne karty SD)
Axi0maT pisze:No no, a serwery na ktorych grasz to za darmo sa nie? Pradu nie ciagna ani gram i za mega szybkie lacze tworcy tez placic nie musza... Wszystko za darmo niech bedzie... Jeszcze gry niech za darmo rozdaja to wtedy dopiero bedzie ok.
Kolejny temat rzeka... Uwierz wiem, ile pracy wymaga stworzenie gry i mam świadomość, że ani serwery ani łącza za darmo nie są, niemniej jednak uważam, że kupując grę za niecałe 200 zł (x360) powinienem mieć to zapewnione i nie mam PS3 więc być może się mylę, ale gdzieś wyczytałem, że tam ten problem dało się jakoś obejść bez dodatkowych płatności. Co do M$ to można odnieść dosyć silne wrażenie, że w następnym X będzie wpłatomat jak w ING i będziesz płacił za jednorazowe zagranie jak za dzieciaka w cygańskim wozie na automatach.
Axi0maT pisze:Masz Wi-Fi wbudowane w Wii i od razu mozesz sie polaczyc bez zajakniecia. Chyba ze masz neta z kabla to wtedy potrzebujesz adapter - czyli karte sieciowa po prostu.
To już właśnie wcześniej doczytałem i już wiem, że potrzebuje adaptera. :angry:
Axi0maT pisze:Rozrzut cenowy to od 500 punktow do 1500.
I już strach pomyśleć jak się to przekłada na złotówki skoro ciężko jest z dostępnością.
Axi0maT pisze:mozna kupic karte SD i na nia ladowac gry
No właśnie jak dokładnie jest z tą kartą? Gdzieś wyczytałem, że musi to być TYLO SD bo z SDHC są jakieś problemy. I czy muszę tą kartę specjalnie formatować jak np. pendrivea pod X360?
Axi0maT pisze:Mowiac w skrocie.. albo wybulisz kasiure, albo nie wiadomo co trafisz.
I tu obawiam się, że masz całkowitą rację :( I dlatego obawiam się kupna konsoli na allegro - kupię z podrabianym kontrolerem i zamiast przyjemności będę miał po raz kolejny masę nerwów i plucia sobie na czoło, że "znów się połasiłem" na allegro. Zakup nowego sprzętu zaś plus dodatkowe kontrolery oponuje powoli na zbyt duża kwotę :undecided:
Axi0maT pisze:Na allegro masz zalew tego badziewia. Kupuj zamiennik i nie patrz na oryginaly ktore kosztuja jak za zboze.
I tu też kwestia tego, że całe moje "konsolowe kolekcjonerstwo na stare lata", ma swoje "restrykcje" i jedną z nich jest oryginalność - nawet takiego kawałka plastiku - bez względu na generacje konsoli, choć we wcześniejszych generacjach nikt się chyba nie martwił o podróbki tak dobre, że ledwie można je odróżnić od oryginału i to po wnikliwej analizie.

I na koniec jeszcze jedno pytanie - jak wygląda sprawa z cenami gier PAL/NTSC (czy jest spora różnica? - tylko proszę mnie nie odsyłać do szaleńców na allegro) i ewentualnymi tytułami wydanymi tylko w NTSC (czy są tam jakieś "perełki") bo, że można przerobić Wii na multi-region to już w którymś poście nawet chyba Axi0maT wspominał, ale czy jest sens ryzykować bo słyszałem, że są też później aktualizację na płytach z grami które przerobią mi Wii na cegłę... :sarcasm:

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: kanarekkk » 2012-11-09, 08:58

Przerobienie softmodem jest teraz bezpieczne. Aktualizacje online i z plyty mozna latwo zablokowac. Sam korzystam z SDHC i nie mam problemow. SD tylko do softmoda jest wymagana, bo inne wariuja ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Zakup Wii

Post autor: M-Chan » 2012-11-09, 09:51

kanarekkk pisze:Przerobienie softmodem jest teraz bezpieczne. Aktualizacje online i z plyty mozna latwo zablokowac. Sam korzystam z SDHC i nie mam problemow. SD tylko do softmoda jest wymagana, bo inne wariuja ;)
Czyli dana gra będzie chodzić bez aktualizacji?

I czy warto takiego softmoda robić? Nie znam się na tym i nie wiem jakie dodatkowe możliwości daje, ale ja konsol używam do grania nie do internetu czy oglądania filmów - więc chodzi mi raczej o ceny gier z innego regionu i ewentualne "perełki" nie wydane w PAL-u.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Zakup Wii

Post autor: kanarekkk » 2012-11-09, 10:01

Tak, wystarczy miec najnowsza wersje systemu, to powinno wszystko hulac. Chyba, ze chcesz podlaczyc dysk na usb, to tam moze cos wymagac przestawiania ;)
Wracajac jeszcze do neta, korzystasz tylko ze stacjonarnego po kablu? Bo jak to jest laptop, to podlaczysz bezprzewodowo ;)

Softmod daje wlasnie mozliwosc odpalania importow, czy gierek homebrew. Duck hunt z nesa, czy quake to jeden z wielu przykladow. Multimedia swoja droga mozna odpalac, nawet mapy google. Na YT widzialem odpalonego win 3.1 i 95, ale sam tego nie testowalem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
M-Chan
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 474
Rejestracja: 2012-07-17, 10:25
Lokalizacja: Rougetsu Island

Re: Zakup Wii

Post autor: M-Chan » 2012-11-09, 10:18

kanarekkk pisze:Wracajac jeszcze do neta, korzystasz tylko ze stacjonarnego po kablu? Bo jak to jest laptop, to podlaczysz bezprzewodowo
Laptop na stacjonarny komp nie mam miejsca w domu bo potrzebowałem na konsole :P Ale internet mam z sieci kablowej przez modem i kabel - nie mam dostępu do sieci bezprzewodowej bo do tej pory nie miałem takiej potrzeby :|

Co do gierek homebrew na Wii to skąd je pobieracie i jak odpalacie? Z karty SD? Quake na Wii brzmi ciekawie :wink:

ODPOWIEDZ