CPS3 zlamane!

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-06-21, 20:09

Jak wiadomo od jakiegos czasu - CPS3 zostalo oficjalnie zlamane. Dzisiaj sam wyprobowalem, bo nie wierzylem w to, co czytalem na roznych serwisach. Jednak zobaczylem i jestem piekielnie podjarany mysla o netplayu ze znajomymi. Co prawda sa jeszcze malutenkie problemy z grafika, ale reszta dziala idealnie.

Edycja: Zamienilem w nazwie tematu "zlamane" na "zlamane". [I.s.]
Ostatnio zmieniony 2007-08-08, 14:03 przez Blackie, łącznie zmieniany 1 raz.
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-06-21, 20:25

Jeee! Romy dla wszystkich! Ja tam moze kiepsko sie znam, ale granie w gry z CPS3 jest chyba srednio legalne jesli nie posiadamy danego tytulu w postaci arcade. Mozesz sobie miec dany tytul na ktoras z konsol, ale nadal nie mozesz emulowac automatowej wersji.

Nic to. Wazne ze zlamale co ucieszy ludzi trzepiacych w nielegalne romy. Dla mnie jedyna pozytywna wiadomoscia bylaby mozliwosc usuniecia baterii z security cart'ow CPS3.
Obrazek

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: soberpl » 2007-06-21, 20:25

Zgadza sie :D przez kilka ostatnich dni to byl istny maraton :D <podniecony> Aaa rom'om mowimy(niektorzy :P) NIE 8)

edit:
roznica kilku sekund

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-06-21, 20:31

Jee! Morden bij pirata! Masz teraz wiecej piratow do bicia, zobacz jak fucha Ci sie teraz bedzie krecic. Bedziesz teraz wiecej latac ze swoim fakolcem i wiecej piratow poskromisz...

Dla mnie wiadomosc o zlamaniu CPS3 jest naprawde pozytywna. Przede wszystkim brawo za wytrwalosc i wiedze osobom, ktore sie tym zajmowaly.
Ostatnio zmieniony 2007-06-21, 20:34 przez Blackie, łącznie zmieniany 1 raz.
He only went so far as the subconscious.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-06-21, 20:32

Jest to zajebista wiadomosc ! mam gdzies ze te romy nielegalne, mialem zamiar kupic CPS3 z SF3 i Warzard, przy okazji z Radiantem, ale poczytalem troche i wpakowalbym sie w niezlo gowno gdybym to uczynil...wywale 200 euro na gre ktore bez wiekszych powodow przestanie mi dzialac bo klucz sie zepsuje ? bez zartow, zaplacilem juz za mojego SF3 na PS2, wystarczy. Nie zamierzam tu prowadzic teraz debaty, wiadomo przeciez ze nielegalne, ale Morden, jak bedzie opcja gry przez net, to moze jakas partyjka mala, co ? :twisted:

Dziwny klimat jest na tym forum, zauwazylem ze wcale sie o grach nie gada...mimo ze wiekszosc grala np.w Chrono Cross jakies Vagranty itp. nikt nawet topicu nie utworzy, dlaczego ? bo w swoich listach na swapzilli czy ign nie maja tej pozycji i ktos im piractwo bedzie zarzucal ? to jest smieszna sprawa funkcjonowac na forum w cieniu tych ktorzy maja najwiecej gier i kasy...
Ostatnio zmieniony 2007-06-21, 20:35 przez Senshu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-06-21, 20:33

Swoja droga Capcom tez ode mnie zarobilo za SF3. I to nie raz.
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Morden » 2007-06-21, 20:43

@Senshu: Dlatego wczesniej wspomnialem ze jedyne z czego ja osobiscie moglbym sie cieszyc, to mozliwosc zdjecia baterii. Inwestowanie w CPS3 to nic zlego bo baterie mozna przeciez wymienic jesli wiemy co i jak, ale nie ma to jak komfort psychiczny gdy wiemy ze naszym CPS'om nic sie nie stanie chocby piec lat bez odpalania lezaly w kartonie.

Z moich CPSow baterie powycinalem dawno temu i problem mam z glowy. Mam tez jedna dwojke bez baterii. Teraz czekam na postepy z CPS3. Capcom niezle sobie z tymi bateriami polecial. Idiotyzm kompletny i same problemy.

P.S. - Bez jaj Senshu. Mamy rok 2007 i ludzie pewnie zdazyli juz pogadac o Vagrant Story na innych forach. Idz na PSX Extreme. Tam srednio raz w tygodniu ktos sie budzi z tematem "Chrono Cross - Najlepsze RPG?" lub "Najlepsze RPG na PSX!". Posiadam obydwa wymienione tytuly i co? Nie zalozylem tematow o nich. Poza tym nie wszyscy maja listy gier na IGN czy Swapzilla. Czepiasz sie TROCHE. Zle ci? Sam zaloz. Moze ktos sie odezwie.
Obrazek

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-06-21, 20:52

To byl przyklad, moze tytuly gier nietrafione, ale mam do nich sentyment :P powieniem wymienic killery z PS2 i NGC (a moze tylko NGC?)

btw to jest forum o retro jakby co.

Nikt sie sensownie nie wypowie, wide topic o Snatcher i pare innych.

Moze zakonczmy ten bezsensowny offtop ? Morden nie gadaj ze nie bedziesz odpalal tego emu...jak masz CPS3 i te gry bedzie to legalne (prawie) !

Hiki
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 93
Rejestracja: 2006-04-27, 08:22

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Hiki » 2007-06-21, 21:17

O, w koncu bede mogl pograc w SFIII New Generation i SFIII 2nd Impact. Fajnie, bo jeszcze tych gier nie widzialem. I w koncu otworzy sie mozliwosc grania po necie (mam nadzieje, ze lagi nie beda mocno przeszkadzac w parrowaniu :] ). Brawa dla ElSemiego i MAME team.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-06-21, 21:26

Ok, bo doczytalem w postcie Mordena...jak wymienic bateryjke w grach ma CPS3 bez utraty klucza ? SF3 w sumie chcialbym miec, tylko wlasnie te klucze :(

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Inlagd sill » 2007-06-22, 05:48

Morden pisze:Idz na PSX Extreme. Tam srednio raz w tygodniu ktos sie budzi z tematem "Chrono Cross - Najlepsze RPG?" lub "Najlepsze RPG na PSX!".
Bad idea.
Morden pisze:Zle ci? Sam zaloz. Moze ktos sie odezwie.
Good idea.
Senshu pisze:btw to jest forum o retro jakby co. Nikt sie sensownie nie wypowie, wide topic o Snatcher i pare innych.
Spojrzalem na strone glowna i widze, ze forum jest podzielone tak, zeby bylo miejsce na rozmowy o wszystkich konsolach, nie tylko retro (poza tym spojrz na ostatnie aktualizacje zarowno Panther, jak i Retro Age).

A to, ze czasami czlowiek sie natrudzi zakladajac rozbudowany temat, w ktorym probuje zachecic do niego innych, a w efekcie i tak prawie nikt (lub zupelnie nikt, jak tutaj) sie nie wypowiada, to prawda i jednoczesnie wielka szkoda, ale to chyba nie jest jeszcze wystarczajacy powod, zeby nie zakladac nowych tematow, do czego zachecam.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: setezer » 2007-06-22, 07:10

Jeee! Romy dla wszystkich! Ja tam moze kiepsko sie znam, ale granie w gry z CPS3 jest chyba srednio legalne jesli nie posiadamy danego tytulu w postaci arcade. Mozesz sobie miec dany tytul na ktoras z konsol, ale nadal nie mozesz emulowac automatowej wersji.

Nic to. Wazne ze zlamale co ucieszy ludzi trzepiacych w nielegalne romy. Dla mnie jedyna pozytywna wiadomoscia bylaby mozliwosc usuniecia baterii z security cart'ow CPS3.
Tak sie zastanawialem czy na forum Gameonly nie zaatakowac piewcy "dobrej" nowiny, ale wlasnie nie bylem pewien czy to jest nielegalne. Teraz juz jestem.

No ale nowina sama w sobie dobra, jakis jeden procent ludzi odpalajacych to emu ma oryginalne wersje (moze z tym jednym procentem to przesadzilem, pol procenta).

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Axi0maT » 2007-06-22, 07:48

Inlagd sill pisze:A to, ze czasami czlowiek sie natrudzi zakladajac rozbudowany temat, w ktorym probuje zachecic do niego innych, a w efekcie i tak prawie nikt (lub zupelnie nikt, jak tutaj) sie nie wypowiada, to prawda i jednoczesnie wielka szkoda, ale to chyba nie jest jeszcze wystarczajacy powod, zeby nie zakladac nowych tematow, do czego zachecam.
A jakos mi ten temat umknal... Zaraz ci tam odpisze.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Senshu » 2007-06-22, 09:05

Widze ze i tak o CPS3 nikt nie gada, polowa postow nie zwiazana z tematem, wiec wrzuce swoje ostatnie (mam nadzieje) 3 grosze nie zwiazane z tematem...

Wczoraj juz nie mialem kiedy, wiec nie chcialem wszczynac debaty, ale dzisiaj mam wiecej czasu, wiec zacznijmy od:
P.S. - Bez jaj Senshu. Mamy rok 2007 i ludzie pewnie zdazyli juz pogadac o Vagrant Story na innych forach. Idz na PSX Extreme. Tam srednio raz w tygodniu ktos sie budzi z tematem "Chrono Cross - Najlepsze RPG?" lub "Najlepsze RPG na PSX!". Posiadam obydwa wymienione tytuly i co? Nie zalozylem tematow o nich. Poza tym nie wszyscy maja listy gier na IGN czy Swapzilla. Czepiasz sie TROCHE. Zle ci? Sam zaloz. Moze ktos sie odezwie.
Nie czepiam sie ANI troche Mordenie, stwierdzam fakt ! Ludzie nie chca zakladac topicow, czy odpisywac na tematymy zwiazane z grami ktorych nie maja we wlasnej bibliotece, BO ktos taki jak Ty im za to wygarnie, np a TYM topicu:
Jeee! Romy dla wszystkich! Ja tam moze kiepsko sie znam, ale granie w gry z CPS3 jest chyba srednio legalne jesli nie posiadamy danego tytulu w postaci arcade. Mozesz sobie miec dany tytul na ktoras z konsol, ale nadal nie mozesz emulowac automatowej wersji.

Nic to. Wazne ze zlamale co ucieszy ludzi trzepiacych w nielegalne romy. Dla mnie jedyna pozytywna wiadomoscia bylaby mozliwosc usuniecia baterii z security cart'ow CPS3.
Skad do k...y nedzy wiesz ze nikt tutaj nie ma CPS3 ? Ten post jest okrutnie uwlaczajacy, bo z gory zalozyles ze jak Polacy pisza to pewnie CPS3 na oczy nie widzieli, wiec na 1000000% gadaja o piratach. Zamiast napisac cos ciekawego, gdyz posiadasz te gry, to postanowailes zjechac KAZDEGO rowno w ogole za to ze czytaja info o takich emu ! bo nikt nie napisal ze gra na romach.
Z moich CPSow baterie powycinalem dawno temu i problem mam z glowy. Mam tez jedna dwojke bez baterii. Teraz czekam na postepy z CPS3. Capcom niezle sobie z tymi bateriami polecial. Idiotyzm kompletny i same problemy.
Posiadam obydwa wymienione tytuly i co?
No i wlasciwie standardowo juz, wplotles do postu czego Ty tam nie masz w tych swoich zbiorach nic madrego nie wnoszac do tematu (a mnienam ze jednak moglbys jak miales (a zapomnialem ze masz, juz napisales) stycznosc z cps3).

To Ty zajebiscie czepiasz sie ludzi, i nie tylko w tym topicu to widac. Wiekszosc zawsze milczy, ale mam wrazenie mysli podobanie jak ja, BA identycznie !...+ nie chca z Toba juz zaczynac dyskusji bo wiadomo jak sie to konczy lepiej przemilczec, niz sluchac bezsensownego pieprzenia pogromcy piratow i nie tylko.

Jak sie zdecydujesz na odpalenie tego emu to mozemy sie umowic na jakas walke, z Blackiem mozesz miec problemy, ale ja zbyt dobrze nie gram, wiec na pewno dowartosciujesz sie taka wygrana z piratem, morale podskocza w gore i urzeczywistnisz swoje marzenie o biciu piratow !

BTW
Cytat:
Jeee! Romy dla wszystkich! Ja tam moze kiepsko sie znam, ale granie w gry z CPS3 jest chyba srednio legalne jesli nie posiadamy danego tytulu w postaci arcade. Mozesz sobie miec dany tytul na ktoras z konsol, ale nadal nie mozesz emulowac automatowej wersji.

Nic to. Wazne ze zlamale co ucieszy ludzi trzepiacych w nielegalne romy. Dla mnie jedyna pozytywna wiadomoscia bylaby mozliwosc usuniecia baterii z security cart'ow CPS3.

Tak sie zastanawialem czy na forum Gameonly nie zaatakowac piewcy "dobrej" nowiny, ale wlasnie nie bylem pewien czy to jest nielegalne. Teraz juz jestem.

No ale nowina sama w sobie dobra, jakis jeden procent ludzi odpalajacych to emu ma oryginalne wersje (moze z tym jednym procentem to przesadzilem, pol procenta).
Dobry pomysl, idzcie na GO.

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: CPS3 zlamane!

Post autor: Blackie » 2007-06-22, 09:13

W zasadzie to lepiej tego ujac nie mogles. W niemal kazdym temacie poswieconym jakiejs grze przewija sie elaborat na temat piractwa. Nie wspomne o odejsciu w koncu od watku, ale czytac setny raz to samo to czlowiekowi robi sie niedobrze i nie ma ochoty pisac. A to czy ja sie swietnie bawie grajac na wypalonej plycie czy tez na oryginalnej to tylko i wylacznie moja sprawa i nikomu nic do tego.
He only went so far as the subconscious.

ODPOWIEDZ