iPhone

Atari Jaguar, NEC PC Engine, SNK Neo Geo i inne
kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: iPhone

Post autor: kon » 2009-04-10, 20:46

wiadomo, mi 30 gier by wystarczylo byleby byly dobre. nie mam zamiaru grac w jakies crapy tylko po to zeby miec zaliczone wszystkie gry z danego gatunku/danej konsoli/danego dewelopera itp. itd.
z wyscigow na psx cenilem bardzo gran turismo 1 i 2, need for speedy, wipeouta, twisted metal, test drive, driver, ridge racer, sw: racer. to byly fajne gry, wiecej wyscigow mi nie bylo trzeba (jak zwykle, nie jestem pewien czy wymienilem wszystkie). na ps2 krolem jest gran turismo 4, burnouty, kolejne need for speedy, genialne tourist trophy, formula 2006, midnight club, motogp, toca race driver.
no a co w nintendo? na n64 dobry jest mario kart, ale jak wspomnialem to nie sa pelnoprawne wyscigi, a bardziej zabawa kto kogo pieprznie niebieska skorupa, fzero i dlugo dlugo nic. na gcn to nawet nie wiem co wymienic, ssxy byly spoko jesli liczyc je jako wyscigi, gram teraz w dakar2, ale srednio mi sie podoba, no i need for speedy powiedzmy.

jezeli chodzi o wyscigi to sony - nintendo 1:0

no i znowu zrobil sie offtop :/

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: iPhone

Post autor: ramzes64 » 2009-04-11, 10:49

kon twoje pytanie jest smieszne - ale wlasnie potwierdziles to o czym ja od zawsze myslalem
ramzes: wymien mi jakies godne uwagi wyscigi, gry sportowe i jrpgi na nintendo. oo, za duzo chyba nie ma?
moze ich duzo nie ma, bo ja w te gry nie gram po prostu i mi nie są potrzebne na Nintendo ani na Sony (a tu jest tego duzo - wiec ta konsola nie ma dla mnie/nie miala dla mnie gier)

Na N64 wolalem platformowki, a co ty bys mi wymienil na PSXa? Crasha, Spyro, Medievil'a, Ape Escape(chyba jednyna ciekawa)? .... zadales niewlasciwe pytanie - po co mam ci wymieniac gatunki gier, ktore mnie nie intereują? ... nie interesuja mnie na nintendo, to na PSXie ktory ma TYLKO takie gry - tym bardziej nie - dlatego tez sprzet SONY mi ni podchodzi
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: iPhone

Post autor: Ukukuki » 2009-04-11, 12:05

ramzes64 pisze:a N64 wolalem platformowki, a co ty bys mi wymienil na PSXa? Crasha, Spyro, Medievil'a, Ape Escape

Do tego jeszcze Oddworld: Abe's Exoddus, Oddworld: Abe's Oddysee, Tomba!, Tomba!2 i genialna Castlevania: Symphony of the Night to te w miare uznane mi jeszcze spodobało się Pandemonium 2, Strider 2 i Heart of Darkness.

Awatar użytkownika
Storms
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1433
Rejestracja: 2007-06-23, 08:42
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: iPhone

Post autor: Storms » 2009-04-11, 14:13

Czy tu naprawde rozmawia się o Iphone? Zaczynam mieć wątpliwości.

ramzes64
Redaktor
Redaktor
Posty: 4174
Rejestracja: 2006-02-26, 01:50
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: iPhone

Post autor: ramzes64 » 2009-04-11, 15:00

Ukukuki pisze:
ramzes64 pisze:a N64 wolalem platformowki, a co ty bys mi wymienil na PSXa? Crasha, Spyro, Medievil'a, Ape Escape

Do tego jeszcze Oddworld: Abe's Exoddus, Oddworld: Abe's Oddysee, Tomba!, Tomba!2 i genialna Castlevania: Symphony of the Night to te w miare uznane mi jeszcze spodobało się Pandemonium 2, Strider 2 i Heart of Darkness.
co jednak nie zmienia faktu, ze nic nie pokona Banjo-Kazooie, Donkey Kong 64, Super mario 64

tak samo jak nic z N64 nie pokona tego Gran turismo (ale ze wyscigi mnie nie interesuja az tak bardzo, a symulatory TYM BARDZIEJ - to argument wyscigow na PSXa do mnie nie przemawia).

* kończymy off topa
Professional N I N T E N D O Game Tester - od 1998r.

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: iPhone

Post autor: Rondel Spears » 2009-04-12, 10:14

No, są lepsze platformówki niz Super Mario 64 - mi np. taki Heart of Darkness (ś w i e t n a gra!) sprawiał o wiele więcej przyjemności niż chodzenie Marianem. Ale co do Banjo i DK - cóż, to już pierwsza liga jeśli chodzi o platformery (tu PSX chyba nie ma nic lepszego do zaoferowania, ale PS2 ma porównywalne pozycje).

iPhone ma fajny stylus.
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: iPhone

Post autor: Axi0maT » 2009-04-12, 10:17

Fakt... nad Heart of Darkness strasznie ubolewam ze na N64 nie wyszlo bo to jedna z najlepszych pozycji w tamtym okresie.

EDIT: Jeżeli zobacze kolejny post bez wzmiance o Iphone to ulegnie on kasacji.
Ostatnio zmieniony 2009-04-12, 13:21 przez Axi0maT, łącznie zmieniany 2 razy.

kon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2009-03-10, 18:04

Re: iPhone

Post autor: kon » 2009-06-07, 15:16

moje nowe gry:

-cooking mama - to samo co na dsie, gra czasem nie chce reagowac (albo robie cos zle). ogolnie w porzadku
-cops and robbers - prosta gierka polegajaca na uciekaniu przed policja (cos jak etapy w crashu gdzie spieprzalo sie przed sniegowa kula/kamieniem). krotkie etapy, dobre sterowanie - postac biegnie sama, skok/wslizg - dotkniecie ekranu, skrecanie - wychylanie iphona)
-tap tap revange 2.5 - dziala plynniej, wyglada lepiej, polecam goraco wszystkim co lubia gry muzyczne
-tower bloxx 3d deluxe - mile dla oka, przyjemne ukladanie wiezy z klockow. pare rzeczy do odblokowania przedluzaja zabawe.
-supercross - wyglada ladnie, niby jezdzi sie przyjemnie, ale wyscigi sa nudne. zawiodlem sie
-flight control - ciekawa gra polegajaca na naprowadzaniu samolotow i helikopterow na odpowiednie ladowiska. wkurza brak poziomow (tzn. przez pierwsze 5 minut za duzo sie nie dzieje, jezeli przegramy po 20 minutach grania to zaczynamy WSZYSTKO od poczatku)
-ports of call - wierny remake starej gry pod tym samym tytulem - smakowite!
-trivial pursuit - elektroniczna wersja planszowki. dobry multipplayer na jednym iphonie, szkoda, ze nie ma polskich pytan.
-wolfenstein 3d - wierny remake, gra sie bardzo wygodnie na dotykowych controlsach.
-need for speed undercover - przepiekna grafika, wygodne sterowanie, plynnosc, spora ilosc samochodow - polecam wszystkim fanom wyscigow
-assassin's creed - to samo co na dsie, z poprawiona grafika, za to mnie wygodnym sterowaniem.
-mgs touch - podchodzilem do tego z duza rezerwa, ale gra jest bardzo dobra, dawno sie tak nie bawilem grajac w celowniczek, nie gralem w mgs4, ale wydaje mi sie, ze touch ma ta sama fabule (jak ktos wie to neich potwierdzi). szkoda tylko, ze do odblokowania sa tylko tapetki (choc ladne)

ODPOWIEDZ