Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Morden » 2007-08-30, 08:14

Blackie... Daj spokoj stary. Kazdy kogo to w jakims stopniu obchodzi wie juz, ze widziales wszystkie klipy z turniejow, znasz imiona i nazwiska wszystkich lepszych graczy oraz nazwy wszystkich super arts.

Bijatyka dla poczatkujacego: Kup sobie Hyper Street Fighter II na PS2 i zacznij od klasyki jesli chcesz cos w miare prostego, ale i doszlifowanego zarazem [Blackie: Ja wiem ze rowniez seria SFII to niewyczerpany temat i mozesz mi cisnac kto ktory turniej wygral, ale daruj sobie prosze hehe].
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Blackie » 2007-08-30, 18:31

Ten temat po to powstal, zebym mogl chyba o tej grze pisac, tak? Jak Ty cos piszesz na temat techniczej strony sprzetu to ja Ci sie nie ********* (i tu uzylem "wulgaruzmu", ktory po prostu nie mogl przejsc i Ilnagd musial wyedytowac mi posta) argumentujac, ze nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi, bo rzucasz haslami, ktorych ja nie rozumiem. Jezeli choc jedna osoba rozumie o czym pisze (senshu rozumie) to mi to wystarczy.
Ostatnio zmieniony 2007-08-30, 19:46 przez Blackie, łącznie zmieniany 2 razy.
He only went so far as the subconscious.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Morden » 2007-08-30, 19:24

Blackie pisze:ja Ci sie nie wpieprzam
Hehe. No juz dobrze, dobrze. Nie goraczkuj sie. Po prostu uwazam to za zabawne gdy ciskasz tego typu tekstami, w odpowiedzi na pytanie od jakiej gry powinien zaczac nowy w temacie bijatyk gracz.

Mozemy sobie pogadac o tym ile jest rozwiniec Hyakki Shuu, czemu powinno sie ten ruch konczyc rzutem i dlaczego uwazam ze Akuma nie jest tania postacia, ale osobiscie uwazam ze to troche nudne, szczegolnie jesli nie ma sie mozliwosci na zywo pokopac. Dyskutowac o klipach z turniejow tez mozemy, ale skoro i ja i ty je widzielismy, co tu duzo gadac. Sam uwazam akcje Daigo za ostra chocby przez to ze koles gral pod niesamowita presja a mimo wszystko wyprowadzil walke na prosta.

Moge sobie odpalic trening i wyparowac praktycznie wszystkie super arty w grze, ale wiadomo ze to nie to samo. Super art w tym miejscu byl ruchem gracza pewnego wygranej. Wong mial wieksze szanse na wlepienie szybkiego pojedynczego ciosu niz arta, ale walka potoczyla sie tak a nie inaczej i byl to pierwszy klip na sieci przy ktorym ludziom opadaly kopary. Podbramkowy charakter tej ostatniej akcji sprawia ze ludzie sie klipem jaraja. A nie to, ze "ja tez potrafie wyparowac super arta".
Obrazek

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Blackie » 2007-08-30, 19:33

Hm, na mnie ta akcja tez robi wrazenie, jednakze widzialem rowniez inne, ktore uwazam za lepsze. Nie uwazam, ze skoro ja potrafie zrobic parry tego SA to jest to latwe do wykonania w normalnej walce. Tutaj bylo (tak jak wspomniales) duzo presji ze strony tlumu. Ja osobiscie sam mam problemy pokazac komus jakies combo, parry czy cokolwiek innego, bo strasznie sie denerwuje, ze nie wyjdzie i czesto jest tak, ze jak chce cos jakiejs osobie zaprezentowac to najczesciej wychodzi mi to nie w pierwszej, ale w kolejnych probach. A juz ponad wszystko Daigo juz nie gra w SF3 i nawet nie zakwalifikowal sie do finalu w ostatniej SBO (tak samo jak KO - moj ulubiony gracz Yunem, J czy inni znakomici gracze). A zapytam sie Ciebie - kim Ty grywasz w SF3? Czesto to odpalasz? Jaki jest Twoj ulubiony zawodnik i (z czystej ciekawosci) jaka plansze/arene najbardziej lubisz?
He only went so far as the subconscious.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Senshu » 2007-08-30, 19:50

Mnie dziwi sytuacja - glowny zainteresowany nie zdarzyl jeszcze nic odpisac, a w jego obronie juz kilka ofensywnych postow w strone kogos kto chcial pomoc....a moze chlopak wszystko rozumie z tego co Blackie napisal ?
Ostatnio zmieniony 2007-08-30, 19:51 przez Senshu, łącznie zmieniany 1 raz.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Street Fighter III 3rd Strike: Fight for the Future

Post autor: Morden » 2007-08-30, 19:50

Blackie pisze:A zapytam sie Ciebie - kim Ty grywasz w SF3?
Ryu [tak, Ryu], Gouki / Akuma, Ibuki, Makoto. Niekoniecznie w takiej kolejnosci. Jako ze zaczynalem od New Generation, zaczelem zabawe z seria od jednej z dwoch powracajacych postaci. Potem zglebilem Ibuki. Z wejsciem 3rd Strike bardzo spodobala mi sie Makoto i walkowalem te postac dosc mocno. Gouki wiadomo. Killer zabojca pierwsza klasa.
Czesto to odpalasz?
Kiedys - Codziennie. Dzis - Bardzo, bardzo rzadko. Brak czasu [sa inne gry w ktore tez chce zagrac zanim wpadne pod samochod lub zadlawie sie posilkiem] i brak przeciwnikow.
Jaki jest Twoj ulubiony zawodnik
Ostatnio najlepiej gralo mi sie Makoto. Zaczelem ja doceniac po tym jak zaczelem kombinowac z Tanden Renki. Do tego calkiem przyjemne dashe.
jaka plansze/arene najbardziej lubisz?
Gdybym mial wybraz jedna tylko arene, musialbym stawiac na tlo Ryu z New Generation. Ogolnie tla z New Generation wypadaja moim zdaniem najlepiej. Jesli mialbym sie zdecydowac na jakies z 3rd Strike, bez watpienia Hugo.
Obrazek

ODPOWIEDZ