Ruch na forum

Wszystkie tematy dotyczace forum
Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Ruch na forum

Post autor: Mosquit » 2007-12-27, 20:12

Przepraszam, zalogowalem sie.
Morden pisze:Ja na szczescie loguje sie regularnie wiec nie mozna mi zarzucac ze wychylam sie tylko wtedy, gdy jest dym [tak jak Mosquit - tak, Ty]. Hehe. Poza tym troche sie dzieje, ludzie pisza, ogolnie jest milo.
Przegladanie tego forum nie wymaga zalogowania sie. Rowniez chcialbym zauwazyc, ze tak Twoja aluzja, Morden jak i Gimiaka jest nie trafiona co do mojej osoby. Radze nastepnym razem wpierw sprawdzic czy faktycznie jest tak jak mowicie. Inna sprawa, ze to forum glownie z 'drazliwych tematow zyje juz od dlugiego czasu.

Dziekuje.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Morden » 2007-12-27, 20:31

Mosquit pisze:Przepraszam, zalogowalem sie.
Wybaczam.
Twoja aluzja, Morden jak i Gimiaka jest nie trafiona co do mojej osoby.
Nie wiem czy Gimiak myslal akurat o tobie, lecz jesli tak bylo, nas jest dwoch. Ty jestes jeden. Prawda jest taka ze czesciej pojawiasz sie na forum by cytowac wypowiedzi innych i udowadniac im ze twoja, sluszna opinia, jest odwrocona od cytowanej o 180 stopni i tak byc powinno.

Nie wiem od kiedy cichcem przegladasz forum, ale pamietam ze zarejestrowales sie przy okazji afery tajwanskich bubli w sklepie PSX Extreme [ktore nadal tam sprzedaja tak przy okazji. 109 zlotych za tajwanska sciezke z Chrono Trigger, hardy harr harrrr!] by pocytowac mnie troche i poudowadniac ze czepiam sie, jak zwykle. Chlopaki chca zarobic, a ja sie czepiam. No kaman, Morden. Daj zyyyyc!

Sam lubisz powbijac sie w takie dyskusje. Wystarczy zajrzec do tematu o piractwie. W zadnym innym temacie nie napisales az tyle, bo bylo sie z kim sprzeczac. I ty mi mowisz ze jad, ze linczowanie, ze czepianie sie. Haha. Zamkneli temat w ktorym jezdzono po biednym TwilighMasterze i z checia odpowiedziales na moje "zaproszenie do rozmowy". Milego cytowania.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Ruch na forum

Post autor: Mosquit » 2007-12-28, 04:12

Morden pisze:Nie wiem czy Gimiak myslal akurat o tobie, lecz jesli tak bylo, nas jest dwoch. Ty jestes jeden.
A milion much nie moze sie mylic.
Morden pisze:Prawda jest taka ze czesciej pojawiasz sie na forum by cytowac wypowiedzi innych i udowadniac im ze twoja, sluszna opinia, jest odwrocona od cytowanej o 180 stopni i tak byc powinno.
Ciekawe na jakiej podstawie sadzisz, ze kogokolwiek kiedykolwiek tutaj przekonywalem o mojej 'jedynej slusznej opinii'. Predzej bym to o Tobie powiedzial [o czym za ponizej]. Z tego tez powodu tak rzadko tutaj ja sie wypowiadam [to tak a propo topica].
Morden pisze:Nie wiem od kiedy cichcem przegladasz forum, ale pamietam ze zarejestrowales sie przy okazji afery tajwanskich bubli w sklepie PSX Extreme [ktore nadal tam sprzedaja tak przy okazji. 109 zlotych za tajwanska sciezke z Chrono Trigger, hardy harr harrrr!] by pocytowac mnie troche i poudowadniac ze czepiam sie, jak zwykle. Chlopaki chca zarobic, a ja sie czepiam. No kaman, Morden. Daj zyyyyc!


To sie nazywa 'czara goryczy'. Przelewa sie w momencie nie do konca slusznych linczy :):) 'Poudowadnialem' [jakis neologizm nowy?], ze nie tylko mieli podrobki. Ale ofkorz licza sie tylko piraty, a ja zostalem nagle obronca PE [choc kompletnie mnie ta firma nie interesuje].

Morden pisze:Sam lubisz powbijac sie w takie dyskusje. Wystarczy zajrzec do tematu o piractwie. W zadnym innym temacie nie napisales az tyle, bo bylo sie z kim sprzeczac. I ty mi mowisz ze jad, ze linczowanie, ze czepianie sie. Haha.


Kompletnie nic o mnie nie wiesz, nie wiesz co lubie i nie jestes w stanie na podstawie postow na tym forum wywnioskowac co, gdzie i kiedy lubie pisac. Znowu uogolniasz cos na podstawie strzepkow informacji. Ofkorz pojdzie to na poczet 'opierania sie na tym co przedstawilem na forum'. Zawsze wygodne wytlumaczenie [zeby nie bylo, ja Ciebie z kolei kojarze bardzo dobrze z paru for netowych i wszedzie jest ta sama postawa 'ja wiem lepiej' :]

Morden pisze:Zamkneli temat w ktorym jezdzono po biednym TwilighMasterze i z checia odpowiedziales na moje "zaproszenie do rozmowy". Milego cytowania.


Hmm bedac dokladnym jezdziles ty+senshu [zerowe pojecie o osobie, zero transakcji, zero kontaktu] kontra inne osoby [a bylo ich wiecej jakos] z kompletnie innymi doswiadczeniami co do tej osoby [lepszymi, dluzszymi, dokladniejszymi]. I jeszcze probujesz przekonac innych o swojej racji. Zabierasz mi chleb... przeciez to ja mam miec stanowisko inne od reszty o 180 stopni.

---
Jak sie komus nie podoba moj styl wypowiedzi to albo dajcie ignora na moje wypowiedzi albo bana. Bo ja sie nie zmienie raczej. Tylko nie piszcie, ze sie wypowiadam w flame topicach, bo to bzdura kompletna.
Tym milym akcentem wylaczam sie z tego topica :) EOT

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2007-12-28, 08:10

Morden pisze:Zamkneli temat w ktorym jezdzono po biednym TwilighMasterze i z checia odpowiedziales na moje "zaproszenie do rozmowy"
Jezdzono? Hmmm... Z tego co zauwazylem byla to konfrontacja Morden + Senshu kontra reszta swiata, wiec ja odnioslem wrazenie ze wywolanie burzy przerodzilo sie raczej w jezdzenie po Mordenie, ktory nie potrafi zrozumiec niektorych spraw.

A tak wogole to z tego co widze to glownym prowokatorem tych klotni jest wlasnie Morden - szef sadu kapturowego ktory moze krytykowac wszystko i wszystkich - bo on wie najlepiej. Poki co to narazie nie widzialem nic godnego uwagi w wykonaniu Mordena - tylko pierdzenie w stylu:
nie umiesz tego zrobic? Idiota - zlinczowac go.
Google + search
Wystarczy miec odpowiednie kontakty
i cala masa ironii

Prawde powiedziawszy chcialbym sie dowiedziec czy Morden komukolwiek z uzytkownikow forum pomogl w rozwiazaniu jego problemu... Jesli taki ktos sie znajdzie to niech napisze, bo ja sie doszukac nie moglem.

EDIT: Sorki znalazlem jeden fajny patent na "preparowanie pudelek" na gry do N64.

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Ruch na forum

Post autor: Senshu » 2007-12-28, 11:06

Po kim jezdzilem ? Przeczytajcie uwaznie, a zobaczycie, w kazdy moj post w tamtym temacie odnosi sie wylacznie do osoby TM, podalem konkretne przyklady, a to "broniacy" TW tak naprawde zaczeli jezdzic po Mordenie, taka prawda.
Hmm bedac dokladnym jezdziles ty+senshu [zerowe pojecie o osobie, zero transakcji, zero kontaktu] kontra inne osoby [a bylo ich wiecej jakos] z kompletnie innymi doswiadczeniami co do tej osoby [lepszymi, dluzszymi, dokladniejszymi]
Mosquit, nie wiem czy byles wtedy na forum i znasz do konca pewna akcje.., ale mam prawo NIE POLECAC kolesia i tyle, nie wazne czy przeprowadzilem z nim jakies interesy czy nie.
Cwaniak zauwazyl ze poszukuje pewnego tytulu (mialem na stronie "o mnie" na allegro, wyczail po wczesniejszej konwersacji nt. metal slug), to blyskawicznie okazalo sie ze go ma na stanie ! specjalnie topic w dziale sprzedazy zalozyll, a pozniej wyszlo na jaw ze fotki byly z aukcji ebay + 50$ jego marzy za gre...koles klamie na kazdym kroku a w tym temacie sie jeszcze pograzyl, piszac ze bierze 2,7 zl prowizji, lub ze paypal kase oddaje (tekst roku).

Awatar użytkownika
kubicz
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 66
Rejestracja: 2006-11-12, 14:45

Re: Ruch na forum

Post autor: kubicz » 2007-12-28, 11:17

Axi0maT pisze:Prawde powiedziawszy chcialbym sie dowiedziec czy Morden komukolwiek z uzytkownikow forum pomogl w rozwiazaniu jego problemu... Jesli taki ktos sie znajdzie to niech napisze, bo ja sie doszukac nie moglem.
Mi pomogl. Jak sie zapytalem czy mozna podlaczyc europejski zasilacz do amerykanskiej Segi 32X, to Morden nie uzyl comba "Google + search", tylko rzeczowo mi odpowiedzial. Za co jestem mu bardzo wdzieczny.

Master
Redaktor
Redaktor
Posty: 790
Rejestracja: 2007-01-13, 08:55
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Master » 2007-12-28, 11:37

Owszem paypal pieniazki zwraca :)) Nie wiesz nie wypowiadaj sie :???:

Senshu
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 470
Rejestracja: 2005-12-20, 23:11

Re: Ruch na forum

Post autor: Senshu » 2007-12-28, 11:47

Jasne :) Jesli sprzedajacy nie przedstawi dowodu wysylki. Jak im pokaze, mozesz sie pozegnac z kasa, oni nie odpowiadaja za uslugi poczty. W taki wlasnie sposob zalatwil mnie ostatnio sprzedajacy.

Pomysl logicznie troche, jesli paypal zwracal by kase za zaginione paczki to ludzie nie robili by nic innego tylko wysylali znajomym paczki, tamci zgalaszliby do paypal ze nic nie otrzymali a p/p oddawalby kase !

Zreszta zbedna dyskusja i w tej sprawie nie masz racji.

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Gimiak » 2007-12-28, 11:51

Mosquit pisze:Rowniez chcialbym zauwazyc, ze tak Twoja aluzja, Morden jak i Gimiaka jest nie trafiona co do mojej osoby.
Akurat nie myslalem tutaj tylko o tobie - pepku wszechswiata jeden ty, a raczej bezosobowo.

Odnosnie waszych dysput w kwestii TwilighMastera, to uwazam, ze sa bezcelowe. Nie sadze aby ktoras ze stron zmienila zdanie po ataku/obronie. Stale beda za i przeciw jego dzialaniom. To tyle. :angel:

Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: froger3 » 2007-12-28, 14:13

To ze Morden sie wszystkiego i wszystkich czepia to wszyscy wiemy, ale nie mozna mu odmowic ze kiedy ktos zada rzeczowe pytanie lub ma jakis konkretny problem to praktycznie zawsze pomoze (jak np. mi z konwerterem do SNESA:).

I zawsze tka bedzie ze tematy wywolujace duzo kontrowersji przyciagaja najwieksze liczby ludzi. Czy to chodzi o gry/Dode/samochody/medycyne czy Coca Cola VS Pepsi :)

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: philemon » 2007-12-28, 19:18

Mos... Zapominasz, ze to jest forum publiczne i kazdy bez wyjatku reprezentuje siebie tutaj tylko swoimi slowami. Argumenty typu 'nie znasz mnie' czy 'nie znasz sytuacji' sa po prostu dziecinne. O innych wiemy tyle, ile sami zdolamy z ich postow wyczytac.

Dlatego TM tak szybko przepadl w moich, i w wielu innych, oczach. Nie neguje tego, ze jego dzialalnosc (wyszukiwanie linkow do aukcji ? :undecided: ) sprawila jakiejs tam liczbie ludzi, radosc. Ale nie da sie ukryc, ze publicznie zaczal tutaj od dwoch kantow za niemale pieniadze (topiki nadal istnieja).

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Morden » 2007-12-28, 19:23

Oj Mosquit. Taka z toba gadka. Najpierw wytykasz mi moje "poudowadnialem" dopisujac slodko "jakis neologizm nowy", potem zas sam rzucasz kwiecista polszczyzna w postaci slowa "ofkorz". Wez ty sie rozpedz porzadnie i przyceluj glowa w najblizsza sciane zamiast sie bzdur czepiac.

Nie znam cie, nie wiem co lubisz i co ja moge powiedziec o tobie? Przeciez piszac tu, nie wystawiasz sobie absolutnie zadnej wizytowki, prawda? Ponizej w paru postac pisze sie o mnie ze "czepiam sie", ale to przeciez norma. Halo, panowla! Skad te wnioski? Czy znam kogos osobiscie? Czy wiecie o mnie cos wiecej niz to co pisze na forum? Nie. A jednak czytajac mnie mozna co nieco powiedziec. Ja zrobilem to samo.

Co do pomagania innym, coz. Jesli ktos wysyla mi PMke z pytaniem o to jak nagrac plyte by dzialala na konsoli X z chipem Y, to raczej olewam. Sporo mialem pytan w postaci prywatnych wiadomosci odnosnie kupowania w japonskich sklepach [ostatnio Abyssal dostal screeny formularzy w pewnym sklepie z poprawnym ich wypelnieniem]. Kiedys ktos pytal o zmiane baterii w cartach CPS3 ... Jesli pytania sa konkretne i uznaje ze cos moge do tematu wniesc, to pomagam. Jesli ktos pyta gdzie dostac linker do GBA, niech radzi sobie sam lub czeka az ktos inny mu pomoze.

Poza tym w regulaminie nie napisano o obowiazku pomocy w kazdym temacie. Na koniec podpisze sie pod tym o czym wspomnial juz Senshu. Nie znajac kogos, mozna odradzac interesy z nim na podstawie tego, co sie widzialo. W sklepie PSX Extreme nigdy nic nie kupowalem i nie znam nikogo, kto kupowal. Mimo to jestem przekonany iz zdecydowana wiekszosc, jesli nie wszystkie sprzedawane sciezki dzwiekowe, to piraty, co udowadniac moge na wielu przykladach. Kupowalem? Nie. Robilem interesy? Nie. Widzialem cos co mowi mi by trzymac sie z daleka i mam prawo ostrzegac innych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Ruch na forum

Post autor: Mosquit » 2007-12-29, 00:15

Ah.. jednak cos napisze...
philemon pisze:Mos... Zapominasz, ze to jest forum publiczne i kazdy bez wyjatku reprezentuje siebie tutaj tylko swoimi slowami. Argumenty typu 'nie znasz mnie' czy 'nie znasz sytuacji' sa po prostu dziecinne. O innych wiemy tyle, ile sami zdolamy z ich postow wyczytac.
Na forum publiczne skladaja sie wypowiedzi danej osoby oraz wypowiedzi o danej osobie.
W normalnej konwersacji wypowiedzi o osobie, wypowiadane przez kogos, kto dana osobe zna lepiej sa bardziej wartosciowe niz kogos, kto sie opiera na znikomej liczbie postow. W dodatku osoba o mniejszym pojeciu o danej osobie narzuca innym swoj poglad jako oczywisty. To tak jakbym ocenil ksiazke po okladce i za nic mial opinie [fakt, subiektywne] ludzi, ktorzy ta ksiazke czytali, a w dodatku twierdzil, ze jest ona slaba [dosc czeste zjawisko w spoleczenstwie, ostatnio mozna zauwazyc przy okazji serii Harrego Pottera np]

Tutaj wchodzi tez inny problem, jaki mialo wiele osob z tym userem - ceny. Pomine juz oryginalnosc czy nie sprzedawanych towarow [nawiasem NIKT nie udowodnil mu, ze sprzedaje piraty dlatego zastanawia mnie plakietka 'pirata', ktora zostala jemu przyklejona] tak dyskusje o cenach rzeczy wystawianych przez wystawcow jest dosc drazliwa kwestia. Prawda jest taka, ze dany przedmiot jest wart tyle za ile chce go kupic dana osoba. Zabawnie zaczyna sie robic dopiero w momencie, gdy druga osoba stwierdzi, ze dana gra jest warta mniej gdyz sama za tyle ja kupila. I nie mowie tutaj o grach latwych do dostania - czy to, ze za 40zl kupilem Suikodena 1 w stanie idealnym, oznacza, ze kazdy sprzedajacy ja po cenie 100zl+ jest zdzierca czy to, ze po prostu mialem farta i trafilem niezla okazje?
Morden pisze:Mimo to jestem przekonany iz zdecydowana wiekszosc, jesli nie wszystkie sprzedawane sciezki dzwiekowe, to piraty, co udowadniac moge na wielu przykladach.
Jestem przekonany, ze wziales pierwsze trzy z brzegu osty po czym sprawdziles i uogolniles do konca. Co udowodnic moge na paru przykladach...a nie, wroc. Juz dawno temu to zrobilem.

Po porady w kwestii neologizmow kontra zapozyczen/spolszczen mowy potocznej radze sie odwolac do odpowiednich osob znajacych sie na tych zagadnieniach.

Swoja droga pierwszy raz w zyciu zobaczylem w dzialaniu cos takiego jak prawo dzialajace wstecz. Na tym forum. Fajne.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2007-12-29, 08:47

Ludzie... wezcie zrobicie cos z tym Mordenem bo mnie szlag trafi... Juz nie moge sluchac tych jego wywodow... Jakby ktos nie zauwazyl to przez niego wlasnie odeszlo pare (jesli nie parenascie) osob z forum. Widze ze nikt nie chce powiedziec tego na glos, ale ja juz mam powoli dosc wiec powiem to: MORDEN WEZ SIE W KONCU ZAMKNIJ ALBO PRZESTAN MADRZYC JESLI CHCESZ MIEC DLA KOGO JESZCZE PISAC NA TYM FORUM.

Morden
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1231
Rejestracja: 2006-08-11, 12:06
Lokalizacja: ŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡ŠŠŠ‡ƒƒƒ‡ƒŠƒƒƒŠŠƒ‡Š║║█│││█│║│││║║│█║
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Morden » 2007-12-29, 10:32

Zapomnij stary. Czekam az zwiniesz sie ty, i licze na to ze za toba pojda wszyscy, ktorzy maja inne poglady niz ja. Kiedy to nastapi, forum bedzie idealne. No dobrze juz ... obetrzyj te piane z ust i wylacz caps lock. Jeszcze pare moich postow i wylewu dostaniesz.
Obrazek

ODPOWIEDZ