Golden Axe Warrior

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Golden Axe Warrior

Post autor: froger3 » 2006-06-13, 20:27

"Chamsko, ale noz mi sie w kieszeni otwiera jak czytam tak subiektywne recki, oparte na niewiedzy, graniu na emulatorze i zyciu w niewiedzy."

Setezer wiesz, co do emmulowania, gdyby nie one to wogole cos takiego jak strony z reckami byly by zjawiskiem totalnie marginalnym w PL. Nie popieram emulacji(a co za tym idzie piractwa konsolowego), ale innego dojscia do niektorych gier w nasyzm kraju nie widze. Owszem jest allegro, ale naprawde rzadko(w porownaniu do liczby innych aukcji) zdarzaja sie tam rarytasy. aRPG ktorego opisales nie widzialam na serwisie ani razu.

Inna sprawa ze dla niektorych granie na emu nie rozni sie od graniu na konsoli(moge powklejac cytaty z bloga na dowod bo niektore byly smieszne:), wiec czy ktos gra na emu czy na konsoli..podczas pisania reki mu to nie robi. Mi osobiscie by robilo.

siudym
'czasem cos napisze'
'czasem cos napisze'
Posty: 332
Rejestracja: 2006-05-05, 23:20

Re: Golden Axe Warrior

Post autor: siudym » 2006-06-14, 21:19

nie bede sie rozpisywal, bo set juz napisal wszystko :lol: . Dla mnie najlepsza gra na SMS. Genialny klon zeldy, techicznie lepszy od pierwszej Zeldy. Swietna grafika, super system i wpadajaca w ucho muzyka!. Wczesniej sprzedalem giere razem w SMS'em senshu (potem trafila do setezera). Ostatnio pogrywam sobie w nia na emulatorze SMS na mojej nokii 6670 - gra sie marnie, bo sterowanie tragiczne, ale sama emulacja genialna, 100% oryginalu! :o

Jedno mnie zmartwilo :roll: - dlaczego Sega nie wydala Golden Axe Warrior 2 na SMD/GENESIS!!!! WHY!!! :roll: :?

ODPOWIEDZ