NEO GEO mini

Atari Jaguar, NEC PC Engine, SNK Neo Geo i inne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Brzostek
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 257
Rejestracja: 2011-01-08, 00:00
Lokalizacja: Wrocław

NEO GEO mini

Post autor: Brzostek » 2018-06-10, 11:52

Neo Geo mini oficjalnie zapowiedziane i zaprezentowane:
https://www.youtube.com/watch?v=RdINRIw ... e=youtu.be
Jednak wolałbym, żeby wyglądało to jak małe Neo Geo, tak jak w przypadku mini konsolek Nintendo. Ja bym pewnie od razu podłączył do TV, bo jak dla mnie wydaje się to trochę za małe, żeby komfortowo grać.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: NEO GEO mini

Post autor: Axi0maT » 2018-06-11, 12:58

Ten ekranik i kontroler to jakas pomylka. Nie wiem kto to wymyslil. Szkoda ze bedzie mozna podlaczyc tylko zwykle joye stylizowane na te od Neo Geo CD a Arcade Stickow nie bedzie. Ogolnie wyglad jak dla mnie moze byc, tylko wlasnie ta funkcjonalnosc z graniem jak na handheldzie moim zdaniem kompletnie zbedna. Dobor gier taki sobie, zawsze moglo byc lepiej. Mysle ze mimo wszystko jesli bedzie w przyjaznej cenie (tak do 100$) to powinno sie niezle sprzedawac. Powyzej to juz mam watpliwosci... Szczegolnie ze nikt wprost nie powiedzial czy kontrolery beda w zestawie.

Awatar użytkownika
philipo
Sponsor
Sponsor
Posty: 258
Rejestracja: 2006-12-26, 11:32
Lokalizacja: Lipnica k/ Kolbuszowej
Kontakt:

Re: NEO GEO mini

Post autor: philipo » 2018-06-11, 17:11

Mam mieszane uczucia, sam koncept wypuszczania takiego sprzętu podoba mi się. Niestety wygląd konsoli tak jak pisze Axi0mat to pomyłka.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: NEO GEO mini

Post autor: alf » 2018-06-12, 07:54

Pozostaje nam poczekać aż ujawnią cenę no i dostępność sprzętu na naszym rynku.
Wizualnie to wygląda jakby było kiepskiej jakości a wydawało mi się że gry arcade wymagają bardzo dobrych komponentów (precyzyjna gała i przyciski) aby prawidłowo wstukiwać combosy. No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
/dev/null
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 56
Rejestracja: 2018-12-07, 13:42
Lokalizacja: wlkp

Re: NEO GEO mini

Post autor: /dev/null » 2018-12-11, 06:56

Wypuścili, rewelacji niema. Trzeba chyba kochać Neo Geo, tak bardzo, że boli żeby to kupić. Aktualnie cena to około 650zł...

ODPOWIEDZ