Wii w Polsce

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ramzes64 » 2008-01-14, 01:16

hmm sam robilem to na oslep prawie ... wiec wiesz ;) ... i musisz miec cyba do tego kod VIP - bo CHYBA przy pierwszej rejestracji, musisz jakas gre/konsole zarejestrowac

jesli o to chodzi, o ja wchodzilem na

http://www.nintendo.co.uk > potem wybierz JOIN THE CLUB > no i REGISTER NOW

wpisujesz kod ze swojego produktu (gra/konsola) i pozniej jedziesz wedle instrukcji, jak nie znasz angielskiego dobrze (tak jak ja) to kombinuj ;) - mi sie udalo

wiecej nie pomoge

Punkty sobie rejestruje jak jakies mam, w sumie nie wiem po co, bo gadzetow do polski nie wysylaja, ale ty chyba o Hiszpani wspominales? wiec wiesz ... moze a nawet na pewno powininees wejsc na http://www.nintendo-europe.com/ i tam wybrac kraj.

A co do tego ze gadzetow do Polski ponoc nie wysylaja, mam dwie opcje: jak cos uzbeiram, to niech wysylaja do brata w Anglii, ktory peni kiedys wpadnie do domu ;) - albo wysle (choc nie wiem czy to oplaclne) ... druga opcja, zbierac punkty, a pozniej w przyszlosci jak bedemial Wii zamieniac na Wii Points i kupowac za to gry z Virtual Console - ale tu tez nie wiem z jakim terminem wygasaja Gwiazdki na koncie na stronie - bo pewnie wygasaja, a Wii planuje miec za dluzszy kawalek zycia ;)

wiec ogolnie taka zabawa ;p
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

tutu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2008-01-13, 03:40

Re: Wii w Polsce

Post autor: tutu » 2008-01-14, 07:41

Dzieki serdeczne udalo sie ale jesli chodzi o te punkty to tez wlasnie nie wiem podejrzewam ,ze chodzi o gadzety bo mam napisane ze sa wazne do konca stycznia te punkty wiec nie wiem czy zbierac dalej czy poprostu wymienic na jakas koszulke.Do konca nie wiem jak zbierac punkty w konsoli zebym mogl dostep do tych gier co tam sa.Jak bedziesz cos wiedzial to daj znac.P :grin: ozdrawiam

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ramzes64 » 2008-01-14, 15:36

no ja zbieram, one po miesiacu nie gasna, moze po pol roku ... a jak ma sie wii tojakos trzeba polaczyc te z tymi z Wii (nie wiem, bo nie mam Wii). Narazie i tak mam tylko 100pkt - chyba 500za konsole DS, 250 za rejestracje poczatkowa i 250 za gre na GC ... przelicznik jest podobno, 8000 pkt na stronie = 2000pkt wii - wiec jeszcze 7000 bym musial uzbierac, w co watpie abym szybko zrobil, bo mam uzywane gry tylko ;)

OK - pozdro - dalej radz se sam ;)
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ashka » 2008-01-14, 17:50

ramzes64 pisze:no ja zbieram, one po miesiacu nie gasna, moze po pol roku
"Stare", niewykorzystane Gwiazdy z klubu Nintnedo wygasaja w styczniu 2008.
Jesli zalozyles konto niedawno, to Gwiazdy zaczna ci wygasac w styczniu 2009.

BTW od niedawna nowe karty z VIP points tez maja daty przydatnosci do spozycia.
Ech te zmiany...

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: Gimiak » 2008-01-14, 20:56

ashka pisze:"Stare", niewykorzystane Gwiazdy z klubu Nintnedo wygasaja w styczniu 2008.
Jesli zalozyles konto niedawno, to Gwiazdy zaczna ci wygasac w styczniu 2009.

BTW od niedawna nowe karty z VIP points tez maja daty przydatnosci do spozycia.
Ech te zmiany...
Wycwanili sie cwaniaki, juz teraz nie dostaje sie 5pkt za codzienne logowanie... :(

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ashka » 2008-01-14, 21:42

Cos za cos, przynajmniej teraz sa jakies sensowne metody wydania tych punktow. Nawet jakies gadzety z japonskiego klubu nintendo sie pojawily.
Szkoda tylko, ze sa problemy z wymiana Gwiazd na Wii Points :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ramzes64 » 2008-01-14, 22:45

a jak to jest - bo do polski nie wysylaja gadzetow? ;( ... bo nie wiem czy uzbieralbym odpowiednia sumke do 2009r aby wymienic na te pkt do Wii, a Wii tez tak szybko chyba miec nie bede ... wiec aby je wykorzystac, to pewnie jakis gadzet, (koszulka lub cos) jesli uzbieram i wtedy adres sie podaje juz przy wyborze gadzetu? - bo narazie nigdzie ni epodawalem.
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ashka » 2008-01-15, 01:17

1. nie wysylaja do PL - ale wystarczy popatrzec po znajomych, moze ktos wyemigrowal i posluzy za skrzynke pocztowa - z tego co sie orientuje, sporo osob wlasnie tak zdobywa przedmioty w Nintendo D i UK.

2. adres pewnie podaje sie dopiero przy zamowieniu, bo ja zadnego nie podalam, a konto mam, polaczylam je z Wii i Gwiazdki spokojnie mi nalicza

tutu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2008-01-13, 03:40

Re: Wii w Polsce

Post autor: tutu » 2008-01-20, 20:17

ja zmawialem czapeczke z clubu nintendo adres podaje sie przy zamowieniu w ktoryms momecie i w ciagu czterech tygodni powinna przyjsc jak nie to jest podany numer i nalezy dzwonic tak jest w hiszpanii :smile:

tutu
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 5
Rejestracja: 2008-01-13, 03:40

Re: Wii w Polsce

Post autor: tutu » 2008-01-20, 20:22

ashka pisze:1. nie wysylaja do PL - ale wystarczy popatrzec po znajomych, moze ktos wyemigrowal i posluzy za skrzynke pocztowa - z tego co sie orientuje, sporo osob wlasnie tak zdobywa przedmioty w Nintendo D i UK.

2. adres pewnie podaje sie dopiero przy zamowieniu, bo ja zadnego nie podalam, a konto mam, polaczylam je z Wii i Gwiazdki spokojnie mi nalicza
jak sie laczy gwiazdki z wii.zamienia sie je na punkty

Awatar użytkownika
Gosiek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 189
Rejestracja: 2007-04-13, 19:03
Lokalizacja: Sarmatia
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: Gosiek » 2008-02-29, 21:27

Jak juz o Wii w Polsce mowa, to wpadlam dzis na dwa billboardy sieci Saturn reklamujace ta wlasnie konsole - zestaw w cenie standardowej, ale milo, ze w ogole ktos postanowil zareklamowac jakis inny sprzet niz XBOX czy PS2/3.
God of War II / Space Invaders Extreme swapzilla

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Wii w Polsce

Post autor: ramzes64 » 2008-02-29, 22:50

zrob zdjecie i pokaz - nie kazy ma tu takie wielkie sieci handlowe- i o takich reklamach mozna pomarzyc ;D
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

ODPOWIEDZ