Kupujemy swoj automat

Automaty do gier znajdowaly sie zwykle na dworcach,w pubach, w "salonach gier" itp. na ktorych mozna bylo pograc wrzucajac zeton. Stick, przyciski ekran TV lub lapki i fliper. Przezycia nie do z'emulowania.
Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Kupujemy swoj automat

Post autor: Morden » 2006-10-06, 08:54

Mejs pisze:Zauwazylem ze te gry z PCB zwykle sa dostepne na NES/Atari. Takie stare ale fajne (...)
PCB to skrot od PRINTED CURCUIT BOARD. Wszystkie gry arcade, ktore wyszly w postaci pojedynczych boardow okreslane sa tym mianem. Jamma jest standardem polaczenia elektroniki z maszyna. Oprocz tego istnieje wiele standardow plyt / matek, w ktore wpinamy carty, wkladamy plyty CD itd, by nie kupowac osobnych boardow dla kazdej z gier.

Taka mala informacja dla tych, ktorzy czuja sie lekko przytloczeni wszystkimi skrotami i nazewnictwem.
Obrazek

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Kupujemy swoj automat

Post autor: Ukukuki » 2010-05-21, 20:03

http://www.allegro.pl/item1050981721_au ... eeken.html

Zawsze czegoś mi brakowało w pokoju ;p. Co siedzi w środku i jaki właściwie jest to Tekken ? Szczerze ta gra mnie zbytnio nie interesuje ale jeśli okaże się ,że można coś sensownego włożyć do środka to się z chęcią skusze. Jeśli chodzi o automaty to jestem zielony jak tylko można ;p.
Famicom!

Zablokowany