My Body Coach

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

My Body Coach

Post autor: DizzyX » 2013-01-07, 10:40

Narzeczona sobie chce sprawić taki to wynalazek - czyli MBC2 z ciężarkami.
I teraz mam takie pytanie - czy potrzebny jest do tego Motion+?
Znalazłem tylko informację "gra jest kompatybilna z Wii Motion Plus", czyli rozumiem, że M+ jest w tym momencie opcjonalną rzeczą?
Mam oczywiście dwa normalne WiiRemote.
Pytam, bo niestety nie mogłem znaleźć tyłu okładki z tej gry (znalazłem tylko z jedynki).

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-07, 14:15

Szczerze, darowałbym sobie tego typu rzeczy na Wii. W stosunku do konkurencji są słabe.
Jeśli chce się pobawić i zrzucić kilka kg, pouczyć się ruchów, czy po prostu mieć motywację przez grę polecam gry na kinecta i xboxa360. Jako posiadacz obu konsol przyznaję, że tego typu gry na Wii są niedopracowane

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: DizzyX » 2013-01-07, 16:38

A nam tam się bardzo fajnie ćwiczy grając w WiiFit Plus, pomijam już fakt, że nie posiadam ani PS3 ani X360 no i raczej finanse na razie nie pozwolą mi na zakup, więc brniemy w to co mamy :)
BTW - jeśli ktoś by potrzebował info, to zwykłe Wiiloty wystarczą ;)

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-08, 15:13

Kurt pisze:Szczerze, darowałbym sobie tego typu rzeczy na Wii. W stosunku do konkurencji są słabe.
Sam jestes slaby... tak slaby ze az mnie oslabiasz tymi glupimi tekstami. Po czym wnosisz ze sa slabe i niedopracowane jesli mozna wiedziec?

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-09, 12:21

Chłopie, jeśli Ty uważasz, iż oferowane produkty przez Nintendo są bdb, to nie mamy o czym gadać. Jak jesteś ślepy i nie widzisz pewnych rzeczy, to idź może do lekarza.

Liczba ruchów jest ograniczona, góra, dół, prawo, lewa strona. Mata łapie tylko nogi, nie widzi ruchów rąk. O kiepskim Just Dance nie wspomnę

Poza tym napisałem, że słabe w stosunku do konkurencji, a nie same w sobie, naucz się czytać ze zrozumieniem. Do tego nie powie mi nikt, że kinect możliwościami nie jest lepszy od Wii z matą

DizzyX
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1233
Rejestracja: 2009-09-15, 15:25
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: DizzyX » 2013-01-09, 14:06

Kurt, tutaj ja osobiście się nie zgodzę i poprę w 100% Axiomata.
Jeśli nie miałeś do czynienia z Motion+ czy Balance Boardem to naprawdę nie wiesz o co chodzi :)

Akurat miałem możliwość porównania gier fitnessowych na Wii i X360 i tutaj chociażby Wii Fit przebija wszelkie inne produkty. Wiadomo, że najwięcej i tak zależy od własnej motywacji, ale za to nie widzę gry na X360, która waży mnie, oblicza moje BMI, sprawdza moją równowagę itp :)
A co do tego:
Liczba ruchów jest ograniczona, góra, dół, prawo, lewa strona. Mata łapie tylko nogi, nie widzi ruchów rąk. O kiepskim Just Dance nie wspomnę
To już widać, że nie za bardzo miałeś do czynienia z odpowiednimi grami, zwłaszcza obsługującymi np Balance Board + Wiiremote + Ninchuk... Oczywiście pomijam fakt, że nie chodzi tu o gry taneczne, a stricte fitnessowe...

Pomojam też fakt, że np wspomniany przeze mnie My Body Coach 2 jest produktem multiplatformowym i jednakowo pracuje zarówno na PS3 jak i Wii (zwłaszcza przy użyciu Motion+), a samo pytanie dotyczyło potrzeb odnośnie kontrolera a nie wyższości jednej platformy nad inną...
Ahh, no i ja fanbojem Nintendo nie jestem, a jednak zdanie mam takie jak Axi0maT...

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-09, 15:40

Kurt pisze:Chłopie, jeśli Ty uważasz, iż oferowane produkty przez Nintendo są bdb, to nie mamy o czym gadać. Jak jesteś ślepy i nie widzisz pewnych rzeczy, to idź może do lekarza.
Jakas konkretna argumentacja bedzie? Czy tylko bedziesz tak rzucal gownem w moja strone jak gimnazjalista?
Kurt pisze: Liczba ruchów jest ograniczona, góra, dół, prawo, lewa strona.
Eeee... No to ciekawe... ciekawe... W sumie to mnie teraz zaskoczyles, bo programuje na Wii od 5 lat i nagle dowiaduje sie czegos nowego o czym nie mialem pojecia. Dzieki ze mnie z bledu wyprowadziles :lol:
Kurt pisze: Mata łapie tylko nogi, nie widzi ruchów rąk.
Mata Kinecta i pierdolita glupoty. Rozumiem ze masz na mysli Balance Board ktory to jest waga a nie mata. To czego nie chwyta waga - chwyta Wii Remote. Jeszcze jakis problem?
Kurt pisze: O kiepskim Just Dance nie wspomnę
Co w nim kiepskiego? Konkrety poprosze.
Kurt pisze: Poza tym napisałem, że słabe w stosunku do konkurencji, a nie same w sobie, naucz się czytać ze zrozumieniem. Do tego nie powie mi nikt, że kinect możliwościami nie jest lepszy od Wii z matą
Widze ze to ty nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Ok, wytlumacze ci jak krowie na rowie. Masz tego swojego Kinecta co to rozpoznaje 2 osoby i wykrywa wszystkie czesci ciala z wyrostkiem robaczkowym wlacznie. Pytam sie co z tego? Spalisz wiecej kalorii przy uzyciu Kinecta? Lepsza forme bedziesz mial? Czy moze Kinect ci diete odchudzajaca sam ulozy? Tak jak zasugerowal Dizzy - wazna jest tak na prawde motywacja, a programy (bo grami tego nazwac chyba juz nie mozna, mimo ze mini-gry jakies tam w tych zestawach sa) maja tak na prawde pelnic funkcje instruktazowa i pokazowa. Bo przeciez mozesz przywiazac kotu wiilota do grzbietu i bedzie zapieprzal po calym domu jak poparzony i bedzie probowal to z siebie sciagnac na wszystkie sposoby. Na koniec mozesz to z niego zdjac, spojrzec na ekran i powiedziec z duma - spalilem 1000 kalorii - BRAWO. Pytanie czy to cie satysfakcjonuje? Rozumiem ze nie masz tyle samozaparcia i musisz miec odpalonego Kinecta ktory cie nadzoruje czy aby czasem nie oszukujesz... Jak lubisz jak ktos nad toba stoi z batem i cie to kreci to do twojej wiadomosci - sa takie serwisy gdzie mozesz sobie znalezc przyjaciol w skorzanej bieliznie i oni z checia postaja nad toba z pejczem patrzac jak robisz pompki... Na pewno wyjdzie ci to taniej niz zakup kinecta :evil:

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-09, 16:03

Mam Balance Board, grę wi fit, skoki narciarskie - trzeba stać na wadze, dla mnie to nie wygodne, ruchów rąk również nie analizuje.

Joging, trzymasz wii remote w kieszeni, no i tyle. Zero rejestrowania całego ciała

Just Dance manewry a w ręku wii remote i nunchuck połączone kablem, trochę niewygodne

kinect trening plus i dance central rejestruje wszystkie partie ciała, tańczy się o klasę lepiej, są zarejestrowane wszystkie ruchy

niczego nie trzymasz w ręku

Jeszcze raz powtórzę, nie mówię że Wii jest słabe, ale w porównaniu z kinectem, jest słabe

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: kanarekkk » 2013-01-09, 16:19

Grasz w just dance z nunczakiem? :O Ciekawe, ze ja gralem samym Wiilotem i mi dzialalo i to sprawnie, a nie gora, dol, lewo, prawo. To ma byc fun, a nie perfekcja w odwzorowaniu ruchow. Pomijam fakt, ze kinect Cie nie zwazy, bo nie ma po prostu czym :P Oczywiscie wiekszosc wspomagaczy odchudzania dziala, jak ktos ma checi. Jak mu brak, to i kinect z batem na to nie pomoze, a jak ma, wystarczy zwykla VHS, DVD, czy nawet ''ograniczone'' Wii ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-09, 16:24

Kurt pisze:Mam Balance Board, grę wi fit, skoki narciarskie - trzeba stać na wadze, dla mnie to nie wygodne, ruchów rąk również nie analizuje.
Ale analizuje balans cialem - sprobuj poleciec na prawo bez lapania rownowagi rekoma - polecisz na podloge. Po co ma obserwowac rece w tych skokach? Zreszta to jest tylko mini-gra, chociaz watpie czy ty rozumiesz co znaczy slowo mini, skoro innych rzeczy nie potrafisz zrozumiec. A jak chcesz konkretne skoki narciarskie to kup sobie Winter Sports i bedziesz zadowolony - Kinect sie chowa na calej linii.
Kurt pisze: Joging, trzymasz wii remote w kieszeni, no i tyle. Zero rejestrowania całego ciała
No i? Wiecej kalorri spaliles niz ja czy Dizzy?
Kurt pisze: Just Dance manewry a w ręku wii remote i nunchuck połączone kablem, trochę niewygodne
Nunchuck w Just Dance? Wow :D :D :D Smiem watpic czy ty w ogole w to grales... powiem wiecej, zaczynam watpic czy w ogole miales do czynienia z Wii... Zalatuje mi to fanbojkiem M$...
Kurt pisze: kinect trening plus i dance central rejestruje wszystkie partie ciała, tańczy się o klasę lepiej, są zarejestrowane wszystkie ruchy niczego nie trzymasz w ręku
Jestem zdecydowanie odmiennego zdania. Problem w tym ze Dance Central wlasnie za dobrze to wszystko analizuje. Brak dowolnosci, trzeba tanczyc DOKLADNIE tak jak na ekranie. Mialem okazje grac w obie pozycje na imprezach i o ile niezaprzeczalnym jest ze Dance Central i Just Dance na Kinecie lepiej analizuja ruchy gracza, o tyle niestety przegrywaja one sromotnie z Just Dance na Wii. Po prostu po 3 czy 4 piwach tanczenie na xboxie mija sie z celem, a za to na Wii od 2-3 piw zaczyna sie prawdziwa zabawa.
Kurt pisze: Jeszcze raz powtórzę, nie mówię że Wii jest słabe, ale w porównaniu z kinectem, jest słabe
Pierdu, pierdu, srutututu. Jest inne, ale z cala pewnoscia nie powiedzialbym ze slabe.

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-09, 20:51

Po 1 nie pisz o mnie, że jestem głupi itp. Ja nikogo nie obrażam, po drugie nie spożywam alkoholu grając w gry, jeśli chcę się zachlać, biorę kolegów i wybieramy się na zabawę.

Just Dance 1 i 2 wymagają połączenia z nunchack.

Chodzi o to, że Wii jest ok, ale słabo wygląda przy kinectcie

Różne wygibasy na wadze są ograniczone, mówię nie ma odwzorowania ruchów, program nie wie jak jesteś ustawiony, co musisz poprawić, do tego trzeba być przywiązanym do maty, w kinect masz więcej możliwości, bez ograniczania się do maty, widzisz co i jak, nie musisz w ręku niczego trzymać,

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-09, 22:38

Kurt pisze: Just Dance 1 i 2 wymagają połączenia z nunchack.
Chyba zes nie lal dzisiaj :D :D :D
Kurt pisze: Różne wygibasy na wadze są ograniczone, mówię nie ma odwzorowania ruchów, program nie wie jak jesteś ustawiony, co musisz poprawić, do tego trzeba być przywiązanym do maty, w kinect masz więcej możliwości, bez ograniczania się do maty, widzisz co i jak, nie musisz w ręku niczego trzymać,
Jeeeeezzzzzzuuuu... Wez reke do tylu za siebie stojac przed Kinectem i pomachaj. Wykryje? A Wii wykryje. Chcesz sie licytowac na szczegoly? Po-je-ba-lo? W dziale Wii ktos pyta o jakies rzeczy, a ty mu wkrecasz inna konsole, wez no sie zastanow jaki jest sens tego co tu piszesz.

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: kanarekkk » 2013-01-09, 22:42

Jesli organizujesz domowke, nikt Ci nie kaze sie ''zechlac'', ale po paru piwkach jest smieszniej i jest zabawa. Nikt nie pisal o zalaniu sie w trupa. To raz.

2. Just Dance 1, 2, 3 NIE wymaga nunczaka, specjalnie sprawdzilem. I to nie w watpliwym zrodle jakim jest internet, a na wlasnej konsoli. Wnioskuje po tym, ze sam nie wiesz co piszesz.

Po 3. Po to masz balance boarda, ktory te ruchy kontroluje, ale nic na sile, jestes mieczak, to oszukujesz, chcesz miec pozytek z cwiczen, robisz dokladnie. I po co kinect?

P. S. Nie bronie Wii, ale bredni czytac nie lubie. Kazdy gra na czym lubi przeciez.
Obrazek

Kurt
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 902
Rejestracja: 2007-04-14, 09:09

Re: My Body Coach

Post autor: Kurt » 2013-01-10, 07:40

Kiedyś myślałem jak Wy jakie Wii jest wspaniałe, ale kiedy przekonałem się o jakości produktu kinect stwierdziłem, że bije on Wii na głowę, 0 trzymania w dłoni, większa swoboda.

Ja grałem w Just Dance z nunchackiem. Poza tym aż tak lubicie trzymać coś w ręku i wymachiwać?
Wolę niezależność, od jakiegoś przyziemienia i ograniczenia się do stania na białej wadze i trzymania w ręku wii remote, które po wybraniu ćwiczenia trzeba odkładać. Może mi to przeszkadza bo jestem leniwy, nie wiem, w każdym razie kinect oferuje więcej i tyle

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8535
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: My Body Coach

Post autor: Axi0maT » 2013-01-10, 20:48

Kurt, wez juz idz do dzialu xboxa ze swoim kinectem i dupy nie zawracaj, bo az zal czytac tych twoich zalosnych postow. No bo jaka moze byc wartosc rad kogos kto gra w Just Dance z Nunchuckiem, a Balance Board robi u niego za mate? Cale szczescie masz juz xboxa z Kinectem i bedziesz meczyl posiadaczy tej konsoli, a nam fanom Nintendo miejmy nadzieje nie bedziesz juz zawracal glowy (bo ci akurat smieja sie z ciebie po tych tekstach ktore palnales powyzej... zreszta to nie pierwszy raz jak tak blysnales).

ODPOWIEDZ