Mario Strikers Charged

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Mario Strikers Charged

Post autor: Gimiak » 2007-05-04, 22:46

Juz niedlugo dostepna bedzie druga odslona gry Mario Smash Football. Filmik reklamujacy gre mozecie zobaczyc klikajac ponizszy link. Jezeli taka muzyka bedzie w tej grze to fiu, fiu...

http://mariostrikers.nintendo.de/

:D

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Mario Strikers Charged

Post autor: Damjen » 2007-05-05, 06:56

Genialny filmik, a sama gra...hmmm...wyglada troche jak walka gladiatorow w cyberpunkowym swiecie :P Muza rzeczywiscie czadowa ale nie sadze by ja wlozyli do takiej gry, hehe. Choc moze sie myle...
Wstyd sie przyznac ale nie gralem nawet W MSF, a tylko widzialem jak kolesie przycinali w Empiku caly dzien (nie dalo sie dopchac do konsoli :? )
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Mario Strikers Charged

Post autor: setezer » 2007-05-05, 08:18

Szkoda, ze to nie filmik na silniku gry. Niezle sie prezentuje, ale gra bedzie wygladac znacznie gorzej (niewiele lepiej od wydania z GC). Pierwsze co mi przyszlo na mysl, to SPEEDBALL! Mario Speedball. No niezle.

Powazny klimat i rozowa Peach, nie wiem czy to na pewno bedzie fajne. Mario powinien zapuscic brode do takiej gry, a on ciagle z tym krzaczastym wasem. Nintendo nic tylko tlucze kontynuacje, fajnie gdyby wymyslili wiecej nowych serii. Albo chociaz wzielo sie za Eternal Darkness 2.

Awatar użytkownika
barman
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 450
Rejestracja: 2005-12-21, 10:42
Lokalizacja: Łukow
Kontakt:

Re: Mario Strikers Charged

Post autor: barman » 2007-05-05, 08:37

sama gra...hmmm...wyglada troche jak walka gladiatorow w cyberpunkowym swiecie

Filmiki i intro z Mario Smash Football na GC tez byly takie kosmiczne. Sama rozgrywka juz taka nie bedzie :wink:

IMO dobrze, ze gra ukazuje sie na starcie Wii. Dla Gamecuba bylo juz za pozno :?

ODPOWIEDZ