My Body Coach

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-13, 10:00

Axi0mat masz klapki na oczach. Kinect oferuje więcej, ale Ty pewnych rzeczy nie chcesz brać pod uwagę. Dla każdego jest sprawą oczywistą, że kinect oferując grę bez zbędnych "akcesoriów", wykrywając całe ciało jest lepszy. Może jeszcze powiesz, iż Wii ma większą moc obliczeniową :)
Stary serio czytam Twoje posty i ciągle podkreślasz wyjątkowość konsol N, nie bierzesz pod uwagę, że to nie jest sprzęt bez wad.

Ps. Może też powiesz, że Ps Move jest słabsze od Wii.

Nie twierdzę, że Wii jest słabe, ale na tle konkurencji wygląda słabo i tyle

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: DizzyX » 2013-01-13, 10:32

Kurt, tylko że w grach fitnessowych, o których tu mowa bardziej chodzi o pracę mięśni a nie dokładne odwzorowanie ruchów (zdziwiłbyś się, ale to nie to samo), a w tym przypadku Balance Board jest niezastąpiony, dając dodatkowo większe możliwości, takie jak rzetelne obliczanie masy ciała, BMI i tak dalej...
Pomijam już nawet fakt, że w temacie pytałem się o coś zupełnie innego, a dodatkowo wspomniany przeze mnie My Body Coach działa na dokładnie tej samej zasadzie niezależnie od tego czy jest to Wii czy PS3 (bo na te platformy wydana została gra), różnią się jedynie ciężarkami.
Dodatkowo gry fitnessowe na Wii pozwalają mimo wszystko zapanować chociażby i nad swoją sylwetką, bo potafią "wyczuć" czy stoisz prawidłowo, czy z naciskiem na którąś stronę (lewo/prawo, palce/pięty).
Pomijam fakt, że w jednej z gier fitness na Kineckta, z którą miałem poniekąd do czynienia, waga ciała obliczana była na podstawie wymiarów, które odczytała konsola... bardzo "dokładny" pomiar... :roll:
Aha - jeśli nadal uważasz, że gry fitnessowe wymagają trzymania czegoś (na Wii), to widać że po prostu nie miałeś z tymi grami do czynienia, nieliczne zadania w WiiFit wymagają WiiRemote (pomijam minigierki), natomiast wspomniany przeze mnie My Body Coach I TAK wymaga kontrolerów (zapakowanych w obudowy-ciężarki), niezależnie od tego czy jest to wersja na Wii czy PS3.
Aha - niektóre gry fitness na Wii posiadaja w komplecie kamerkę, jednak nie mają zbyt dobrej opinii... ;]
Pominę oczywiście fakt, że większość fitness-gier na rynku to tak naprawdę zestaw ćwiczeń z pewnym dodatkiem "motywującym", więc bez odrobiny samozaparcia tak samo NIE zadziałają i na Wii i na X360 i na PS3...

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-14, 15:57

Kurt pisze:Axi0mat masz klapki na oczach.
Kurt... gdybys wiedzial ile konsol roznych firm mam to moze bys myslal inaczej.

Mam dwie zasadnicze kwestie do ciebie:
1. temat byl o tym czy gra wymaga Wii Motion Plus, a ty snujesz offtopy z d..y wziete (pomijam juz fakt ze pie.....z glupoty nie z tej ziemi)
2. Nie odpowiadasz na pytania/zarzuty... W ogole zdajesz sie nie czytac postow wspolrozmowcow - pie.....z tylko jedno i to samo w kolko - Kinect jest lepszy... Wez poczytaj co ludzie pisza, a pozniej pisz. Bo poki co - po wtarzam - pie.....z od rzeczy. Chcesz sobie pogadac o wyzszosci jednych nad drugimi to zaluz sobie osbny temat a nie zasmiecasz temat o grze.

Pokaż Uwagi moderatora

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-26, 09:31

Macie racje chłopaki. To co Wii oferuje i możliwości są ok, przyznaję Wam rację. Po prostu wiecie kiedy jest się pod wrażeniem czegoś i czuje się ten stan euforii, to wrzuca się inne zabawki do szafki.

Axiomat, masz rację, jeśli chciałem pogadać o wyższości 1 nad 2 mogłem założyć temat.
Sorry też za mocne słowa w Twoją stronę, tak naprawdę to Cię lubię.

Ps. Dalej uważam, że Kinect jest ciekawszy od tego co zapewnia nic nie ujmując Wii remote razem z balance board :P

Jest to moje zdanie, jeśli ktoś ma inne, to szanuję to

DizzyX sorry za offtop

ODPOWIEDZ