Hammerin' Harry

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
ODPOWIEDZ
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Hammerin' Harry

Post autor: Morden » 2008-05-14, 17:41

Dzis na YouTube calkiem przypadkiem trafilem na cala serie [7 bodajze] klipow na ktorych jakis kolezka gra w Hammerin' Harry narzekajac ciagle jaka to lipna gra. Zauwazylem ze to ostatnio bardzo popularna forma dla klipow. Odkopac stary tytul, pograc "na wizji" klnac przy tym niemilosiernie i jechac po starych, aczkolwiek nadal porzadnych grach.

Jako ze autor klipow gral na emulatorze, a na dodatek kaleczyl gre strasznie, postanowilem puscic mu odpowiedz w formie klipu na ktorym zaliczam Hammerin' Harry jednym zyciem na domyslnym stopniu trudnosci. Niestety etap ostatni sie nie zalapal. YouTube mowi ze nie moge dac klipu dluzszego niz 10 minut a moj skromnie nazwany Super Play trwa bez ostatniego etapu 9:45. Trudno. Dorzuce jako osobny klip pozniej.

Dla chetnych, oto zapis mojej dzisiejszej sesji z Hammerin'em. Gre ukonczylem na jednym zyciu z jedna strata kasku [a nie ludzika]. Z mojej winy zreszta, ale nie gralem w to jakies pol roku.

http://www.youtube.com/watch?v=9LpxDPz0jLo

P.S. - Latanie na pokrywach od kanalizacji to dosc fajny patent choc w samej grze ulatwic cos w maksymalnie dwoch miejscach. Zazwyczaj robie to glownie na pokaz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Rondel Spears » 2008-05-14, 18:40

Tez zauwazylem te mode na "recenzowanie" gry w sposob ktory ma byc chyba w intencji autora smieszny. Czasami celem recenzenta sa gry kiepskie, wiec forma recenzji jest do zaakceptowania (np. filmiki z Angry Video Game Nerdem, ktory bodajze to wszystko zapoczatkowal). Gorzej gdy ktos kto na starszych tytulach sie nie zna, dorwie jakas dobra produkcje i skresli ja przy uzyciu wszelakich "fuck'ow", "shit'ow" itp. Wielu sposrod ogladajacych mysli ze autor ma racje i potem mozna ogladac cztery gwiazdki przy akompaniamencie pochlebnych komentarzy.

Morden, bardzo dobry play through. Ale podejrzewam ze nikt go nie zauwazy, bo nic tam nie klnales, nie narzekales, nie plakales jaka ta gra jest kiepska ;). Widocznie masy leca tylko na taka forme rozrywki (chcialbym sie mylic :)).
Dla chetnych, oto zapis mojej dzisiejszej sesji z Hammerin'em. Gre ukonczylem na jednym zyciu z jedna strata kasku [a nie ludzika]. Z mojej winy zreszta, ale nie gralem w to jakies pol roku.
A nie jednego, bo dwoch :). Gdzies pod koniec, chyba dzdzownica Ci drugi zabrala (nie pisze tego ze zlosliwosci :)).
P.S. - Latanie na pokrywach od kanalizacji to dosc fajny patent choc w samej grze ulatwic cos w maksymalnie dwoch miejscach. Zazwyczaj robie to glownie na pokaz.
Skromny :P.
Blah, blah, blah :/

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Morden » 2008-05-14, 18:51

Rondel Spears pisze:A nie jednego, bo dwoch :). Gdzies pod koniec, chyba dzdzownica Ci drugi zabrala (nie pisze tego ze zlosliwosci :)).
To gdzie mialem stracic kask pierwszy raz? Jesli chodzi ci o koniec etapu gdy po wygranej walce z boss'em kask nagle znika mimo ze mialem go na glowie wczesniej, tak po prostu jest. Ani kaski, ani inne rodzaje mlotka nie przechodza do nastepnej planszy. Pierwszy i ostatni raz trace kask przy dzdzownicy [wiedzialem ze moge to schrzanic bo od dawna nie gralem, dlatego zostawilem sobie zapas ktory chwile po spracie biore].
Obrazek

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Rondel Spears » 2008-05-14, 19:08

Przepraszam, zwracam honor. Myslalem ze worek spadl Ci na glowe, i zaliczylem to jako strate :).
Blah, blah, blah :/

Awatar użytkownika
mog123
'jeszcze jeden stopien i...'
'jeszcze jeden stopien i...'
Posty: 946
Rejestracja: 2006-08-13, 00:37
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: mog123 » 2008-05-14, 19:10

Chce miec taki helm jaki hammerin harry.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Morden » 2008-05-14, 19:15

Po pokonaniu bossa nie mozesz ani ruszac postacia ani zginac czyms co jeszcze na ciebie leci. Momentalnie znika tez kask.

Z ciekawostek: Ogolnie w drugiej planszy by pokonac boss'a nie trzeba rozwalac zarowno kol jak i kabiny. Wystarczy sprzatnac kabine. Gdy rozwalisz kola a kabina nadal jest cala, pojazd spada na ziemie. Ja jednak odliczam ilosc trafien by zniszczyc kabine zaraz po kolach tak, by pojazd nie zdazyl zaliczyc gleby. Po wygranej walce animacja nie rusza dalej i pojazd mimo braku kol wisi w powietrzu.

Podobnie sprawa ma sie w planszy ze spadajaca iglica. Musisz zniszczyc ochrone by zaczelo pokazywac sie oczko, ale samej igly juz nie. Podobnie jak w bossie z planszy drugiej, wymierzam uderzenia tak, by odbicie po ciocie niszczacym igle skierowalo mnie na oczko i bum, dwa hity w locie i zegnaj bossie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rondel Spears
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 298
Rejestracja: 2007-01-15, 18:01
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Rondel Spears » 2008-05-14, 19:22

Hmm, zaciekawila mnie walka z bossem-kretem. Mianowicie, czy za kazdym razem kolejnosc w jakiej wysuwa on glowe z otworow jest taka sama? Ustawiales Harrego zawsze przy trafnym otworze, chyba ze jest jakas zaleznosc ktora okresla miejsce pojawienia sie glowy. Tak jakos mnie to nurtuje :).
Blah, blah, blah :/

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Hammerin' Harry

Post autor: Morden » 2008-05-14, 19:44

Rondel Spears pisze:Hmm, zaciekawila mnie walka z bossem-kretem. Mianowicie, czy za kazdym razem kolejnosc w jakiej wysuwa on glowe z otworow jest taka sama? Ustawiales Harrego zawsze przy trafnym otworze
Kolejnosc zawsze jest taka sama. Po prostu znam to na pamiec. Nie ma znaczenia w jaki sposob go walniesz [rozne sposoby uderzania w normalnej walce zabieraja rozne ilosci energii] ale walnac musisz. Jesli tego nie zrobisz, z otworu z ktorego sie wychylal wyskoczy maly kret [mozna je latwo zabic ale ta gra to jednak 1 hit = smierc, chyba ze mamy kask].

Gdy juz wylezie i walka toczy sie normalnie, krety wylaza z dziur i wlaza po scianach na sklepienie z ktorego spadaja na Harry'ego. Na klipie tego nie widac bo wykonczylem go zbyt szybko. Zdazyl wylezc jeden tylko kret gdy bylem przycisniety do sciany, ale po uderzeniu boss'a podskoczylem nad nim.
Obrazek

ODPOWIEDZ