Ruch na forum

Wszystkie tematy dotyczace forum
Awatar użytkownika
froger3
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1471
Rejestracja: 2005-12-21, 00:33
Lokalizacja: 3 City / Toronto
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: froger3 » 2007-12-29, 10:35

Axi0maT pisze:Ludzie... wezcie zrobicie cos z tym Mordenem bo mnie szlag trafi... Juz nie moge sluchac tych jego wywodow... Jakby ktos nie zauwazyl to przez niego wlasnie odeszlo pare (jesli nie parenascie) osob z forum.
Nie tylko przez niego ale ciiiiiii.:)

Mos co do tych piratow, chyba Senshu(przepraszam Cie jezeli sie pomylilam^^") porownywal fotke z tego carta z oryginalem i wychwycil ze o pirat.

Inlagd sill
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 1384
Rejestracja: 2006-02-25, 07:56

Re: Ruch na forum

Post autor: Inlagd sill » 2007-12-29, 10:40

Ja nie wiem o co chodzi z Mordenem, ma swoje zdanie i potrafi go bronic, a przy tym wzbogaca nasze forum o niemala ilosc wartosciowych postow.

Najbardziej przeszkadzac to moze tym, ktorym z kolei przeszkadza jego bezkrytyczny stosunek do zlodziei. Tylko ze dla innych to plus.
Nie tylko przez niego ale ciiiiiii.:)
Mi przynajmniej nikt nie moze zarzucic, ze obgaduje/obgadywalem go za jego plecami na tablicy redakcyjnej swiata N.
Dla bardziej wymagających: Serwis i forum Syzygia.pl

Gimiak
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 2120
Rejestracja: 2005-12-18, 22:55
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Gimiak » 2007-12-29, 13:09

Morden pisze:Zapomnij stary. Czekam az zwiniesz sie ty, i licze na to ze za toba pojda wszyscy, ktorzy maja inne poglady niz ja. Kiedy to nastapi, forum bedzie idealne. No dobrze juz ... obetrzyj te piane z ust i wylacz caps lock. Jeszcze pare moich postow i wylewu dostaniesz.
Haha... W slowach Axiomata jest troche prawdy, nie da sie ukryc kolego, ze jestes strasznie uszczypliwy w kilku tematach m.in. piractwo. Rozumiem, ze checi masz dobre, ale ludzie beda postepowac tak jak im wygodnie, a taka paplanina az tak wiele nie zdziala. Ja tez piractwa nie toleruje, ale nie zamierzam dzgac postami ludzmi, ktorzy - niestety - tak robia. Trudno. Nerwus jestes i kropa. ;)

philemon
'dopchal sie i chce pisac'
'dopchal sie i chce pisac'
Posty: 166
Rejestracja: 2007-03-09, 10:53
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: philemon » 2007-12-29, 13:28

Inlagd sill pisze:Ja nie wiem o co chodzi z Mordenem, ma swoje zdanie i potrafi go bronic, a przy tym wzbogaca nasze forum o niemala ilosc wartosciowych postow.
Przynajmniej nie sili na akademicki ton i nie rzuca jakimis oglednymi teoriami czy stwierdzeniami nie wnoszac nic do dyskusji a jednoczesnie jasno okresla swoje stanowisko i przekazuje mysl w krystaliczny sposob.

Ne, Mosquit ?
Axi0mat pisze:Ludzie... wezcie zrobicie cos z tym Mordenem bo mnie szlag trafi... Juz nie moge sluchac tych jego wywodow... Jakby ktos nie zauwazyl to przez niego wlasnie odeszlo pare (jesli nie parenascie) osob z forum.
Twoje narzekanie tez moze dzialac innym na nerwy. Pomyslales o tym ?

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: ashka » 2007-12-29, 16:16

Najzajebistsze jest to, ze Morden jest JEDEN, adwesarzy grupka, ale to Morden nadal wygrywa ^_^
Kazdorazowo, gdy przeciwnikom koncza sie argumenty rzeczowe, pojawiaja sie te z zestawu "nie znasz mnie", "my poza forum", "poza mna wiele osob", "wszyscy tak robia" i podobne, a gdy i te nie skutkuja, jedzie sie po Mordenie personalnie, bo menda jest i tyle.

Axiomat moze wypisywac co mu sie pod sufitem urodzi, w koncu robi sie z tego flamewar'a, ale co z tego. To pieniactwa jestesmy przyzwyczajeni. Co innego ktos, kogo personalnie nie lubimy, a kto i zdanie ma z reguly odrebne.
I pewnie dlatego tak niektorych Mendowaty Morden boli: najbardziej nie lubimy tych, ktorzy tam wytykaja wlasna glupote.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2007-12-29, 18:07

Gimiak pisze:nie da sie ukryc kolego, ze jestes strasznie uszczypliwy w kilku tematach m.in. piractwo. Rozumiem, ze checi masz dobre, ale ludzie beda postepowac tak jak im wygodnie, a taka paplanina az tak wiele nie zdziala.
A tu musze powiedziec ze to chyba jedyna kwestia w jakiej w pelni zgadzam sie i popieram Mordena, wiec bez wzgledu na to jak bardzo za nim nie przepadam to zawsze bedzie mial we mnie poparcie w walce przeciwko piractwu. Piratow na szafot :)
philemon pisze:Twoje narzekanie tez moze dzialac innym na nerwy. Pomyslales o tym ?
Pewnie tak... ale nie mam az takiego daru antyprzekonywania do siebie jak Morden :D

Awatar użytkownika
Mejs
'radzi sobie'
'radzi sobie'
Posty: 498
Rejestracja: 2006-08-09, 17:52
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Mejs » 2007-12-30, 01:38

Uwierz mi Axiomat ze ze swoim stosunkiem do pierwszego PS mogles/narobiles sobie pewnie tez wielu wrogow. Kto sie czubi ten sie lubi, taka grupe indywidualnosci ciezko gdziekolwiek znalezc, zachowujac kulture, slawmy odmiennosc.

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2007-12-31, 16:01

Mejs pisze:Uwierz mi Axiomat ze ze swoim stosunkiem do pierwszego PS mogles/narobiles sobie pewnie tez wielu wrogow.
Nawet nie wspominaj bo znow rozpetasz pieklo na nowo.
Mejs pisze: Kto sie czubi ten sie lubi, taka grupe indywidualnosci ciezko gdziekolwiek znalezc, zachowujac kulture, slawmy odmiennosc.
Dobrze powiedziane. Nie ma co ukrywac ze stanowimy wybuchowa mieszanke, ale za to jedyna w swoim rodzaju... Drugiej takiej prozno szukac na calym swiecie :D

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Ruch na forum

Post autor: Mosquit » 2008-01-18, 02:44

philemon pisze:Przynajmniej nie sili na akademicki ton i nie rzuca jakimis oglednymi teoriami czy stwierdzeniami nie wnoszac nic do dyskusji a jednoczesnie jasno okresla swoje stanowisko i przekazuje mysl w krystaliczny sposob.

Ne, Mosquit ?
:))))))
Wybacz ale okreslanie stanowiska poprzez ogolnik podtrzymywany wlasnym zdaniem nie bardzo mnie przekonuje. No ale jest czysto, jasno i schludnie. Czego chciec wiecej.
ashka pisze:Najzajebistsze jest to, ze Morden jest JEDEN, adwesarzy grupka, ale to Morden nadal wygrywa ^_^
Kazdorazowo, gdy przeciwnikom koncza sie argumenty rzeczowe, pojawiaja sie te z zestawu "nie znasz mnie", "my poza forum", "poza mna wiele osob", "wszyscy tak robia" i podobne, a gdy i te nie skutkuja, jedzie sie po Mordenie personalnie, bo menda jest i tyle.
Nie ma nic zajebistego w tym, ze w momencie braku argumentu na sensowne pytanie w rozmowie zmienia tok rozmowy na totalne bzdury typu pisownia/slownictwo/etc.

Moze zalozcie fanklub?

Awatar użytkownika
Blackie
'normalnie deBesciak'
'normalnie deBesciak'
Posty: 887
Rejestracja: 2006-02-06, 12:36

Re: Ruch na forum

Post autor: Blackie » 2008-01-18, 10:14

Tak, rowniez proponuje zalozenie fanklubu Mordena. Ashka bedzie miec karte czlonkowska numer 1. Zlota karta.
Jezeli ktos tak slepo jest zapatrzony w swoje wizje i przekonania, nie dopuszczajac przy tym innych mozliwosci to sorry - po co sie klocic z takim osobnikiem? Skoro od razu wychodzi sie z zalozenia, ze ja mam racje i nikt inny.
Axiu: nie wiedzialem, ze takie tutaj rozmowy sie tocza, az tak mocne : ) Co do PSXa - pamietasz? Na poczatku nasze relacje nie byly kolorowe, non stop sie klocilismy i sprzeczalismy. Spotkalismy sie jednak i bylo zupelnie inaczej. Kurcze, w tej chwili pisze do Ciebie smsy o tresci "napisz mi szybko program na zaliczenie" : ) A kiedys to bym Ci oczy wylupal.
Mos: trudno sie z Toba nie zgodzic w wiekszosci (jak nie wszystkich kwestiach).
fro: a Ty i tak kiedys bedziesz mojom zonom!
He only went so far as the subconscious.

Awatar użytkownika
ashka
'calkiem niezly gosc'
'calkiem niezly gosc'
Posty: 687
Rejestracja: 2006-08-01, 16:29
Lokalizacja: z Innej Planety
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: ashka » 2008-01-18, 14:40

Skoro juz obaj przyznaliscie sie do bledow, to w czym problem?
Ja rozumiem, ze boli, ale fora internetowe nie sa obowiazkowe. I zawsze mozna znalezc takie na swoim poziomie.

Awatar użytkownika
Mosquit
'doskakuje do klawiatury'
'doskakuje do klawiatury'
Posty: 82
Rejestracja: 2006-08-14, 17:37

Re: Ruch na forum

Post autor: Mosquit » 2008-01-18, 15:27

ashka pisze:Skoro juz obaj przyznaliscie sie do bledow, to w czym problem? Ja rozumiem, ze boli, ale fora internetowe nie sa obowiazkowe. I zawsze mozna znalezc takie na swoim poziomie.
Chyba nie zrozumialas czegos albo nie masz pojecia o czym mowisz. Nie moj problem. Wydawalo mi sie, ze moja wypowiedz nie byla taka trudna do zrozumienia.

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Ruch na forum

Post autor: Ukukuki » 2012-02-15, 10:43

Retroage nie idzie w jednym kierunku tylko traktuje o wszystkich konsolach, siłą rzeczy zgromadzi więcej użytkowników niż Emu-Nes, GBF czy inne strony traktujące o jednej marce czy konsoli. W sumie jest to największa strona o retro w Polsce musi mieć dużo użytkowników :grin:
Famicom!

Awatar użytkownika
Axi0maT
Sponsor
Sponsor
Posty: 8531
Rejestracja: 2006-01-12, 12:40
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Re: Ruch na forum

Post autor: Axi0maT » 2012-02-15, 11:28

Ja dla odmiany uwazam ze wlasnie za malo ludzi jest tu na forum... ale wynika to chyba w duzej mierze z charakteru serwisu - stawiamy na hardware i soft z minionych epok, podczas gdy dla 99% polakow retro to gra na emulatorach, co kloci sie niejako bardzo mocno z nasza wizja.

Kolejnym problemem serwisu jest tragiczna oprawa wizualna - wiele osob odstrasza. Ja rozumiem minimalizm retro, ale jednak chcialbym zeby to wygladalo duzo lepiej (chociaz wciaz w klimacie retro).

Zaleta retroage jest przeogromna baza wiedzy w postaci recenzji gier i testow akcesoriow/konsol. W tej kwestii nie mamy sobie rownych w polskim necie. Serwis retroage ma tez inny charakter niz inne blogi retro - karawana.eu oraz geek-world.pl. Tamte skupiaja sie na gadzecikach, filmikach, muzyczkach utrzymywanych w klimacie retro. Nie przeczymy ze ma to rowniez wielu zwolennikow, ale jednak nasz cel jest inny... Moze to i dobrze bo w ten sposob uzupelniamy sie niejako.

Kolejna zaleta retroage - twor od fanow dla fanow. Absolutnie kazdy moze nadeslac materialy ktorym chce sie z innymi podzielic. Brak jakichkolwiek zobowiazan, terminow, naciskow ze strony reszty osob wspolprowadzacych retroage... Mysle ze Gimiak zakladajac serwis nie wyobrazal sobie ze to sie rozwinie do takiej rozbudowanej formy.

Odnosnie samego ruchu na forum - kiedys bywalo tu o wiele wiecej osob (prawie jeszcze raz tyle), ale postow bywalo mniej. Mysle ze teraz sa tu osoby, ktore konkretnie wiedza czego chca i czego oczekuja. Ruch na forum mniejszy, ale za to strona sobie calkiem dobrze radzi... powoli (czasem nawet bardzo powoli), ale sukcesywnie wciaz do przodu.

Zal chyba tylko ze nie ma zadnej sensownej "konkurencji", albowiem kiedy takowa byla to napedzalo to jednak machine ku rozwojowi... a tak mamy stagnacje od dluzszego czasu - przybywa tylko materialow, a serwis jako taki sie nie rozwija (chociaz nie ukrywam ze tbxx ma cos w zanadrzu czym byc moze was zaskoczymy jeszcze w tym polroczu - wszystko zalezy jednak od kwestii o ktorych dowiecie sie juz wkrotce).

Ukukuki
'wieszcz narodowy'
'wieszcz narodowy'
Posty: 3400
Rejestracja: 2008-01-25, 19:20
Lokalizacja: okolice Mielca

Re: Ruch na forum

Post autor: Ukukuki » 2012-02-15, 11:36

Axi0maT pisze:Odnosnie samego ruchu na forum - kiedys bywalo tu o wiele wiecej osob (prawie jeszcze raz tyle), ale postow bywalo mniej.
Kiedy tak było? Ja szczerze forum czytam od powstania panthergames.pl i wspólnego forum. Setezer miał w sygnaturce na gameonly link do swojej strony.
Famicom!

ODPOWIEDZ