Guilty Gear

PS, PS2, PS3, PS4, PS5
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Guilty Gear

Post autor: szaden » 2007-12-17, 22:11

Co sadzicie o tej serii bijatyk? Ja osobiscie ja uwielbiam i stawiam wyzej od Street Fightera, ktorego tez lubie. Mozliwe, ze powodem takiego stanu rzeczy jest ciekawy klimat tego 2D fighter'a i bardzo dobry system walki? A jak wy myslicie? Czy Guilty Gear to najlepsza seria bijatyk 2D? Pozdrawiam i czekam na rzeczowe odpowiedzi :wink:
ps. czy ktos moze sie orientuje czy GGXX Accent Core wyszedl poza granice Japonii?

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Guilty Gear

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-18, 13:40

Osobiscie mialem do czynienia z GGXX Reload i Asuka (obie wersje na PC mozna bylo jakis czas temu kupic za grosze z gazetami) i z checia przyznaje, ze gra jest przednia, a jak dla mnie w dziedzinie 2D ustepuje tylko SF3.

Duzy plus dla GG za charakterystyczne i udane postacie (z Zappa i Faustem na czele).
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Guilty Gear

Post autor: philemon » 2007-12-23, 15:17

szaden pisze:Czy Guilty Gear to najlepsza seria bijatyk 2D? Pozdrawiam i czekam na rzeczowe odpowiedzi :wink:
ps. czy ktos moze sie orientuje czy GGXX Accent Core wyszedl poza granice Japonii?
Tak, Accent Core zostalo wydane w systemie NTSC-US.

---
Wlasnie skonczylem demo GG2: Overture (mozna sciagnac na X360 poprzez zalozenie japonskiego :wink: konta) i doslownie rece opadaja. Poza skokiem w 3D (sredniawym), gra zostala zredukowana do chodzonej mordoklepki typu Samurai Warriors czy 99 Nights: atakowac mozna tylko 2 klawiszami, zostal tylko pojedynczy skok, arsenal ciosow zubozal, wprowadzono system przedmiotow, itp.

Wiem, ze to jest tylko demo ktore niekoniecznie musi odzwierciedla produkt koncowy, ale jak dla mnie to gra przestala byc fighterem. Gra stracila jakakolwiek dynamike przez co wypada slabo nawet jak na zwyklego 'beat'em up', jest po prostu za wolna i przewidywalna...

Wyglada na to, ze Accent Core to ostatnia prawdziwa bijatyka z serii.. :(

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Guilty Gear

Post autor: szaden » 2007-12-23, 15:47

philemon pisze:Wlasnie skonczylem demo GG2: Overture (mozna sciagnac na X360 poprzez zalozenie japonskiego :wink: konta) i doslownie rece opadaja. Poza skokiem w 3D (sredniawym), gra zostala zredukowana do chodzonej mordoklepki typu Samurai Warriors czy 99 Nights: atakowac mozna tylko 2 klawiszami, zostal tylko pojedynczy skok, arsenal ciosow zubozal, wprowadzono system przedmiotow, itp.

Wiem, ze to jest tylko demo ktore niekoniecznie musi odzwierciedla produkt koncowy, ale jak dla mnie to gra przestala byc fighterem. Gra stracila jakakolwiek dynamike przez co wypada slabo nawet jak na zwyklego 'beat'em up', jest po prostu za wolna i przewidywalna...
Overture to syf nieziemski, ktory nawet nie moze konkurowac z prawdziwym GG, czyli z bijatyka. Arc system ma chyba jakies loty na punkcie chodzonych bitek. Najpierw sredniawy GG: Judgment na PSP ktorego ratowal tylko dodany GGXX: Reloaded, a teraz to... Mam nadzieje, ze na PS3 ukaze sie GG w swojej prawdziwej postaci fightera 2D!
philemon pisze:Wyglada na to, ze Accent Core to ostatnia prawdziwa bijatyka z serii.. :(
Mam nadzieje, ze nie! Sam katuje juz od pol roku GGXX: Slash (niestety pirata :( ) i zamierzam w niedlugim czasie sprawic sobie oryginal AC.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Guilty Gear

Post autor: Morden » 2007-12-23, 16:05

szaden pisze:Mam nadzieje, ze na PS3 ukaze sie GG w swojej prawdziwej postaci fightera 2D!
Ci, ktorzy czekali na Street Fighter IV tez mieli nadzieje. Malo komu w obecnych czasach chce sie robic 2D. Nawet handheldy popychaja teraz bez problemu polygony wiec po co bawic sie w rysowanie kazdego ruchu, skoro mozna stworzyc model 3D i pozniej go animowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
szaden
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 46
Rejestracja: 2007-11-01, 15:07
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Guilty Gear

Post autor: szaden » 2007-12-23, 16:12

Morden pisze:
szaden pisze:Mam nadzieje, ze na PS3 ukaze sie GG w swojej prawdziwej postaci fightera 2D!
Ci, ktorzy czekali na Street Fighter IV tez mieli nadzieje. Malo komu w obecnych czasach chce sie robic 2D. Nawet handheldy popychaja teraz bez problemu polygony wiec po co bawic sie w rysowanie kazdego ruchu, skoro mozna stworzyc model 3D i pozniej go animowac.
Ale tymczasowo nie ma jeszcze zadnych zapowiedzi nowego GG wiecej nadzieja jeszcze pozostaje :P A nawet jesli nie wyjdzie nowy, lub bedzie w 3D to zawsze pozostaje GGXX:Accent Core ktory jest solidnie rozbudowany i bedzie mozna w niego grac jeszcze przez dlugi czas!

ODPOWIEDZ