CPS3 zlamane!

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-07-15, 13:59

O, fajowo. Kolejna osoba do 2D. Skad jestes, equimanthorn?
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-15, 14:31

Okolice Katowic.

I czy "kolejna"? Na forum Neo+ (wczoraj sie reglem z nudow) takze znalazlem pare osob wiernie oddanych mistrzom 2D! Jest nas coraz wiecej :)

A! Dziwne, ze teraz zaskoczyles - pod moim nickiem cos pisze :)

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-07-15, 14:46

A widzialem, widzialem z tym, ze nie wiedzialem czy tyczy sie to bitek czy ogolnie ; ) Ja w 2D gram juz bardzo dlugo, odkad pamietam. Moze masz czas jakos za tydzien przyjechac do Warszawy na mala gre? Senshu bedzie, ja bede, hiki bedzie i pewnie jeszcze kilka osob. Nocleg tez bedzie ; )
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-16, 15:53

Honmaru niedawno w Wawe organizowalo malo zlot polaczony z libacja alkoholowa i niby graniem ale dalem dupy bo przepilem (!) caly hajs na wyjazd i glupio sie z tym czuje, wiec takze wole nie mowic czy bede... Jak juz to sie odezwij na gadulcu.

A co do grania w 2D (tak bardziej "pro) to od czasow SFII. Jak ujrzalem to w "salonie" (pelnych meneli) to nie umialem spac po nocach. Tak totalnie mnie porylo na punkcie 2D w roku '94, kiedy to ujrzalem KoF'a 94 i Samurai Shodown 1 (oudated). Ale ponoc temat to zlamania zabezpieczen CPS3, wiec zeby nie bylo - nigdy nie mialem okazji ciorac na oryginalnym automacie CPS3 :(

ODPOWIEDZ