Guns n Roses

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Zablokowany
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Guns n Roses

Post autor: Gimiak » 2006-01-19, 10:10

Jakos ostatnio skusilem sie aby zajrzec do innego dzialu w grach, i zobaczcie na co natrafilem. :)
Flipery strasznie mi sie podobaja, w tym co mnie uraczylo to zobaczcie ostatnie zdjecie (pistolet wybijajacy bile!)

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Damjen » 2006-01-19, 16:31

Fajne, ciekawe czy gdzies na swiecie jest pinball Bad Religion :) :wink: Chcialbym miec jakis flipper w domu ale wiem, ze mialbym problem z wybraniem motywu przewodniego :wink: :P
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Gimiak » 2006-01-19, 18:13

Czy jest? Nie wiem, raczej nie. Ja bym chcial, do salonu :| jak taki bede mial wogole - hehe. Szczerze to strasznie lubie pinballe :D, takze jakby tylko pojawila sie okazja posiadania jednej sztuki to nie powiedzialbym nie. Co do motywu, to nie jest to az tak bardzo wazne.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Guns n Roses

Post autor: Morden » 2006-08-15, 08:08

O ile motyw wazny nie jest, liczy sie konstrukcja. Nie lubie glupawych i niemozliwych flipper'ow, a takich jest wiele. Wbicie kulki na rampy graniczy z cudem, bonusy ciezko zaliczyc, multiball spada w trzy sekundy po starcie. Takiego czegos bym nie chcial.

Ostrze sobie zeby na Terminator 2. Flipper jest naprawde przedni zarowno pod wzgledem konstrukcji jak i motywu. Jest to sztuka dosc popularna, wiec nie trudno znalezc go w dosc przystepnej cenie. Jak narazie, zona trawi zakup kolejnego automatu. Na flipper musze poczekac. Hehe.
Obrazek

Zablokowany