Tanglewood

ODPOWIEDZ
Snow8lind
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-26, 09:16

Tanglewood

Post autor: Snow8lind » 2018-09-05, 19:52

Hej.

Czy ktoś ogrywał już steamową wersję Tanglewood? Co o niej sądzicie? Ja póki co grałem jedynie w demo na Mega Drivie i czekam na dostawę pełnej wersji w pudełku. (Na Paprium niestety się nie załapałem, bo zbyt późno zacząłem się interesować wydaniem pudełkowym, a to na pewno będzie bardzo dobra gra :( )

Grafika i mechaniki zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Podobają mi się zwłaszcza różne "moce", ktore kojarzą się z tymi z Super Mario Bros. 3.

Jak przejdę pełna wersję to napewno pokuszę się o napisanie recenzji.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Tanglewood

Post autor: alf » 2018-09-06, 09:33

Nie siedze specjalnie w temacie, ale spojrzałem na gameplay jak ta gra wygląda i WOW! Mega kolorowa, w fantastycznym stylu, zupełnie jakby była stworzona za starych dobrych czasów. W jaki sposób można ograć demo na mega drive ? Wypuszczają je w wersji fizycznej ? Czy pełna wersja zostanie wypuszczona na kartridżu ?

Snow8lind
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 24
Rejestracja: 2018-08-26, 09:16

Re: Tanglewood

Post autor: Snow8lind » 2018-09-06, 11:26

Gra tworzona była z wykorzystaniem narzędzi z tamtego okresu i widać, że ktoś się dobrze znał na architekturze konsoli.

Demko można ściągnąc ze strony producenta, tam też można złożyć preorder na fizyczną kopię. Jeszcze widocznie wszystkiego nie wyprzedali albo zbierają zamówienia na drugą partię.
https://tanglewoodgame.com/index.html

Już dawno powinni rozsyłać ale mieli jakieś problemy w fabryce :/

No i jak napisałem w pierwszym poście, gra jest już dostępna na steamie za 1/4 ceny wydania fizycznego na kartridżu.

alf
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 281
Rejestracja: 2017-07-14, 21:29

Re: Tanglewood

Post autor: alf » 2018-09-07, 09:07

Ja tam nie lubie steama i mimo ceny szedłbym w wersje na kartridżu. O ile oczywiście miałbym Mega Drive. Niestety - obecnie jestem po drugiej stronie barykady i posiadam tylko SNESa ^_^

ODPOWIEDZ