Dex Drive

ODPOWIEDZ
Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Dex Drive

Post autor: Gimiak » 2007-05-29, 09:22

Dzial akcesoriow do Nintendo 64 powiekszyl sie o kolejna pozycja, jest nia Dex Drive sluzacy do archiwizowania, kopiowania itp. danych z Controller Pak'a.
Obrazek
Zapoznaj sie przygotowanym materialem.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Axi0maT » 2007-05-29, 09:39

Prawda ze piekny? Ten DexDrive to ozdoba mojej kolekcji... taka drobnostka z ktorej jestem naprawde dumny :D

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Gimiak » 2007-05-29, 09:47

smiesznie wyglada - jak ostrzalka do olowkow. ;p Fajnie przygotowany material.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Axi0maT » 2007-05-29, 10:02

Gimiak pisze:smiesznie wyglada - jak ostrzalka do olowkow. ;p
Ja Ci dam ostrzalka :x .... spojrz lepiej na tego swojego NES Satellite... wyglada jak piornik dla przedszkolaka :P
Gimiak pisze:Fajnie przygotowany material.
Staram sie... ostatnio setezer dosc ostro pojechal po przygotowanych przez mnie materialach wiec postanowilem podniesc poziom... mam nadzieje ze tym razem nie bedzie mial mi az tyle do zarzucenia :?

soberpl
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1984
Rejestracja: 2005-12-20, 23:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: soberpl » 2007-05-29, 11:34

Fajne urzadzonko :) pierwszy raz cos takiego widze.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Axi0maT » 2007-05-29, 12:22

Bedzie jeszcze drobna aktualizacja do opisu tego urzadzenia. Odnosnie tego jak chcieli je wykorzystac producenci gier... ale to raptem 2-3 zdania wiec za wiele juz sie nie spodziewajcie (znalazlem tez 2 drobne bledy - powtorzenia, wiec tez je poprawie za jednym zamachem).

Damjen
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 1481
Rejestracja: 2005-12-21, 02:50
Lokalizacja: Miasto Smoka
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Damjen » 2007-05-29, 13:22

Fajna sprawa - sam chcialem sobie kiedys to kupic jednak zrezygnowalem. Dobrze napisana recenzja :) Axiomat, te dwa ostatnie screeny, juz z samego okna programu - to Ty je chwytales z kompa? Jesli tak to jaka jest druga gra ktora widnieje pod nazwa [Title not in English] ? Jakis japoniec? :|
GBC, TV POKER, BSS-01, C64, CDTV, A800XE, A2600 Jr, FC, SMS 2, GEN 2+32X, SNESx2+SGB, SATURN, PSX, N64x2, DC, NGC+AGP, PS2, XBOX, WII :roll:

"Two things that kill videogaming: piracy and TASes"

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8536
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: Axi0maT » 2007-05-29, 14:35

AdamGilmore pisze:te dwa ostatnie screeny, juz z samego okna programu - to Ty je chwytales z kompa?
Tak... moje dzielo :evil:
AdamGilmore pisze:
Jesli tak to jaka jest druga gra ktora widnieje pod nazwa [Title not in English] ? Jakis japoniec? :|
Japoncow nie mam... jakies dziwne uprzedzenie mam do ich gier. Poki co to z gier JAP_only spodobal mi sie jedynie Sin&Punishment.
Ta druga gra ktora widnieje na screenshocie to nie pamietam co to jest, ale pytanie godne uwagi - bede musial o tym dopisac w artykule, bowiem sprzet dziala na dosc ciekawej zasadzie - w katalogu oprogramowania znajduje sie plik z lista gier. Jesli danej gry nie ma na tej liscie to pojawia sie wlasnie taki wpis [Title not in English].... wystarczy wiec ze masz jakas gre w niemieckiej wersji jezykowej (czasem tytul gry jest inny) i juz po sprawie. W wiekszosci przypadkow jednak wpis o grze znajduje sie w samym sav'ie wiec nie ma problemu... szczerze to nie mam pojecia co to za gra tak sie zalapala na screenshota, bo raczej nie przywiazywalem uwagi... po prostu wlozylem pierwszego lepszego Controller Pak'a i pstryk Print Screen'a :D Jesli jednak zalezy ci na rozwiklaniu tej sprawy to zaglebie sie w temat i znajde odpowiedz.

Awatar użytkownika
setezer
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 654
Rejestracja: 2005-12-22, 13:59
Lokalizacja: Borzymin
Kontakt:

Re: Dex Drive

Post autor: setezer » 2007-05-29, 15:33

Staram sie... ostatnio setezer dosc ostro pojechal po przygotowanych przez mnie materialach wiec postanowilem podniesc poziom... mam nadzieje ze tym razem nie bedzie mial mi az tyle do zarzucenia :?
Ja wytykam bledy/krytykuje nie z przyjemnosci, dla dobra strony.
wymaga osobnego niezaleznego zasilania.
Przecinek po osobnego.
od prostego kopiowania save'ow
Brak polskiego znaku - 'ow.
sav'ow
"sawow"? Brak "e" po "v".

Moze cos jeszcze mi umknelo, nawet nie wytykam powtorzen, to juz sprawa "stylu". Ogolnie prawie bezblednie: http://prawo-autorskie.edu.pl/autorskie.html , zatem to moje czepianie daje spore efekty.

Popieram Gimiaka i jego teorie wrzucenia urzadzenia w obudowe temperowki.

ODPOWIEDZ