CPS3 zlamane!

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-06-22, 19:53

Tak Hiki. Tak wlasnie mysle. Strzel sobie stary mocniejsza kawe i przeczytaj wszystko jeszcze raz. Ale zebys nie czul sie zagubiony... Zabawnym wydalo mi sie trabienie na lewo i prawo ze W KONCU ludzie pograja sobie w SF3, skoro gra wyszla na trzy platformy [w przypadku 3rd Strike, tylko DC w przypadku dwoch pierwszych tytulow]. Mozna ja nabyc legalnie i bez wiekszych problemow, ale wiadomo. Kosztuje to wiecej niz ROM Z NETU + MAME.

Teraz dopisz cos madrego o tym jak to sie chwale tym co mam. O tym ze mnie stac, a innych nie. Czesto zarzuca mi sie ze stac mnie bo nie siedze w Polsce. Nie jestem jedynym ktory siedzi poza granicami Polski. Ktos tam pracuje w Irlandii, inny w Anglii. Ale tylko ja jestem zly bo mowie ze piraci sa be. Mam nadzieje ze czytales moje slowa PO wspomnianej mocnej kawie.
Obrazek

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-06-22, 19:54

Dzieki za tutotrial...najlepiej by bylo gdyby ktos wiedzial jak zgrac zawartosc klucza na kompa (to chyba zwykly sram tam jest+te zabezpieczenia przed zmiana napiecia itp.), a pozniej mozna by bylo sobie nagrac to na eeproma(lub eprom, nie wiem jak duzy jest rozmiar tego) :(

Mysle ze za niedlugo moze sie to stac realne, bo jak wiedza juz jak dzialaja zabezpieczenia, na pewno da sie napisac klucz-lamacz, czy cos w tym stylu. Ciekawe czy znajda sie takie osoby.

Widze ze nie masz ochoty juz dyskutowac o piractwie :roll:

edit:

A wracajac jeszcze....czyli co? jesli posiadam legalna kopie na ktoras z platform, nadal nie moge grac ? jak kupie na cps3, to capcom juz ani grosza na mnie nie zarobi, kupujac na ps2, maja znowu kase z tej gry. Mimo ze granie na emu w ta gre jest nielegalne, bede gral, bo juz sie dolozylem do SF3 kupujac na PS2, a ze SF3 na cps3 juz nie sprzedaja, wiec mysle ze jest to sprawiedlie (raz jeszcze, nie legalne). Na 200% nie przeocze okazji pogrania z kolegami przez neta.

Hiki
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-27, 08:22

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Hiki » 2007-06-22, 20:01

Heh, dalej nie rozumiesz, bo zyjesz w swoim swiecie. Proponuje otworzyc oczy. Na dodatek nie zrozumiales tego co napisalem. Widac trudno jest zrozumiec kogos kto posiada oryginalna gre na konsole i nie uwaza za kradziez uzywania tej samej gry na emulatorze (ktory otwiera nowe mozliwosci vide netplay). I dzieki, ze jestes tak wspanialy, tak wszystkowiedzacy, tak nieomylny (prawie jak Chuk Norris), ze mnie uswiadomiles, ze SF3 wyszedl na konsole!

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-12, 04:09

Senshu pisze:bo w swoich listach na swapzilli czy ign nie maja tej pozycji i ktos im piractwo bedzie zarzucal ? to jest smieszna sprawa funkcjonowac na forum w cieniu tych ktorzy maja najwiecej gier i kasy...
...jakby paranoja...

Zlamali zabezpieczenia, ElSemi zrobil emu, dzieci nasciagaly romy i wszyscy happy. Ale nagle wychodzi, ze Warzard jest daremny i anemiczny, JoJo - jak zawsze - tandetny, a te SFIII jakos nie do konca daja rade... Ja ciesze sie z jednego powodu - moglem przypomniec sobie jaki Giand Attack jest zajebisty, a po godzinie pozbyc sie roma jak i samego emulatora. Czy zlamalem prawo? :angry: Nie wazne.

CPS3 sprawil mi zawod :( bo chyba za duzo sie po nim spodziewalem.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-07-12, 08:09

Trzeba bylo grac w 1997 a nie w 2007. Jesli ktos spodziewa sie cudow bo wiele dobrego slyszal o systemie przez ostatnie dziesiec lat, moze sie zawiesc. Jednak w '97 SFIII dawal rade. 3rd Strike stal sie nowym SSF2T i graja w niego wszyscy. Wszystko dzieki CPS3. To ze board nie odniosl wiekszego sukcesu mozna powiazac z konsolowym boomem. Coraz mniej ludzi na calym swiecie odwiedzalo salony gier w '97 i w pozniejszych latach bylo coraz gorzej. Nie znaczy to ze CPS3 byl cienki. Bo nie byl.
Obrazek

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: soberpl » 2007-07-12, 12:36

Ta, ale moze w 1997 roku kogos jeszcze na swiecie nie bylo, ani w planach? Wydaje mi sie, ze zbyt wiele nowych gier wyszlo i niestety owe gry juz nie prezentuja sie tak wspaniale jak to mialo miejsce jeszcze kilka lat temu (kiedy byly w sferze marzen).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-07-12, 14:51

Z ta sfera marzen to chyba lekka przesada. Pierwsze dwa tytuly w serii SFIII wyszly na DreamCast jako Double Impact w '99. 3rd Strike rok pozniej. Jesli ktos nie zakrecil sie wokol tytulu przes OSIEM lat [nie powiem dziesiec, bo nie kazdy mial mozliwosc zagrania na automacie], niech nie biadoli ze mu grafika nie pasuje i ze gra, w ktora pierwszy raz gra na emulatorze w 2007 "zawodzi".
Obrazek

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-07-12, 17:09

Hmm powiem tylko, ze na Warzard straszliwie sie zawiodlem, dobrze ze czasem nie skusilem sie na ten tytul swojego czasu...reszta gier tez nie bardzo, jedynie 3rd strike daje rade (no i second impact w sumie tez, gralem na dc) ale przez neta i tak nie pogram :( problem z przejsciowka usb do duala (lagi ma straszliwe), wiec zostaje znowu PS2 :smile:

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-14, 12:01

Morden pisze:Trzeba bylo grac w 1997 a nie w 2007
I sie gralo. Ale w takowego Warzarda nie bylo opcji zagrac, czy to jest dla Ciebie jasne? Czy chcac sprawdzic Warzard'a popelnilem blad, grzech, cholera wie co? Tylko bez zadnych "zyciowych, adekwatnych porownan"...
Morden pisze:graja w niego wszyscy
srednio to przekonuje...
Morden pisze:Nie znaczy to ze CPS3 byl cienki. Bo nie byl.
Nie byl. Zgadza sie. Capcom byl cienki jak dupa weza.
A CPS3 zawiodl jako caloksztalt... a moze to Crapcom ze swoja durna polityka?

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-07-14, 12:56

equimanthorn pisze:
Morden pisze:graja w niego wszyscy
srednio to przekonuje...
Wyjasnijmy sobie jedno. Dyskusja ta ne polega na tym bym argumentami przekonal cie do zmiany zdania na temat danego tytulu. Nie czekam na moment w ktorym powiesz "Masz racje, gra jest dobra. A nawet bardzo dobra.".

Po prostu uwazam ze piszac o tak starym tytule w ktorego zagrales po raz pierwszy w roku 2007 na emulatorze, powinienes brac pod uwage to jak tytul mogl byc odbierany wtedy. Warzard to rok 1996.

Znam wiele osob ktore zupelnie nie trawia serii Samurai Shodown z uwagi na mechanike gry. Przeszkadzaja im te wszystkie slash'e i zoom'y, uwazaja sam gameplay za chaotyczny i tak dalej. Wielu w ten sam sposob widzi Warzard, zapominajac o tym ze na ekranie CPS3 popycha gigantyczne sprite'y z dosc duza iloscia klatek animacji. Sama gra tez tragiczna nie jest, ale jesli sa lepsze to wiadomo ze sieniemy wlasnie po nie.

Teraz wracajac do sprawy 3rd Strike i tego ze w tytul graja "wszyscy". Rozumiem ze ciebie to nie przekonuje, i tak to zostawmy. Jesli jednak tytul stal sie szablonem do nasladowania dla tworcow bijatyk 2D, gra sie w niego na wszystkich turniejach i jest cholernie popularny, oznaczac to musi ze jesli nie tobie, to komus sie jednak spodobal, a co za tym idzie nie byl ani nie jest zly.

P.S. - Klip z Warzard'a dla tych ktorzy jeszcze nie mieli okazji emulowac.
http://youtube.com/watch?v=nuiuhlNMR_g
Ostatnio zmieniony 2007-07-14, 18:19 przez Morden, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-14, 16:07

Nie zrozumielismy sie. Swoja "przygode" z SFIII (co napisalem dwa razy) zaczalem wlasnie na konsoli Dreamcast i nie twierdze, ze czas nadgryzl jakos specyficznie ta "trylogie". Po prostu obstaje przy tym, ze Second Impact mimo komercyjnej (takiej czystej, w "dobrej" mainstreamowej postaci) przewagi 3rd nadal jest autentycznie "lepsze". Design, otoczka, klimat, grafika (a jakze!).

Warzard'a trudno jest mi teraz ocenic jako gre w danego roku gdyz dla mnie to ma srednie znaczenie (Agressor of Dark Kombat dalej cholernie mi sie podoba... a mlode nie jest). Gra jest tu i teraz przez mymi oczyma, chwytam pada do lapy i probuje sie pobawic ta gra...ale jesli nie dostarcza mi upragnionej rozrywki - tak jak starusienkie Legend of Kage - to po prostu jej dziekuje. Mogla by nawet wczoraj wyjsc - to nie ma wiekszego znaczenia skoro nie daje tego "funa".

Mam nadzieje, ze nieporozumienia nie wynikaja przez moj styl pisania (zbyt chaotyczny?) , bo lepiej prowadzic konwersacje kiedy wszyscy rozmowcy jasno sie rozumieja.

I wiesz, ze txt o Samurai Shodown to byl cios ponizej pasa, prawda? :smile:

Edit:

To ja nie do konca przeczytalem z tym Warzard'em. Wybacz.

ps

a co sadzisz o Garou? Czy to "rzeczywista" odpowiedz SNK na 3rd?

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-07-14, 17:23

Od siebie dodam tylko, ze ubolewam nad faktem iz nikt nie chce grac w Garou, liczy sie tylko SF3 u nas (nie wiem innych krajach)...

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-14, 17:40

"U nas" na pewnym mega pirackim forum prawie przypominajacym warez, byl tur via kaillera (z lagami nie bylo problemow [jak dla mnie], bo na polskim serwie sie to dzialo) und piracki Kawaks + przepiracki dump bios'a. Oczywiscie uzywalismy oblesnie pirackiego rom'a i nawet w pewien sposob ingerowalismy w niego (ah my piraci) bo "zrobilismy" sobie decrypted C z "set 1", a zeby szybciej wczytywalo na slabszych pirackich kompach. Gralo sie milo, a moja Hotarcia rowno jechala z oponentami (choc z jednym bylo 5:0, 0:5). Czuje, ze musze sobie sprawic klapke na oko...

Do czego zmierzam? To, ze ogromna chec zagrania przeciw sobie w ten genialny tytul zmusila nad do piractwa. Gdybysmy tylko mieli mozliwosc nie kolidowania z prawem (ktore akurat mnie nie interesuje) i uszanowania ostatniego, wielkiego SNK w sposob godny to zapewne kazdy z nas kupil by matke NG i carta z Garou, ale - nie oszukujmy sie - to jest, bylo i bedzie malo realne...

Nie popadajcie w paranoje z ta walka z piractwem... bo wielu "piratow" to swoisci Roobin Hoodzi.

ps

pm me jak chcesz wiedziec o pirackich turach 2D :)

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-07-14, 17:57

Hehe milo o tym slyszec ! w Garou gralem bardzo dawno ostatni raz na powaznie jakies 3 lata temu, ogolnie zaczalem grac jak tytul zostal zemulowany (info na e#d i dzisiatki komentow, pamieta ktos ?). Nie mialem wtedy neta zeby obadac co i jak...gralem na powaznie jakies pol roku i przestalem, nie bylo z kim...a sf3 az tak bardzo mnie nie wciagal, owszem wymiata, ale jak mam wybor wole odpalic capcom vs snk 1/2 zamiast sf3.

Niebawem zaczne znowu grac w Garou, jak tylko sprawie sobie konwerter do pada z ps2 z play-asia (ponoc jest tam "bez-lagowy" model), wiec kailera niebawem pojdzie w ruch Obrazek

No zobaczcie ta walke... http://pl.youtube.com/watch?v=OO2lSMrDp ... ed&search=

Awatar użytkownika
equimanthorn
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 104
Rejestracja: 2007-01-05, 14:20
Lokalizacja: Taiwan
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: equimanthorn » 2007-07-14, 18:06

Senshu pisze:No zobaczcie ta walke... http://pl.youtube.com/wat...related&search=
Za to kocham SNK. Tylko kolo grajacy Gato zapomnial o f + A...

Sorry za offtopy :sarcasm:

ODPOWIEDZ