Powitanie

Wszystkie tematy dotyczace forum
ODPOWIEDZ
Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Baieros » 2015-10-23, 21:03

Nie może to być taki nieogolony wieprz wrócił! Byłem wczoraj we Wrocławiu nawet :)

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: kanarekkk » 2015-10-23, 21:14

Hayabusa pisze:Witam wszystkich po długiej przerwie, część starszej załogi RetroAge powinna mnie kojarzyć z forum, nowsi użytkownicy już niekoniecznie, dlatego wypada się przywitać ze "świeżakami" ;)

Mam na imię Bartek, jestem z Wrocławia, postanowiłem odświeżyć sobie forum po 3-letniej rozłące wynikającej głównie z braku czasu i innymi sprawami na głowie.
Grami interesuję się od zawsze, kolekcjonuję i gram do dziś, jeśli tylko czas na to pozwala.
Moje ulubione platformy to Amiga, SMD, SNES, NES, SMS oraz gry Arcade.
Poza tym interesuję się muzyką i filmem, którym poświęcam tyle samo uwagi i wolnego czasu.

Pozdro :P
To sie nazywa zmartwychwstanie :P Witaj wsrod zywych :D
Obrazek

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Hayabusa » 2015-10-24, 11:34

No siema chłopaki :D Zaskoczenie może być o tyle spore że rzeczywiście przez ostatnie 3 lata nie dawałem znaku życia. Jak widać wróciłem, mam się dobrze i planuję nadrobić nieco zaległości wynikająych z nieobecności na RA.

Awatar użytkownika
PapaHerbal
Moderator
Moderator
Posty: 1557
Rejestracja: 2011-12-15, 14:15
Lokalizacja: Solny Gród

Re: Powitanie

Post autor: PapaHerbal » 2015-10-25, 22:20

Z awatara wnioskuję, że ostatnie 3 lata spędziłeś w Luizjanie, w Hotelu Siedmiu Bram. :wink:
Witaj ponownie na pokładzie.
Obrazek

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Hayabusa » 2015-10-26, 21:07

Nie inaczej, jak widać wróciłem cały i nie takie zombie straszne jak je filmują ;)

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Powitanie

Post autor: hat » 2015-10-27, 10:23

Czołem prosiaczki :D
Widzę że na starych śmieciach nic się nie zmieniło, ciągle po forum hula wiatr.
Wróciłem bo coś mi się tęskno zrobiło, może nawet zostanę na jakiś czas :P
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: kanarekkk » 2015-10-27, 14:02

hat pisze:Czołem prosiaczki :D
Widzę że na starych śmieciach nic się nie zmieniło, ciągle po forum hula wiatr.
Wróciłem bo coś mi się tęskno zrobiło, może nawet zostanę na jakiś czas :P
Nawet mi Ciebie brakowało :P
Obrazek

Awatar użytkownika
hat
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1718
Rejestracja: 2009-03-14, 22:03
Lokalizacja: miasto biznesu i seksu

Re: Powitanie

Post autor: hat » 2015-10-27, 15:42

Jestem wzruszony :P
Obrazek

Jedah
Redaktor
Redaktor
Posty: 138
Rejestracja: 2012-11-01, 00:09
Lokalizacja: Kraków, małopolskie

Re: Powitanie

Post autor: Jedah » 2015-10-27, 16:19

hat pisze:Czołem prosiaczki :D
Widzę że na starych śmieciach nic się nie zmieniło, ciągle po forum hula wiatr.
Wróciłem bo coś mi się tęskno zrobiło, może nawet zostanę na jakiś czas :P
A witam! Long time no see. :)

PSSystem
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 26
Rejestracja: 2015-10-27, 07:11
Lokalizacja: Nibylandia

Siarczyste powitanie 3:D

Post autor: PSSystem » 2015-10-27, 17:10

Witam wszystkich tutaj obecnych :) z góry zaznaczam, że zamierzam zadomowić się tu na dłużej, także moje powitanie będzie dosyć rozlazłe. Dodam też, że tak dawno nie pisałem na żadnym forum, że już nawet nie pamiętam gdzie szukać postów temu podobnych :c a przynajmniej to szukanie mi nie idzie ><

Anyway... Nick, którym się posługuję, jest nickiem ORYGINALNYM i mam nadzieję być kojarzony za jego pomocą (choć w ostatnich latach gugle coś dziwnie nawrzucało firm z podobną nazwą)... Poza tym z paroma osobami tutaj się znam ale nie wiem czy mnie do końca pamiętają ^^

Tak jeszcze z informacji czysto technicznych...zamierzam mieć swój wkład w ten serwis. Nie siedzę aż tak mocno w retro jak kiedyś, ale jestem posiadaczem XBOXa którego zaraz do retro trzeba będzie zaliczyć ( o ile ktoś już tego nie zrobił). Mimo to specyfikacje mojego kompa są tak cudowne, że do momentu napisania tego fragmentu internet padł mi dwa razy, a sam komp ładuje się 5 minut zanim normalnie mogę z niego skorzystać, o ile normalnym można nazwać odpalenie Warcrafta 3 na średnich ustawieniach grafiki ;-; Dlatego też wpadnę tu "raz na jakiś czas" bo nie mogę określić kiedy będę miał wystarczająco cierpliwości dla tego gruchota.

I jedna sprawa... klawiatura jest do d... Jeśli czasem nie wbije mi się spacja, nie bijcie, nie zawsze mogę to od razu zauważyć i poprawić :c

To teraz coś bardziej o mnie. Przede wszystkim nie jestem śmieszny, chyba że bawi was czarny humor. Czasem palnę coś przypadkiem co znajduje u innych uznanie, ale nigdy nie robię tego na siłę. Należę do grona osób wybitnie inteligentnych, co pewnie da się czasem we znaki moim "ja",ale mam nadzieję, że nie za często. I choć będą momenty, że nie odróżnię kota od psa (bardzo często chodzę niewyspany), to mam nadzieję, że będziecie mieli o mnie to lepsze mniemanie. Tym bardziej z chęcią wejdę w dyskusję z osobami, które mają do powiedzenia "coś konkretnego", ale z chęcią porozmawiam o rzeczach nijakich.

Z moich zainteresowań... Moim głównym konikiem są sprawy techniczne i choć pojęcie o nich mam niemalże zerowe, to zawsze z chęcią posłucham i się douczę, tym bardziej, że za rok wybieram się na Politechnikę Warszawską. Obecnie mam rok przerwy, gdyż dzięki cudownej Nowej Podstawie Programowej dopiero pół roku przed maturą z fizyki dowiedziałem się jak będzie ona naprawdę wyglądać.
Drugim moim ulubionym tematem są finanse. Obecnie moja wiedza odnośnie tej kategorii jest w powijakach, ale ciągle się uczę (w ogóle to kocham się uczyć, ciągle odczuwam nieustanny głód wiedzy, chyba że są wakacje lub niedziela). Tym samym jeśli zechcielibyście o czymś porozmawiać w tym temacie, to ja bardzo chętnie, a jeszcze chętniej posłucham waszych rad o ile takowe się znajdą.
Z innych rzeczy, to oczywiście książki (przeważnie kryminały, przygodowe, fantasy, fachowe, ale także mangi). Ponadto uwielbiam grać, ale ostatnio muszę się powstrzymać przez brak czasu. Dodam jednak tyle, że posiadam X360, PSP, GBA (gdzieś leży zakurzone), Wii, tablet (choć dobrych gier na niego jak na lekarstwo) i w planach mam jakąś konsolę, żeby odpalić Fallouta 4, ale to pewnie i tak poczekam ze 3-4 lata... No i tak dodatkowo, to lubię patrzeć na piękne kobiety (kiedy je mijam, ale mojej dziewczynie cicho sza), lubię samemu pisać (i to bardzo, ale żadne moje opowiadanie nie jest skończone) oraz uwielbiam fizykę.

Ulubione gry: Wszelkie Sonic'ki, nawet jeśli kiczowe, Fallout 3, Fallout NV, Saints Row 3, Far Cry 3, TES V: Skyrim, wszelkie Raymany (zwłaszcza trójka z polskim tłumaczeniem), Warcraft 3, Syberia oraz wiele wiele innych (zwłaszcza gier z dzieciństwa)...
Ulubione książki: Nie mam. Przez ręce przeleciało mi już tyle tytułów (przeleciało to dobre sformułowanie, ja książki pochłaniam), że nie mam nic ulubionego. Nadmienię jednak, że jedynym tytułem do którego wróciłem, jest "Seria niefortunnych zdarzeń" i zapewne jeszcze nie raz powrócę. No, i może do Ferdydurke.
Ulubione filmy i seriale: Tu krótko. Prawie nic nie oglądam. Telewizor jest oblegany przez resztę rodziny, przez co zatraciłem nawyk oglądania filmów. Mimo to mam swojego ulubieńca - "Nędznicy" w wersji z Hugh Jackmanem. Z seriali to dwa lata temu powiedziałbym "Gra o tron", ale ostatnio zaczęła tracić moje uznanie. Dlatego też powiem "Dr. House" i "Fringe" jako moi ulubieńcy.
Btw. z programów zdecydowanie Pogromcy Mitów, którzy uosabiają moją psychotyczną osobowość.

Tak w sumie to nie wiem co tu więcej dodać. Powiem tylko tyle, że z chęcią podzielę się moimi opowiadaniami i mam nadzieję, że będzie nam się wspólnie mile pisało ^^ Także jeszcze raz witam ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: kanarekkk » 2015-10-27, 17:44

Udało mi się odnaleźć właściwy temat ;) Witamy w naszych skromnych progach ;)
Obrazek

Hayabusa
Wsparcie sprzętowe
Wsparcie sprzętowe
Posty: 692
Rejestracja: 2011-07-28, 14:03
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Hayabusa » 2015-10-27, 17:54

Witaj na forum! Wyraźnie brakuje Ci w kolekcji jakiegoś retro sprzętu, ale myślę że szperając na forum upodobasz sobie jakąś ciekawą platformę do gier ;)

PSSystem
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 26
Rejestracja: 2015-10-27, 07:11
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Powitanie

Post autor: PSSystem » 2015-10-27, 18:17

Miałem kiedyś PSX, ale przez brak tytułów pozbyłem się go, bo szkoda było żeby się kurzył. Moje retro jest bardziej na kompa - zawsze coś :P zauważyłem, że głównie myśli się tu o tarych konsolach. Aż tak stary nie jestem, choc do tej pory mile wspominam Pegasusa z momentu, gdy miałem około 5 lat :) póki co nie stać mnie na zagłębianie się w stare gry,aczkolwiek mam pytanie do paru tytułów, ale to potem. Jestem tu bardziej dla powrotu do starych nawyków. Byłem członkiem innego forum, które umarło :/ teraz ogólnie to zauważyłem, że powracając do czegoś co robiłem kiedyś o wiele lepiej mi się funkcjonuje :P ale wspólny język znajdziemy na pewno :P w końcu nawet i ja sięgnąłem po starsze tytuły :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kanarekkk
Administrator forum
Administrator forum
Posty: 2512
Rejestracja: 2011-06-09, 12:51
Lokalizacja: TRN
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: kanarekkk » 2015-10-27, 19:44

Z ciekawosci, jakie to bylo forum?
Obrazek

Baieros
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2976
Rejestracja: 2010-07-10, 10:23
Kontakt:

Re: Powitanie

Post autor: Baieros » 2015-10-27, 21:26

czołem :)

ODPOWIEDZ