retroage.net

bo stare gry są lepsze
Teraz jest 2017-11-22, 15:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Powitanie
PostNapisane: 2017-04-02, 18:00 
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'

No to jesteś we właściwym miejscu ;)

PostNapisane: 2017-04-03, 09:00 
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'

Hej!;)

Arhn.eu robi świetną robotę swoimi materiałami chociaż nie zawsze mi pasuje jego styl. Szkoda ,że Tomasz Drabik nie robi materiałów retro bo mam podobny gust.

PostNapisane: 2017-04-04, 08:45 
Sponsor
Sponsor

Witamy w jedynym slusznym miejscu :)

Co do Arhn to robi dobra robote ale czesto gesto zbyt powierzchownie. Widac ze jest to material skierowany do tlumu ktory lekko sie grami retro interesuje. Prawdziwe deep-retro-nerdy raczej niczego ciekawego sie tam nie dowiedza. Sam po jakichs 10-15 filmikach odpuscilem bo po prostu szkoda czasu. Uwazam jednak ze taki kanal jest jak najbardziej potrzebny bo zaraza wlasnie ludzi zamilowaniem do retro... Wiec jest to dobry material na start. A ci co potrzebuja wiecej to po prostu szukaja glebiej i trafiaja m.in. na retroage.

PostNapisane: 2017-07-14, 21:47 
'doskakuje do klawiatury'

Witam serdecznie.

Właśnie założyłem konto na tym oto portalu/forum.
Jak tu do was trafiłem ? Otóż dzięki użytkownikowi Axi0mat :)

Pół roku temu zacząłem interesować się nintendo 64. W szalonych latach 90tych byłem posiadaczem psx a nintendo 64 było wtedy dla mnie nieosiągalne. Czytając Oficjalny Polski Playstation Magazyn, Neo Plus i PSX Extreme, widziałem od czasu do czasu że sporo fajnych platformerów 3D trafia na nintendo 64 jako exclusive'y lub jako lepsze (lub gorsze) odpowiedniki gier z PSX.

Postanowiłem, że warto zaopatrzyć się w ten sprzęt i ograć najważniejsze tytuły.
Poszukując informacji na temat gier, wielokrotnie trafiałem na stare posty (okolice 2006 - 2007 roku) użytkownika Axi0mat i uznałem że to znawca tematu n64. Miło widzieć, że wciąz jesteś aktywny! Czy w temacie N64 nadal jestes graczem/kolekcjonerem ? Bo jak wstepnie spojrzałem w dział n64 tutaj to jakoś niewiele się dzieje :?

PostNapisane: 2017-07-15, 05:58 
Administrator forum
Administrator forum

Witamy cię alf.

Mamy zatem podobną historię. Akurat ja należę to tej mniej licznej grupy która za dzieciaka zamiast PSX dostała N64 ale reszta się zgadza. Zainteresowanie N64 sprawiło że swojego czasu pisałem solucje do gier na tą platformę, a to z kolei przykuło uwagę Axi0mata który mnie tu sprowadził.

Może niewiele się dzieje ale tu moda na retro ma już swoje lata, sporo tematów zostało poruszonych. :)

PostNapisane: 2017-07-15, 10:45 

Jaki jest aktualnie Wasz status jezeli chodzi o n64 ? Gromadzicie na to sprzet/gry czy przerzuciliscie sie na nowsze platformy nintendo ?

Btw. czemu nie mogę zalogować się na forum klikając "zaloguj" ? Ciągle wyświetla mi "nieprawidłowe hasło lub login". Aby wejść tu na forum zalogowanym, muszę wejsc na old.retroage.net, tam sie zalogowac i stamtad kliknac "forum". Wtedy wchodze tutaj juz zalogowany.

PostNapisane: 2017-07-16, 21:35 
Sponsor
Sponsor

Czesc alf, fajnie ze grono fanow N64 powieksza sie po raz kolejny :) Konsolka Nintendo 64 to bardzo niedoceniony sprzet a juz w szczegolnosci u nas w Polsce gdzie mimo wielu lat wciaz jest obca wielu osobom.

Osobiscie wciaz kolekcjonuje gry, akcesoria i konsole N64 jednak przyznaje szczerze ze sporadycznie juz cos kupuje - po prostu wiekszosc juz mam. Wciaz jest to moja ulubiona konsolka i mimo posiadania duzo wiekszej ilosci sprzetow (ok 60 sztuk), nadal uwielbiam wlasnie te konsole. Jesli bedziesz mial jakies pytania lub watpliwosci - wal smialo :)

Co do ruchu na forum to... po prostu wiekszosc tematow juz zostala poruszona i obgadana. Temat N64 po prostu wyeksploatowal sie na swoj wlasny sposob. Mysle jednak ze jest jeszcze kilka takich ktore mozna wciaz poruszyc... Kwestia czasu az ktos sie zainteresuje tym i zalozy watek na forum.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 922 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 58, 59, 60, 61, 62

Strefa czasowa: UTC + 1